وکیل آنلاین خانواده ( Online family lawyer ) را در این مقاله از اریکه دادبان بررسی میکنیم. در مقاله قبلی تعهدات وکیل آنلاین ۲۴ ساعته را بررسی کردیم که پیشنهاد میکنیم حتما مطالعه بفرمایید 🙂

وکیل آنلاین در ابتدا مشکل شما را پیگیری و بررسی می کند یعنی شما به صورت تلفنی و یا از طریق واتساپ و همینطور تماس‌های تصویری مشکلی که در خانواده خود دارید را با وکیل در میان می گذارید و او به طور کامل مشکل شما را گوش داده و سعی می کند در مورد مشکل شما شرایط را مد نظر قرار دهد.

وکیل آنلاین خانواده کسی است که به شما کمک می کند تا قبل از ازدواج تمام مشکلات احتمالی را پیش بینی کنید. او می تواند مشاوره های لازم در زمینه خانواده و مشکلاتی که پیش روی شما قرار می گیرد را در اختیار شما قرار دهد. بنابراین مشاوره حقوقی خانواده پیش از ازدواج یکی از مهمترین وظایف وکیل خانواده محسوب می شود.

وکیل آنلاین خانواده رایگان

شاید برای شما سوال باشد که وکیل خانواده به صورت رایگان چه اطلاعاتی در اختیار ما قرار می دهد؟ این موضوع اهمیت زیادی داشته و جا دارد در مورد آن بیشتر توضیح دهیم.

به طور کلی وکیل خانواده فردی است که یک سری اطلاعات اولیه در مورد پرونده خانواده شما را دریافت می کند، بنابراین باید فردی بسیار امین باشد.

از سوی دیگر امور مشاوره های اولیه را به طور کلی در اختیار شما قرار خواهد داد، یعنی به شما می گوید که مسیری که برای ازدواج انتخاب کرده‌اید چقدر درست و چقدر ریسک دارد، در مورد نکته های ریز با شما صحبت می‌کند و تمام جوانب را در نظر می‌گیرد. این رویکرد سبب می‌شود تا بتوانید برای آینده خود تصمیم بهتری بگیرید.

وکیل آنلاین خانواده

وکیل خانواده به صورت آنلاین یکسری پیش بینی های لازم را در اختیار شما قرار داده و از شما می خواهد که در مورد موضوع مورد نظر فکر کنید تمامی این موارد به شکل رایگان و بدون در نظر گرفتن هزینه اضافی در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید به سادگی در مورد نوع ازدواج خود و تصمیمی که گرفته اید، بیشتر فکر کنید این موضوع یکی از مواردی است که در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

آمار طلاق نشان می‌دهد که مشاوره‌های پیش از ازدواج می تواند تا چه حد موثر باشد. دقت کنید که به طور کلی مشاوره های حقوقی آنلاین کمک می کند تا در هر کجای ایران که هستید به بهترین وکیل خانواده وصل شوید و سوالات خود را با او در میان بگذارید بسیاری از وکیلان خانواده تلاش خود را می‌کنند تا مشاوره های ۲۴ ساعته در اختیار شما قرار دهند تا سوالات خود را در وقت غیر اداری نیز بپرسید.

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان ۲۴ ساعته

میخواهیم در مورد وکیل خانواده ۲۴ ساعته و آنلاین کمی بیشتر توضیح دهیم، تا بدانید که مزایای استفاده از وکیلان آنلاین چقدر بوده و به شما به چه صورت کمک خواهد کرد.

فرض کنید شما در شرف ازدواج با شخصی هستید و در حال آشنایی اولیه با او و خانواده او هستید. در چنین حالتی قطعاً باید بدانید که برای شناخت بهتر شخص مورد نظر چه سوالاتی از او بپرسید و شرایط را به کدام مسیر هدایت کنید در این حالت نیاز به یک وکیل دارید تا شما را راهنمایی کند.

معمولاً کسانی که در شهرستان‌ها هستند زمان و موقعیت کافی برای دسترسی به یک وکیل خانواده خوب را ندارند به این ترتیب و وکیل آنلاین ۲۴ ساعته به شما کمک می‌کند تا هر سوالی که در ذهن خود دارید از وکیل بپرسید و در ۲۴ ساعت از شبانه روز وکیلی در اختیار شما قرار می گیرد تا به کمک او بتوانید تصمیم بهتری بگیرید.

احتمال دارد در مورد یکسری اصطلاحات حقوقی اطلاعات کافی نداشته باشید به این ترتیب مشاوره حقوقی آنلاین رایگان در اختیار شما قرار می گیرد، تا بتوانید اصطلاحات را بشناسید و به طور کلی جوانب مختلف را در نظر بگیرید.

حقیقت امر این است که مشاوره های حقوقی رایگان یکسری توضیحات اولیه را در اختیار شما قرار می دهد، و اگر این مشاوره بصورت ۲۴ ساعته یا شبانه روزی باشد به این معنی است که شما می توانید به سادگی همه چیز را مورد ارزیابی قرار دهید.

شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه

وکیل آنلاین خانواده

بسیاری از افراد در زندگی خود دچار مشکل هستند آنها با همسر خود به مشکل برمی خورند و فکر می‌کنند زندگی شان به پایان رسیده است.

در چنین شرایطی داشتن وکیل خانواده کمک می کند تا مشکلات به حداقل رسیده و بهترین راه حل ها برای مشکلات انتخاب شوند اما موضوع از این قرار است که اگر شما در یکی از شهرستان های کوچک ایران ساکن باشید، نمی توانید دسترسی راحتی به مشاوره حقوقی قوه قضاییه داشته باشید در این صورت می توانید با شماره تلفن مشاوره حقوقی قوه قضاییه ارتباط بگیرید و سوالات خود را بپرسید.

یکی از نکاتی که شاید برای بسیاری از افراد هنوز هم مشخص نباشد این است که بسیاری از مشاوره‌های حقوقی که توسط قوه قضاییه صورت می‌گیرد به شکل رایگان بوده و شما می توانید مشکل خود را در ابتدا با وکیل مورد نظر مطرح کرده و سپس تصمیم گیری برای حل آن داشته باشید.

کسانی که به هر دلیلی فکر می‌کنند دیگر می‌بایست به زندگی خود پایان دهند حتما باید در مورد حقوق خود آگاهی کامل داشته باشند، در این راستا مشاوره دادگاه خانواده و مشاوره طلاق بهترین گزینه برای آنها خواهد بود.

اما نکته مهم این است که وقت گرفتن از یک وکیل خانواده به صورت حضوری بسیار زمان بر بوده و در نهایت سبب می شود که حقوق شخص پایمال شود بنابراین بسیار مهم است که شخص بتواند به صورت آنلاین با وکیل خود ارتباط بگیرد و از جدیدترین قوانین مربوط به امور طلاق اطلاع پیدا کند.

دریافت مشاوره خانواده در زمان طلاق بسیار مهم بوده و هر اقدام کوچک اگر بدون آگاهی کافی صورت بگیرد در نهایت سبب ضایع شدن حقوق شما می شود به طور مثال تعیین حضانت فرزند یکی از مواردی است که در بین والدین بسیار مشکل ساز بوده و نیاز به ارزیابی قوانین جدید و به روز در مورد این موضوع خواهد بود و از سوی دیگر بانوان در زمان طلاق می‌بایست به میزان مهریه و روشهای دریافت مهریه به طور کلی آگاهی کامل داشته باشند.

در این صورت اگر خودتان بخواهید قانون را مطالعه کنید قطعا سر در گم خواهید شد چون در مورد بسیاری از موارد دانش کافی ندارید و نوشته‌ها برای شما به درستی معنا نمی‌شود.

وکیل خانواده در این راستا به کمک شما می‌آید و سعی می‌کند توضیحات لازم را در اختیار شما قرار دهد تا خسارت های مادی و معنوی جبران‌ناپذیری به شما وارد نشود. این موضوع در امر طلاق را جدی بگیرید و سعی کنید جدیدترین قوانین را به کمک وکیل خانواده دنبال نمایید.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ۲۴ ساعته تهران

حال می‌خواهیم بررسی کنیم که روش های ارتباط با وکیل خانواده رایگان ۲۴ ساعته در تهران به چه صورت است بسیاری از افراد برایشان سوال است که چطور یک وکیل ۲۴ ساعت از زمان خود را در اختیار موکل قرار می دهد. دقت کنید که منظور از مشاوره های حقوقی ۲۴ ساعته و شبانه روزی این است که شما به عنوان کسی که دچار مشکل هستید و نیاز به کمک حقوقی دارید میتوانید در هر زمان از شبانه روز مشکل خود را با وکیل خود در میان بگذارید.

یعنی نیاز به ملاقات حضوری و وقت گرفتن از او نخواهید داشت و به سادگی می توانید سوالات خود را از طریق واتساپ و اپلیکیشن های دیگر با وکیل در میان بگذارید. همینطور برخی از وکیلان شماره تلفن خود را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید از طرح ویژه ارتباط وکیل آنلاین استفاده کنید و حتی در نیمه شب و روزهای تعطیلات رسمی نیز با وکیل خود مشورت داشته باشید.

می دانید که وکیلان خبره اغلب در کلان شهرها به خصوص تهران فعالیت می‌کنند و مشاوره حقوقی با آنها کمی دشوار است بنابراین روش های آنلاین سبب شده تا افراد بتوانند به سادگی مشکلات خود را با وکیل در میان بگذارند.

اگه بودجه کافی برای استفاده از مشاوره حقوقی با وکیل خانواده ندارید می توانید از طرح های رایگان تلفنی استفاده کنید تا وکیل در ابتدا پرونده مشکل شما را به طور دقیق مطالعه نماید به این ترتیب تا حد زیادی از نظر هزینه شرایط قابل قبولی خواهید داشت.

مشاوره حقوقی آنلاین فوری

حال می خواهیم در مورد مشاوره حقوقی آنلاین فوری کمی بیشتر صحبت کنیم و منظور از فوری بودن مشاوره حقوقی را با هم بررسی نماییم.

شما در زندگی خود دچار مشکل هستید و این مشکل به حدی است که دیگر نمی توانید صبر کنید تا نوبت برای ملاقات حضوری با وکیل داشته باشید و در این راستا می توانید از طرح مشاوره حقوقی آنلاین به صورت فوری استفاده کنید و با وکیل خود ارتباط بگیرید و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

وکیل در چنین شرایطی با شما به طور کاملاً دقیق و قانونی ارتباط می‌گیرد و بهترین راه حل را در اختیار شما قرار می دهد. درست است که هزینه مشاوره حقوقی و فوری کمی گران‌تر از سایر طرح‌ها است اما به طور کلی سبب می شود که جلوی سایر ضررهای معنوی شما گرفته شود و شرایط برای شما به بهترین نحو دنبال شود. بنابراین اصلا نگران نباشید و سعی کنید وکیل خانواده را محرم خود بدانید و مشکلات خود را با او در میان بگذارید.

وکیل آنلاین برای طلاق چه مشاوره هایی در اختیار من قرار می دهد؟

برای اینکه اطلاعات شما در مورد مزایای استفاده از وکیل آنلاین بیشتر شود در این بخش سعی کرده‌ایم یکسری از خدمات مربوط به وکیل خانواده آنلاین را با هم مورد ارزیابی قرار دهیم. شما در نهایت می توانید به واسطه خدماتی که در اختیار شما قرار می گیرد بهترین تصمیم گیری را داشته باشید.

  • وکیل آنلاین در ابتدا مشکل شما را پیگیری و بررسی می کند یعنی شما به صورت تلفنی و یا از طریق واتساپ و همینطور تماس‌های تصویری مشکلی که در منزل خود دارید را با وکیل در میان می گذارید و او به طور کامل مشکل شما را گوش داده و سعی می کند در مورد مشکل شما شرایط را مد نظر قرار دهد.
  • سپس می‌بایست پرونده‌های خود را برای وکیل ارسال کنید. ارسال از طریق واتساپ و یا سایر پلتفرم ها، توسط وکیل به شما اعلام می شود و شما پرونده حقوقی خود را برای وکیل ارسال می کنید. از یاد نبرید که بطور کلی برای بررسی پرونده های مختلف زمانبندی وکیلان متفاوت است و بسته به عمق مشکل شما قطعاً نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • در گام بعدی وکیل روش های پیش روی شما را در اختیار شما قرار می دهد. یعنی توضیحات لازم در مورد روش هایی که می توانید انتخاب کنید و از حقوق خود دفاع کنید توسط وکیل به شما اعلام می شود. البته که در برخی از پرونده‌ها روش های مختلفی برای اخذ حقوق وجود دارد و در برخی دیگر از پرونده‌ها شرایط پیچیده تر بوده و شاید تنها یک راه برای نجات شما وجود داشته باشد.
  •  روال کار طبق روشی که با مشورت وکیل انتخاب کرده‌اید دنبال می‌شود و تمام پروسه های حقوقی توسط وکیل ارزیابی شده و شما نیز با مراجعه به دادگاه و پیمودن مسیر مشخص اطلاعات را در اختیار وکیل خانواده خود قرار می‌دهید در چنین شرایطی امکان ایجاد اشتباه به حداقل رسیده و به طور کلی شما به عنوان فردی که قصد دارد از همسر خود طلاق بگیرد حقوق خود را دریافت خواهید کرد. وکیل خانواده برای بانوان بسیار مهم و تاثیرگذار است.

هزینه وکیل خانواده

سوال دیگری که بسیاری از مراجعه کنندگان میپرسند در خصوص هزینه وکیل خانواده است دقت کنید که هزینه ها بر اساس قوانین مربوط به مشاوره های حقوقی در سال ۱۴۰۰ طبق جدول زیر اعلام شده است.

هزینه وکیل خانواده برای مشاوره های قبل از ازدواج در صورتی که نیاز به مشاوره برای قبل از ازدواج خود دارید هزینه ها برای شما برآورد شده و به طور کلی طبق زمانی که وکیل در اختیار شما قرار می دهد هزینه اعمال خواهد شد.
هزینه وکیل خانواده برای امور طلاق هزینه هایی که از سوی وکیل خانواده برای بررسی پرونده های طلاق در نظر گرفته می شود بسیار متفاوت است و اصلا نباید انتظار داشته باشید که یک هزینه ثابت در این راستا ارزیابی شود و وکیل آنلاین برای طلاق تمام تلاش خود را می‌کند تا حقوق هر دو سمت پرونده به طور کامل اجرا شود. بنابراین بسته به پرونده حقوقی شما هزینه متفاوت خواهد بود اما اگر از وکیل خانواده ۲۴ ساعته استفاده کنید شانس شما در پیروزی پرونده طلاق بیشتر است.

اگر سوالی دارید میتوانید از تیم حقوقی خانواده ما بپرسید و به طور کلی هر آنچه که در ذهن شما وجود دارد و ذهن شما را مشغول کرده است را با ما در میان بگذارید تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مشاوره‌های لازم به صورت کاملا دقیق در اختیار شما قرار بگیرد.

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه

لینک های کوتاه مقاله:

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *