وکیل آنلاین حقوقی (Legal Online Lawyer) را در این مقاله از اریکه دادبان بررسی میکنیم. در مقاله قبلی وکیل آنلاین طلاق را بررسی کردیم که پیشنهاد میکنیم حتما مطالعه بفرمایید 🙂

وکیل آنلاین حقوقی به شما این امکان را می دهد تا با بهترین وکلا ارتباط بگیرید، بدون اینکه نیاز به دیدن آنها باشد. اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد، اگر بخواهید به صورت حضوری اقدام به دریافت وقت ملاقات با وکلا داشته باشید، قطعاً زمان زیادی نیاز خواهد بود تا نوبت شما برسد، اما پروسه مشاوره حقوقی آنلاین به شما کمک می کند تا بتوانید سوالات خود را به شکل کاملاً روتین و مناسب بپرسید و مشکلات خود را هموار سازید.

انواع روش های مشاوره حقوقی غیر حضوری

از آنجایی که روش های مشاوره حقوقی غیر حضوری متفاوت هستند می توانید با آشنایی با هر یک از روش ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

  • وکیل آنلاین واتساپ: این روش از مشاوره حقوقی به شما این امکان را می دهد تا از نظر واتساپ با وکیل در ارتباط باشید. واتساپ یکی از بسترهای بسیار ارزان قیمت برای ارتباط است. طبق زمانی که برای شما در نظر گرفته می شود و نوبت دهی صورت می گیرد، ارتباط شما با وکیل آغاز می شود. خوشبختانه به واسطه وکیل آنلاین چت رایگان واتساپ می توانید مشکلات اولیه خود را اعلام کنید تا برای رفع و مشاوره مشکلات بزرگتر، شرایط مناسب و برنامه ریزی دقیقی در اختیار شما قرار بگیرد. این رویکرد مشاوره ای کمک می کند تا بتوانید حتی در محل کار خود مشاوره های لازم را دریافت کنید.
  • وکیل تلفنی: شما می توانید از روش وکیل تلفنی رایگان استفاده کنید که شاید به نسبت واتساپ یک سری مزایای بهتر داشته باشد. بسیاری از افراد هنوز واتساپ را به خوبی یاد نگرفته اند و یا واتساپ آنها به درستی کار نمی کند در چنین حالتی می توان از مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کرد تا پرسش و پاسخ به خوبی دنبال شود. در مشاوره حقوقی تلفنی رایگان، در ابتدا سوالاتی از شما پرسیده می شود و موضوع مشکل شما مشخص خواهد شد و البته که محدودیت زمان و مکان وجود ندارد. افراد در همه جای ایران و حتی خارج از کشور می توانند از این رویکرد استفاده نمایند و به سادگی مشکلات خود را برطرف سازند. در روش های آنلاین و تلفنی هزینه تردد و رفت و آمد ندارید، احتمال ورود شما به دادگاه بسیار کمتر می شود و همینطور هزینه مشاوره به نسبت حضوری ارزانتر خواهد بود اما کیفیت لازم حفظ می شود.

وکیل آنلاین حقوقی

وکیل آنلاین حقوقی خانواده

بسیاری از افراد نمی دانند که وکیلانی که به صورت آنلاین و غیرحضوری فعالیت می کنند، در چه حوزه هایی مشاوره می دهند خوشبختانه حوزه های کاری وکیلان حقوقی بسیار گسترده بوده و سبب می شود تا بتوانید مشکلات خود را برطرف سازید.

وکیل حقوقی در حوزه خانواده، مشاوره های طلاق، نفقه، مهریه و همینطور حضانت طفل و استرداد جهیزیه و نفقه فرزند را پوشش می دهد.

بسیاری از مسائل و مشکلات خانوادگی معمولاً بدون دخالت قانون برطرف می شود اما گاه مشکلات به قدری زیاد هستند که نیاز به قانون و یک فرد خبره برای حل و فصل آن خواهد بود.

گاه زوجین پس از مدتی نمی توانند به زندگی مشترک خود ادامه دهند و سختی های زیادی را تجربه می کنند و این موضوع سبب اختلاف می شود. در چنین حالتی نیاز به یک مشاور حقوقی خواهد بود تا مشکلات مربوطه را به دقت برطرف سازد و توضیحات لازم در این راستا را ارائه دهد.

کسی که به دنبال مشاور خانواده فعالیت می کند می بایست اطلاعات کافی و البته کاملی در مورد حقوق خانواده داشته باشد و به واسطه قانون و تجربه خود بتواند گره های زندگی افراد را باز نماید. مشاوره حقوقی خانواده امر بسیار مهمی بوده و کمک می کند تا مشکلات حقوقی برطرف شود.

وکیل دعاوی حقوقی آنلاین

مشکلات زیاد بسیار زیاد است و فقط به اختلافات خانگی ختم نمی شود. در این راستا مشاوره های لازم در زمینه دعاوی ملکی، چک و سفته و همینطور دعاوی اجرت المثل نیاز است. برای برخورداری از زندگی اجتماعی آسوده نیا است که قوانینی وضع شود و به صورت کاملاً دقیق و اصولی رعایت شود.

اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد آگاهی از این قوانین بسیار ضروری بوده و غفلت از آن مشکلات زیادی ایجاد می کند. در دنیای تخصصی امروز این امکان وجود ندارد که افراد به همه تخصص های متنوع احاطه داشته باشند و به صورت کامل قانون را بشناسند به این ترتیب نیاز به یک شخص متخصص و خبره است که بتواند مشاوره های لازم در این راستا را ارائه دهد. خوشبختانه شرایطی فراهم شده است تا بتوانید از مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین کمک بگیرید.

 علم حقوق و قوانین حاکم بر آن بسیار گسترده هستند و وکیلان اطلاعات کاملی از آن دارند و معمولاً افراد عادی بسیاری از قوانین را نمی دانند. از سوی دیگر مشکلات اجتماعی و فردی موجود در جامعه روز به روز بیشتر شده و نیاز به وکیل خبره برای حل آن خواهد بود.

به واسطه وکیل آنلاین می توانید در ابتدا توضیحات خود را ارائه دهید و سپس به واسطه مشاوره های لازم قرارداد مورد نظر برای شما تنظیم خواهد شد. از یاد نبرید که مشکلات حقوقی بسیار متنوع هستند و نیاز به ارزیابی دقیق و درست قوانین آن خواهد بود.

مشاوره دعاوی کیفری

مشکلاتی مانند قتل، سرقت، کلاهبرداری و همینطور رابطه نامشروع و تجاوز به عنف از مواردی است که متأسفانه به نسبت گذشته بیشتر دیده می شود. وکیل دعاوی کیفری می بایست تسلط کافی به همه موارد داشته باشد بتواند بهترین تصمیم گیری را نماید.

این روزها که تصادفات رانندگی بیشتر شده است و همینطور آدم ربایی در نقاط مختلف از کشور دیده می شود چه خوب برای حل مشکل از بهترین وکیلان استفاده کنیم.

مشاوره های حقوقی آنلاین در زمینه رشوه، ربا، توهین، تهدید به قتل و همینطور خیانت در امانت از مواردی است که سبب می شود تا افراد بتوانند سریعتر اقدام به رفع مشکل خود نمایند.

اگر مشکل شما به صورتی است که نیاز به طرح شکایت کیفری دارید می توانید از وکیلان متخصص در امور کیفری مشاوره بگیرید تا مراحل کار برای شما توضیح داده شود و بهترین روش برای اخذ مشاوره، ارتباط آنلاین از طریق واتساپ است.

وکیل آنلاین رایگان تهران، همه مراحل برای تنظیم طرح شکایت کیفری را برای شما توضیح می دهند حتی اگر در شهرستان حضور داشته باشید بنابراین از خدمات وکیل آنلاین رایگان استفاده کنید تا بهترین شرایط در اختیار شما قرار بگیرد.

وکیل آنلاین رایگان ۲۴ ساعته در زمینه طلاق

کسانی که به هر دلیلی فکر می کنند، زندگی شان به پایان رسیده است می توانند از مشاوره وکیل آنلاین طلاق استفاده نمایند. شرایط مشاوره به این صورت است که در ابتدا همه روش های ادامه زندگی مشترک با شما در میان گذاشته می شود و از شما خواسته می شود تا روش های موجود را دنبال کنید و تلاش خود را مبنی بهبود زندگی دنبال نمایید.

اما اگر راهی به جز طلاق وجود نداشته باشد با راهنمایی های مشاور میتوانید بهترین و کم دردسرترین روش برای طلاق را دنبال کنید. از یاد نبرید که اختلاف بین زن و شوهر و مسئله طلاق از گذشته تا به امروز وجود داشته و وکیل طلاق باید بتواند تصمیم گیری بهتری داشته باشد.

نکته مهم دیگر این است که نرخ طلاق در کشور رو به رشد است و معمولاً دلایلی مانند خیانت، رابطه جنسی نامتعارف و همینطور دخالت و مشکلات مالی به این مشکل دامن شده است.

فردی که به عنوان وکیل آنلاین طلاق با شما ارتباط می گیرد می بایست همه اصول طلاق را به خوبی بشناسد و اطلاعات کافی در مورد انواع طلاق داشته باشد. خوشبختانه شرایطی فراهم شده است تا با وکیل آنلاین شبانه‌روزی طلاق ارتباط بگیرید و مشکلات خود را در هر ساعت از شبانه روز با مشاور در میان بگذارید. برای گرفتن وکیل آنلاین، راه سختی پیش روی ندارید و به شما نوبت داده می شود.

وکیل آنلاین حقوقی

مشاوره مهریه آنلاین

قوانین مهریه سال هاست که در کشور ما تبدیل به یک مشکل داغ شده است و به نوبه خود حاشیه های زیاد با خود به همراه دارد. فردی که به عنوان وکیل مهریه فعالیت می کند باید بداند که دقیقاً همه نکات و شرایط را مدنظر قرار دهد.

از یاد نبرید که به طور کلی طلاق توافقی موضوع جداگانه ای است و نیاز به بررسی های دقیق تر دارد. همینطور دیده می شود که حق برخی از افراد در پدیده طلاق از بین می رود.

مشکل بخشیدن مهریه و همینطور سایر موارد به نوبه خود مشکلات ساز خواهد بود. اینطور که بررسی ها نشان می دهد قوانین مهریه از سوی دولت به شکل کاملاً اصولی ارزیابی شده است و شاخصی برای آن در نظر گرفته می شود تا افراد بتوانند موقعیت طلاق را به خوبی دنبال نمایند.

شخصی که به عنوان وکیل مهریه فعالیت می کند می بایست در ابتدا شرایط دقیق مهریه را بررسی کرده و همینطور میزان درآمد و سرمایه مرد را نیز بسنجد. به هر حال مهریه حق زن است و او می تواند حق خود را به خوبی دریافت نماید.

اینطور که بررسی ها نشان می دهد اگر مردی در پرداخت مهریه سرباز زند، دولت خود اقدام به اخذ مهریه خواهد کرد و این موضوع سبب می شود تا حقی از کسی ضایع نشود.

مشاوره تلفنی نفقه

اگر از میزان نفقه زن و فرزند اطلاع ندارید می توانید با ما ارتباط بگیرید تا توضیحات لازم در راستای قوانین نفقه به شما ارائه شود و در این راستا نسبت به حق و حقوق شما بهترین تصمیم گیری صورت بگیرد.

نفقه شامل نیازهای متعارف زن اعم از مسکن و لباس و غذا و هزینه های درمانی و بهداشتی است و اگر مردی در پرداخت موارد ذکر شده کوتاهی نماید، زن می توان درخواست نفقه خود را طرح کند. معمولاً مشاوره های نفقه به صورت تلفنی و انلاین صورت می گیرد و این موضوع سبب می شود تا مشکلات مربوطه حل و فصل شود.

دقت کنید که یک مرد فقیر نیز وظیفه پرداخت نفقه به همسر دائمی خود دارد و این موضوع هیچ ربطی به داشتن شغل زن و حتی پولدار بودن او ندارد. هر زن ثروتمندی می تواند نفقه خود را از مرد مطالبه نماید و در این زمینه بهترین شرایط مدنظر قرار خواهد گرفت.

نکات جالب در مورد حضانت فرزند

موضوع حضانت فرزند موضوع پر اهمیتی است و شاید بهتر باشد که اطلاعات خود را در این زمینه بسیار افزایش دهید. به طور کلی اهمیت تربیت کودکان و تاثیر آنها در آینده جامعه بسیار مهم است و این موضوع از سوی قانون نیز ارزش گذاری شده است. اما سؤال اینجاست که چه کسانی عهده دار حضانت می شوند؟

دقت کنید که به طور کلی حضانت حق و تکلیف قانونی و شرعی پدر و مادر طفل محسوب می شود و هر یک که اولویت بیشتری دارند از سوی قانون انتخاب خواهند شد. گاه پدر صلاحیت لازم برای نگهداری فرزند را ندارد و این موضوع از سوی قانون مورد ارزیابی قرار می گیرد. یک نکته مهم دیگر اینکه به طور کلی مشاوره های حقوقی در امر حضانت کمی دشوار و زمانبر است و نیاز است که پرونده های پدر و مادر بررسی شود.

هزینه مشاوره آنلاین حقوقی

  • ۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی
  • بر اساس نوع مشکل مشخص می شود.
  • ۳۰ دقیقه مشاوره طلاق
  • به نسبت مشاوره حضوری ارزانتر است.
  • ۴۵ دقیقه مشاوره تصویری
  • بر اساس بررسی پرونده ها و اسکن مدارک مشخص می شود.
  • بیش از ۴۵ دقیقه
  • نیاز است که هزینه دو برابر پرداخت شود تا مشکلات به صورت جزئی ارزیابی شود.

نتیجه گیری

شما می توانید با وکیل به صورت رایگان و انلاین در ابتدا مشکلات خود را ارزیابی کنید. سپس شرایطی فراهم می شود تا بتوانید اسکن مدارک خود را به آنلاین در واتس اپ ارسال نمایید و منتظر پاسخ بمانید.

شرایط وکیل آنلاین چت رایگان مشهد و اصفهان و تبریز و بسیاری از شهرهای دیگر به خوبی مشخص شده است و همه افراد می توانند مشاوره لازم را دریافت کنند. از یاد نبرید که به طور کلی برای اینکه بتوانید از خدمات مشاوره انلاین برخوردار شوید می بایست در ابتدا نوبت بگیرید. تماس صوتی و تصویری بر اساس شرایط شما در نظر گرفته می شود و مشکلی در این راستا وجود ندارد. همینطور برای زمان مناسب مشاوره نیز با شما هماهنگ می شود.

در نهایت بهتر است بدانید که مشاوره های آنلاین راه بسیار ارزشمند برای حل مشکلات خواهند بود و سبب می شود تا به نتیجه درستی دست یابید. در دنیای امروز چه خوب است که مشکلات به بهترین روش حل شود.

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه

لینک های کوتاه مقاله:

b2n.ir

۱da.ir

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *