وکیل آنلاین طلاق (online lawyer divorce) را در این مقاله از سایت اریکه دادبان بررسی میکنیم. در مقاله قبلی مشاوره وکیل تلفنی رایگان را بررسی کردیم که پیشنهاد میکنیم حتما مطالعه بفرمایید 🙂

وکیل آنلاین طلاق به شما این امکان را می دهد که در هر نقطه از ایران و حتی خارج از ایران، بتوانید مشکلات خود را هموار سازید و سوالات خود را بپرسید و مشاوره بگیرید. به این ترتیب حق شما ضایع نمی شود.

چرا وکیل آنلاین طلاق؟

شاید بسیاری از افراد هنوز ندانند که چرا باید به سراغ روش انلاین بروند. بگذارید کمی مفصل در مورد این موضوع صحبت کنیم.

پدیده طلاق که متأسفانه این روزها بسیار زیاد شده است، بسیار مهم و حساس است و می بایست به صورتی پیش برود که حق هیچ یک از طرفین ضایع نشود، اما حقیقت این است که بسیاری از افراد در شهرستان ها و یا مناطق دور افتاده شرایط دسترسی به یک وکیل خبره طلاق را ندارند و ناچار هستند، پرونده خود را به دست کسانی بسپارند که تخصص کافی ندارند و در نهایت حقشان پایمال می شود.

از سوی دیگر وجود بیماری کوید ۱۹ که این روزها مهمان ناخوانده زندگی بسیاری از ما شده است، اجاره رفت و آمد نمی دهد. اجرای سیستم غیر حضوری و آنلاین کمک می کند تا همه افراد بتوانند از بهترین وکیل استفاده نمایند تا امر طلاق به بهترین نحو و به صورت مسالمت آمیز به پایان برسد.

حقیقت این است که برای انجام موضوع مهمی مثل طلاق قطعاً نیاز به وکیل خبره است و چه خوب است که از وکیل پایه یک استفاده شود. وکیل پایه یک در مسائل حقوقی تسلط کافی دارد و می تواند از پیچیده‌ترین مشکلات سر درآورد به این ترتیب انتخاب وکیل درست اهمیت زیادی دارد.

مشاوره حقوقی طلاق می بایست به جزئی ترین نکات دقت نماید و تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا هر دو سمت پرونده از طلاق کمترین آسیب را ببینند.

راه های دسترسی به وکیل طلاق به صورت غیر حضوری

شما می توانید از طریق واتساپ مشاوره های لازم از وکیل را داشته باشید. یکی از طرح های جدید، وکیل آنلاین برای طلاق رایگان است که در واقع شخص به واسطه پلتفرم واتساپ، مشاوره های اولیه را به صورت رایگان دریافت می کند.

یعنی طبق زمانبندی که از سوی وکیل در نظر گرفته می شود، صحبت های اولیه با او صورت می گیرد تا مشخص شود که علت اصلی طلاق چیست.

وکیل آنلاین واتساپ شرایطی فراهم می سازد که افراد طبق زمان آزادی که دارند بتوانند صحبت های خود را با وکیل در میان بگذارند و این رویکرد سبب می شود تا همه اطلاعات لازم به دست وکیل برسد.

منظور از وکیل آنلاین چت رایگان واتساپ چیست؟

انجام پروسه مشاوره حقوقی طلاق که به واسطه وکیل طلاق صورت می گیرد از طریق واتساپ است.

شما در ابتدا یک الی دو جلسه به صورت رایگان شرح حال زندگی خود را اعلام می کنید و وکیل یا نماینده او اطلاعات شما و همسرتان را دریافت کرده و بررسی های اولیه و پرونده سازی صورت می گیرد.

به این ترتیب برنامه ریزی برای مشاوره های بعدی طبق زمان و تاریخ به شما اعلام می شود و شما طبق زمان مشخص وارد صحبت با وکیل خود می شوید.

وظایف تخصصی وکیل طلاق چیست؟

شخصی که به عنوان وکیل طلاق معرفی شده و فعالیت می کند باید بتواند به بهترین و ساده‌ترین نحو مشاوره دهد. در واقع نوع کلام و همینطور سطح علمی او اهمیت زیادی دارد.

وکیل طلاق بسیار مسئولیت بزرگی به دوش می کشد او در مورد مسائل خانواده فعالیت می کند و هدف اصلی او سازش و توافق است نه طلاق! بنابراین یکی از مهمترین وظایف وکیل طلاق این است که بتواند همه مسیر های سازش را به زوجین معرفی نماید.

وکیل طلاق می بایست حضور به موقع در محاکم قضایی داشته باشد و همینطور از نظر علم و دانش در شرایطی باش که بتواند بهترین دفاعیات را ارائه دهد بنابراین همه این موارد بخش مهمی از مسئولیت و وظایف یک وکیل طلاق را شکل می دهد و می بایست به دقت ارزیابی شود.

او می بایست بتواند جستجو و کنکاش زیادی در خصوص جمع‌آوری ادله کافی برای دفاع داشته باشد تا شرایطی فراهم شود که بتواند از حق موکل خود دفاع نماید. همینطور بسیار مهم است که شخص بتواند به پرونده های مشابه نیز رجوع کند تا روند پرونده اصلی به سرعت بیفتد.

برای دفاع و تنظیم لوایح قانونی نیاز به ارائه به موقع اسناد و شواهد خواهد بود همینطور نیاز است که روند دادرسی پرونده پیگیری شود و حکم مورد نظر در مراحل بدوی و قطعی به موقع صادر شود.

تماس با وکیل به صورت 24 ساعته

مزایای وکیل آنلاین واتساپ چیست؟

فکر می کنید چرا تا این حد اصرار بر روش مجازی برای مشاوره های طلاق است؟

  • شما به عنوان فردی که درخواست طلاق داده و یا قرار است که درخواست دهد، نیاز به مشاوره با یک فرد خبره دارید و شاید در شهرستان شما چنین وکیلی به سادگی پیدا نشود اما به واسطه وکیل آنلاین می توانید بهترین وکیل از هر کجای ایران را استخدام کنید و نگران حق و حقوق خود نباشید.
  • همه ما در بیان برخی از مباحث دچار خجالت می شویم، این موضوع در قرار ملاقات های حضوری بسیار دیده می شود و روش مجازی به ما کمک می کند که بی پرده و بدون خجالت سوالات خود را مطرح کنیم و همه جزئیات را توضیح دهیم. چنین مزیتی در پرونده های خیانت و تجاوز به عنف بسیار کمک کننده بوده و سبب شفاف سازی موضوع می شود.
  • از دیگر مزایای وکیل آنلاین این است که در هزینه های شما صرفه جویی صورت می گیرد به این معنی که شما مجبور به پرداخت هزینه زیاد برای رفت و آمد نیستید و همینطور در زمان صرفه جویی خواهد شد.

وکیل آنلاین طلاق

خدمات وکیل طلاق آنلاین

طرح دعاوی طلاق وکیل جدایی اقدام به تنظیم طرح دعاوی طلاق خلع از جانب زوجه می کند.
طرح طلاق توافقی در صورتی که زن و مرد تصمیم به طلاق توافقی گرفته باشند نیاز به دریافت طرح رضایت از سوی هر دو شخص است.
طرح طلاق از طرف زوج در صورتی که مرد خواهان طلاق باشد نیاز به تعیین و تکلیف در مورد مهریه، نفقه و جهیزیه خواهد بود.
طلاق بدون حضور طرفین در صورتی که اقدام طلاق توافقی صورت گرفته باشد، طلاق در کوتاه ترین زمان و بدون حضور طرفین صورت می گیرد.

در چه صورت وکیل طلاق صلاحیت دارد که از طرف زن درخواست طلاق دهد؟

  1. زمانی که طلاق به صورت توافقی صورت بگیرد.
  2. زمانی که طلاق خلع صورت بگیرد یعنی زن از مهریه و همینطور سایر مسائل مالی خود چشم پوشی کند و در مقابل مرد قبول به طلاق نماید.
  3. در صورتی که زن از همسر خود وکالت طلاق یا حق طلاق در زمان عقد داشته باشد.
  4. اگر مرد یکی از شروط ۱۲ گانه ضمن عقد را رعایت نکرده باشد درخواست زن برای طلاق به صورت قانونی به جریان می افتد.

سوالات رایج در زمینه طلاق

آیا عدم تمایل مرد به فرزندآوری منجر به طلاق می شود؟

یکی از موارد مهم که می بایست بررسی شود اینکه اگر ۵ سال از زندگی زن و مرد گذشته باشد و مرد به دلیل عقیم بودن و یا سایر مشکلات جسمی نتواند صاحب فرزند شود، زن می تواند درخواست طلاق دهد و به صورت آنلاین و از طریق واتساپ با وکیل ارتباط گرفته و پروسه طلاق را در پیش بگیرد.

آیا غیبت حضور شوهر دلیل بر طلاق همسر او می شود؟

در صورتی که مرد غیب شده و به اصطلاح مفقود الاثر شده باشد و حتی شش ماه پس از مراجعه زوجه به دادگاه پیدا نشود، زن می تواند درخواست متارکه دهد به این ترتیب درخواست طلاق توسط وکیل طلاق در نظر گرفته می شود و علت آن غیبت طولانی مرد است.

اگر مرد همسر دوم اختیار کرده باشد، شرایط طلاق صورت می گیرد؟

دقت نمایید که مرد در صورت رضایت از همسر اول خود اقدام به اختیار همسر دوم نماید، مشکلی نخواهد بود اما اگر بدون رضایت چنین جریانی صورت بگیرد و یا عدالت بین همسران رعایت نشود نیاز به تشخیص دادگاه برای صدور طلاق خواهد بود.

هزینه وکیل آنلاین واتساپ برای طلاق

در مورد هزینه ها سوالات زیادی صورت گرفته است. دقت کنید که هزینه هر وکیل با وکیل دیگر فرق دارد.

نوع مشکل شود و شدت آن بر روی هزینه تاثیر می گذارد از سوی دیگر اگر شما زمان خاصی برای ارتباط با وکیل تنظیم کنید و شرایط تغییر زمان از سوی شما وجود نداشته باشد احتمالاً در هزینه ها تغییر ایجاد می شود.

چطور مدارک را به وکیل نشان دهیم؟

خوشبختانه واتساپ و سایر شبکه های اجتماعی شرایطی فراهم کرده اند تا بتوانید تصاویر مدارک خود را به صورت فایل و گاه اسکن شده ارائه نمایید اما احتمالاً سؤال شما این است که آیا مدارک ارسال شده نزد وکیل به صورت محفوظ نگهداری می شود؟

وکیل امین شماست! چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری، وظیفه یک وکیل این است که اصرار موکل خود را محفوظ نگه دارد بنابراین اگر وکیل خبره و امانت داری انتخاب نمایید قطعاً مشکلی در این راستا نخواهید داشت.

از یاد نبرید که شما به واسطه وکیل قصد بهبود شرایط زندگی خود را دارد و اعتماد می بایست دو طرفه صورت بگیرد.

شرایط نوبت گیری وکیل آنلاین

شرایط نوبت گیری به سادگی صورت می گیرد، وکیل معمولاً دارای نماینده ای است که نوبت دهی و سایر پیش نیاز ها را با موکل تنظیم می کند. لیستی از زمان های آزاد به شما ارائه می شود به این ترتیب می توانید بر اساس زمانی که دارید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

نکته مهم دیگر این است که وکیل آنلاین دقیقاً طبق زمان تعریف شده روی خط آمده و گفتگوی شما با او آغاز می شود.

در نهایت دقت داشته باشید که پروسه مشاوره های غیر حضوری ممکن است کمی طولانی تر شود پس می بایست صبور باشید و اجازه دهید که پرسش و پاسخ به صورت کاملاً دقیق صورت بگیرد.

روش های ارتباط آنلاین با وکیل

اگر علاقه به تماس تصویری دارید و فکر می کنید که نوشتن برای شما دشوار است می توانید نوبت خود را برای ویدیو کال تنظیم کنید به این ترتیب با وکیل به صورت تصویری صحبت می کنید و توضیحات خود را ارائه می دهید.

در صورتی که تماس تصویری برای شما مقدور نباشد می توانید از ویس یا ارسال صدا استفاده کنید. چندین سؤال به شما ارائه می شود و شما در قالب یک فایل صوتی به سوالات اولیه پاسخ می دهید و سپس روال مشاوره به صورت صوتی دنبال می شود که یک روش بسیار کم هزینه است.

در نهایت روال نوشتاری نیز وجود دارد که زمانبر بوده و پر هزینه ترین گزینه را شامل می شود.

خوشبختانه شرایطی فراهم شده است تا افراد با هر سطح سلیقه و روحیه ای بتوانند مشکلات خود را اعلام نمایند به این ترتیب هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت پس سعی کنید همه چیز را به دقت مدنظر قرار دهید و به نوبه خود بهترین تصمیم گیری را نمایید.

نتیجه گیری

اگر رفتار همسر شما دچار مشکلی است که روال زندگی برای شما غیر ممکن است و یا در زندگی خطرات زیادی را برای شما پیش آورده است می توانید به واسطه وکیل آنلاین رایگان تهران، صحبت های اولیه خود را بازگو نمایید تا شرح حالی از زندگی شما مشخص شود.

البته این رویکرد تنها مربوط به تهران نخواهد بود. خوشبختانه وکیل آنلاین چت رایگان اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز و بسیاری از شهرهای دیگر وجود دارد که به شما اجازه گفتگوی مجازی می دهد و کمک می کند تا مشکل خود را برطرف سازید.

وکیل طلاق جز به جز پرونده و توضیحات شما را مطالعه می کند و بهترین تصمیم در مورد پرونده شما گرفته می شود. در نهایت از یاد نبرید که وکیل طلاق فردی است که به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید از حق و حقوق خود دفاع کنید و حقی از شما ضایع نشود.

روش های غیر حضوری کمک می کند تا افراد از هر نقطه ایران بتوانند به سادگی ارتباط برقرار نمایند و مشکلات خود را بازگو کنند بدون اینکه خجالت بکشند و یا نگران موضوعی باشند.

این روزها همه چیز برای افراد آسانتر شده است کافیست کمی با تکنولوژی آشنا باشید تا بدون صرف هزینه زیاد مشکلات خود را برطرف سازید. نوبت گیری وکیل آنلاین طلاق به سادگی و در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد و کمک می کند تا پرونده شما سریعاً به جریان افتد.

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه

وکیل انلاین برای طلاق رایگان

لینک های کوتاه مقاله:

b2n.ir

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *