وکیل حقوقی در تهران را در این مقاله از اریکه دادبان بررسی میکنیم. در مقاله قبلی شرایط یک وکیل حقوقی خانواده را بررسی کردیم که میتوانید مطالعه کنید:)

شما می توانید به واسط وکیل حقوقی در تهران بهترین ایده را برای ثبت شرکت انتخاب کنید. او به شما کمک می کند تا ایده های ناب را انتخاب کنید. ایده هایی که کمتر کسی به سراغشان رفته است. سپس شرایطی ترتیب می دهد تا بتوانید مدارک لازم برای ثبت شرکت را تنظیم کنید.

وکیل حقوقی در تهران در زمینه کیفری، تصادفات، مشکلات مربوط به امور بانکی و همینطور ثبت شرکت ایده های جالبی در اختیار شما قرار می دهد.

وکیل کیفری تضمینی در تهران

مشکلات جزایی و کیفری گاه به قدری پیچیده است که نیاز به یک وکیل زبده خواهد بود. وکیلی که بتواند همه امور را به دقت دنبال کند. می‌دانیم که در همه دادگاه ها طرفیت دعوی حق دارند برای خود وکیل انتخاب نمایند.

وکیل حقوقی در تهران

در صورتی که توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشند از سوی دادگاه برای آنها وکیل تعیین می شود. اینطور که بررسی ها نشان می دهد در صورت عدم توانایی شخص در بررسی پرونده، می تواند کل پرونده خود را به وکیل بسپارد به این ترتیب شرایط برای وی به بهترین نحو ارزیابی می شود.

یک نکته مهم دیگر که باید بدانید این است که معمولاً روند رسیدگی به پرونده های کیفری متفاوت است.

هر وکیل شرایط خاص خود را دنبال می کند. بر اساس حساسیت موضوع نیز جرم کیفری مشخص می شود. خسارت های موجود می بایست به طور دقیق و اصولی برطرف شود.

شاکی در دعوای کیفری می تواند به وکیل پایه یک دادگستری مراجعه نماید. سپس در ارتباط با پرونده با او مشورت داشته باشد. او می تواند به طور کلی بر اساس حساسیت پرونده خود، بهترین وکیل را انتخاب کنید. البته که این موضوع روند پیگیری پرونده را سریع تر می کند.

پیگیری پرونده های کیفری توسط وکیل

روال پیگیری پرونده های وکیل بر اساس یک سری اصول مشخص می شود:

 • ۱-    وکیل کیفری به جهت رسیدگی به پرونده ابتدا به دادسرا مراجعه می کند. دادسرا یک بنیادی در دادگستری است که در حیطه قضایی هر شهرستان به انجام اموری در زمینه شناسایی جرم و متهم و اقامه می پردازد.
 • ۲-    وکیل در امور کیفری با هر یک از بخش های دادسرا مثل دادیار، بازپرس و دادستان برخورد می کند. از این جهت می بایست قدرت برقراری ارتباط را داشته باشد.
 • ۳-    تصمیم قاضی در دعوای کیفری معمولاً شامل تبعید، شلاق، اعدام و قطع عضو و حبس است. بنابراین از این جهت نیاز به مدت زمان بیشتری است تا پرونده به نتایج مطلوبی برسد.
 • ۴-    وکیل دعاوی کیفری می بایست همه تلاش خود را در زمینه پرونده انجام دهد.

بهترین وکیل حقوقی در تهران

۱-    به رزومه کاری او دقت کنید. او باید پرونده های گسترده ای را پشت سر گذاشته باشد و البته به نتیجه رسیده باشد.

۲-    بهتر است که وکیل کیفری بتواند از نظر نوع خدمات شرایط با بسنجد. وکیل عجول انتخاب خوبی نخواهد بود.

۳-    وکیل باید بتواند به کل امور کیفری تسلط کامل داشته باشد بنابراین عدم تسلط او به معنی اطلاعات کم او است و دردسرساز می شود. یک وکیل می بایست بتواند شرایط را به صورت کاملاً اصولی در پیش بگیرد. در غیر این صورت پرونده با مشکل روبرو می شود.

۴-    وکیلی که در زمینه جزا فعالیت می کند می بایست اطلاعات به روزی داشته باشد. نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه دردسرساز می شود و بهتر است که نوع اطلاعات بررسی شود. یک موضوع مهم دیگر این است که وکیل می بایست بتواند نوع پرونده را تشخیص دهد. تشخیص درست یک وکیل می تواند به حل شدن سریعتر پرونده کمک کند.

شما میتوانید با وکیل کیفری نیز به صورت آنلاین ارتباط بگیرید و هیچ مانعی در این زمینه وجود ندارد. در واقع ارتباط آنلاین و یا استفاده از شماره تلفن وکیل سبب می شود تا افراد در هر نقطه از ایران بتوانند با او ارتباط بگیرند و سوالات خود را مطرح سازند.

نکته مهمی که باید بدانید این است که وکیلان به صورت ۲۴ ساعته نیز با شما ارتباط برقرار می کنند و این موضوع بستگی به خودتان دارد که چقدر بخواهید هزینه کنید.

وکیل که در هر ساعت از شبانه روز در اختیار شما قرار می گیرد قطعاً پرونده را سریع تر پیش می برد و این موضوع به نفع شما خواهد بود و از حقوق شما دفاع می شود.

بهترین وکیل چک برگشتی در تهران

یک وکیل چک ضمن اینکه باید تسلط کافی روی متن چک ها و همه کلماتی که در چک درج شده است داشته باشد، می بایست توانایی و آگاهی بالایی از قوانین چک برگشتی نیز به موکل خود اراه دهد.

به همیت دلیل بهترین وکیل برای شما شخصی است که در مطالبه وجه چک برگشتی مهارت و تجربه و تخصص بالایی دارد. هر شخصی برای در امان ماندن از مشکلات بسیار که ممکن است با عدم آگاهی در رابطه با صدور چک بلامحل صورت بگیرد می بایست با وکیل مشورت کند. این رویکرد سبب می شود تا از مشکلات بیشتر جلوگیری شود.

چک حقوقی و کیفری و تفاوت آنها از دید وکیل در تهران

چک کیفری با رجوع به دادسرا و تنظیم شکایت کیفری قابل پیگیری است. به این ترتیب می توان وجه چک و خسارت را از طریقی مطالبه کرد. در چک های کیفری صادرکننده چک بلامحل متهم محسوب می شود و اگر نتواند وثیقه ای ارائه دهد زندانی می شود. علاوه بر این موضوع او جرم صدور چک بلامحل نیز تا دو سال محکومیت به حبس دارد.

در خصوص چک حقوقی شرایط فرق می کند. در واقع چک حقوقی مزایای چک کیفری را ندارد. دارنده ان باید به دادگاه حقوقی مراجعه داشته باشد و دادخواست بدهد. همینطور نیاز است که وجه چک و خسارت آن را درخواست نماید.

صادرکننده چک حقوقی به حبس محکوم نمی شود. در نهایت مطالبه وجه چک کیفری ساده‌تر و سریع تر از چک حقوقی است چون وصول چک حقوقی نیاز به ایین دادرسی پیچیده ای دارد و در این زمینه می بایست از بهترین وکیل کمک گرفته شود.

معنای چک بلامحل چیست؟

 • ۱- اگر در تاریخ صدور چک، موجود ان کافی نباشد.
 • ۲- اگر صادرکننده چک پس از صدور آن همه یا بخشی از وجه را از حساب خود خارج کرده باشد.
 • ۳- اگر صادرکننده بدون علت قانونی دستور عدم پرداخت را صادر کند و از بانک درخواست نماید که وجه را نپردازد.
 • ۴- اگر چک اشتباه صادر شده باشد یعنی امضا صحیح نداشته باشد و یا قلم خوردگی داشته باشد.
 • ۵- اگر فرد با اطلاع از بسته بودن حساب چک را صادر نماید.

توضیحات جالب وکیل در مورد چک

شاید برخی از افراد هنوز اطلاعات کافی در خصوص سه رکن اصلی برای چک ندارند. به این ترتیب چه خوب است که جدول زیر را مطالعه کنید.

صادرکننده چک صادرکننده در واقع صاحب حساب محسوب می شود. ا. ورق چک را تکمیل کرده و امضا می کند.
دارنده چک دارنده چک فری است که چک برای او صادر شده است. چک می تواند در وجه شخص معینی صادر شود. همینطور کسی که چک از طریق پشت نویسی یا وراثت به او انتقال یافته است نیز دارنده چک محسوب می شود. طبق قانون تنها دارنده چک میتواند اقدام به شکایت کیفری از چک برگشتی نماید. لازم به ذکر است که صدور چک در وجه حامل ممنوع است و وجه تنها به کسی که چک به نام او صادر شده است پرداخت می شود.
محال علیه در اسناد تجاری با عبارت محل روبرو می شویم. محل به معنای پول است. چک بی محل به معنی چکی است که پولی در حساب مورد نظر وجود ندارد. محال علیه به معنی محلی است که پول در آنجا وجود دارد. محال علیه در خصوص چک صرفاً مربوط به بانک است. در سند تجاری چک صادرکننده چک به محال علیه دستور می دهد تا وجو نوشته شده در چک را به دارنده پرداخت نماید.

خدمات وکیل حقوقی ثبت شرکت در تهران

شما می توانید به واسط وکیل حقوقی ثبت شرکت در تهران بهترین ایده را برای ثبت شرکت انتخاب کنید. او به شما کمک می کند تا ایده های ناب را انتخاب کنید. ایده هایی که کمتر کسی به سراغشان رفته است.

سپس شرایطی ترتیب می دهد تا بتوانید مدارک لازم برای ثبت شرکت را تنظیم کنید. دقت کنید که ثبت شکرت پروسه نسبتاً دشواری به نظر می رسد پس شما به عنوان کسی که قصد دارد ثبت شرکت نماید باید بتوانید یک سری خدمات را به خوبی پشت سر بگذارید.

اگر نیاز به وام داشته باشید، وکیل در این زمینه می توانید به عنوان یک واسطه عمل کند. قطعاً شرکت هایی که وکیل معتبر دارند می توانند در دریافت وام امیدوارتر باشند. این موضوع توسط بهترین وکلا سنجیده می شود.

راه اندازی کسب و کارهایی که نیاز به وکیل دارد باید با دقت بالایی صورت بگیرد. وکیل شما را راهنمایی می کند چطور ثبت شرکت خوبی داشته باشید و درگیر هزینه های اضافی نشوید. یک نکته بسیار مهم این است که وکیل حقوقی ثبت شرکت می تواند ضرر های احتمالی را نیز پیش بینی کند.

مزایای وکیل شرکت انلاین در تهران

وقتی از وکیل شرکت تجاری استفاده می کنید یک سری مزایا در اختیار شما قرار می گیرد:

 • ۱- ارائه مشاوره حقوق
 • ۲- نظارت بر نوع قرارداد شرکتها و واحدهای تجاری و همینطور تولیدی و صنعتی
 • ۳- وکالت پرونده دعاوی شرکت ها و همینطور قراردادها و مطالبات
 • ۴- حضور در دادگاه ها و محاکم قانونی برای دفاع از شرکت در صورت نیاز
 • ۵- ارائه ادله استنباطی و دلایل کافی برای موفقیت در دعاوی
 • ۶- ارائه مشاوره های مربوط به بیمه و همینطور امور مالیاتی و تنظیم قراردادهای مختلف
 • ۷- نظارت بر عملکرد قانونی شرکت ها
 • ۸- نظارت بر سرمایه شرکت ( گاه سرمایه کم و گاه زیاد است)
 • ۹- ارائه لایحه دفاعیه برای پرونده های دعاوی کیفری شرکت ها که معمولاً در راستای ورشکستگی دیه می شود. ارائه لایحه دفاعیه در پرونده های مختلف
 • ۱۰- حضور در واحد حقوقی مثل قراردادها و دادخواست و شکوائیه و واخواهی
 • ۱۱- اقدام برای اقامه دعوا علیه اشخاص
 • ۱۲- وکالت در دعاوی حوادث کار و اخراج کارگران

مشاوره های جالب یک وکیل در راستای تصادفات !

وکیل حقوقی در تهران چه ویژگیهایی دارد؟
وکیل حقوقی در تهران چه ویژگیهایی دارد؟

اگر در یک دور برگردان باشید، یعنی قسمت جلوی اتومبیل شما داخل دور برگردان و ماشین حالت اریب باشد، در صورتی که ماشینی از پشت به شما به بزند، شما مقصر هستید!

این نکته بارها و بارها در قوانین جدید تکرار شده است اما هنوز هم در راهنمایی و رانندگی اطلاعات کافی و کاملی در این زمینه دیده نمی شود و افراد مقصر را نمی شناسند. در این صورت یک وکیل می تواند کمک کند تا جدیدترین قوانین مربوط به تصادفات را بشناسید.

سوالات مهم

اگر در زمان تصادف سبب ترافیک شدیم چه باید کرد؟

در زمان تصادف چه مقصر باشید و چه زیان دیده نباید تصادف شما سبب ترافیک بیشتر شود. به این ترتیب پس از فیلم و عکس از تصادف خودرو خود را در سمت راست قرار دهید و با وکیل ارتباط بگیرید. همینطور می بایست منتظر منتظر افسر بمانید.

آیا در زمان تصادف کروکی موضوع مهمی است؟

قطعاً. در مشاوره های حقوقی بارها به این موضوع تاکید شده است که کروکی مهمترین بخش در پیگیری تصادفات است و سبب می شود که دریافت خسارت راحت تر صورت بگیرد. دقت کنید که نبود کروکی برای بیمه نیز دردسرساز است.

اگر یکی از طرفین تصادف با افسر تبانی کرده باشد چه باید کرد؟

در این صورت وکیل قطعاً به کمک شما می آید و کمک می کند تا بتوانید شرایط پرونده را به درستی پیش ببرید. از یاد نبرید که تخلف کارشناس قطعاً مساله مهمی بوده و می توانید از کارشناس مطالبه ضرر نمایید.

یک نکته بسیار مهم این است که کارشناس وظیفه دارد که در انجام وظایف خود نهایت دقت را داشته باشد. بروز خطا برای او دردسرساز می شود. قواعد و قوانین مسئولیت مدنی در این زمینه بسیار سختگیرانه است.

ارتباط با وکیل تهران خبره

در زمان تصادف سعی کنید خونسرد باشید و طبق شماره تلفنی که از وکیل خود در تلفن همراه ذخیره کرده اید با او ارتباط بگیرید. شرح کوچکی از جزییات تصادف سبب می شود تا وکیل متوجه کل داستان شود.

در این صورت اگر نیاز به شما از شما تقاضای عکس می شود. دقت کنید که ارائه عکس از صحنه تصادف سبب می شود که دریافت خسارت با دلیل و مدرک باشد و بهترین شرایط را فراهم سازد.

در سال های اخیر وکیل تلاش خود را کرده است تا بتوانید روند حقوقی پرونده های تصادف را به شکل کاملاً دقیق پیش ببرد. در زمان تصادف هر نوع درگیری فیزیکی با شخص خاطی و یا سایر افراد به ضرر شما خواهد بود.

گاه همین موضوع سبب می شود تا مقصر شناخته شوید بنابراین اجازه دهید که وکیل بهترین تصمیم گیری را برای شما داشته باشد و شرایط را بسنجد. نکته آخر اینکه شما برای اینکه بتوانید با وکیل ارتباط درستی بگیرید می بایست یک سری قوانین و قواعد را بررسی کنید.

اینطور که مشخص است موقعیت مسئولیت های مدتی نیز به صورت کاملاً قابل قبول سنجیده می شود و همه چیز طبق اصول ارزیابی می شود.

نتیجه گیری

اگر قصد شما ثبت شرکت است باید بهترین وکیل ثبت شرکت را شناسایی کنید. با او ارتباط بگیرید و آنچه قرار است به ثبت برسانید را با او در میان بگذارید. او بررسی های لازم را انجام داده و سود و ضرر احتمالی را به شما اعلام می کند.

دقت کنید که او می داند همه چیز به چه شکلی دنبال می شود. در این صورت قوانینی که مورد استفاده قرار می گیرد بسیار ایده آل و مناسب است.

ثبت شرکت کمک می کند تا بتوانید مقررات قانون تجارت را به صورت کاملاً دقیق تطبیق دهید. یک نکته بسیار مهم دیگر این است که ثبت شرکت از نظر نوع اجرا شرایط متفاوتی دارد. قوانین مزبور در این زمینه بسیار گسترده هستند.

وکیل کیفری تضمینی در تهرانبهترین وکیل در تهرانبهترین وکیل چک برگشتیوکیل حقوقی ثبت شرکت در تهران

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *