وکیل آنلاین شبانه‌روزی (Online lawyer 24 hours a day) را در این مقاله از اریکه دادبان بررسی میکنیم. در مقاله قبلی وکیل آنلاین حقوقی را بررسی کردیم که پیشنهاد میکنیم حتما مطالعه بفرمایید 🙂

اگر قصد شما ارتباط با وکیل به صورت آنلاین است، بهترین زمان صبح و ظهر خواهد بود. البته که وکیل به صورت ۲۴ ساعته فعالیت می کند اما چه خوب است زمانی را در نظر بگیرید تا پاسخ دهی به سوالات شما با دقت بیشتر انجام شود. اینطور که بررسی ها نشان می دهد شما در ابتدا باید اطلاعات خود را از طریق واتساپ به منشی وکیل ارائه دهید.

وکیل آنلاین شبانه‌روزی شامل چه خدماتی می شود و اصلاً چه نیازی به وکیل شبانه‌روزی خواهد بود؟

گاه مشکلات زندگی به قدری پیچیده است که افراد نمی توانند در وقت اداری به وکیل مراجعه کنند بنابراین نیاز به وکیلی دارند که در هر زمان از شبانه روز بتواند به آنها کمک کند.

وکیل آنلاین شبانه‌روزی ۰۹۱۹۰۴۳۴۲۱۸

لزوم ارتباط با وکیل آنلاین شبانه‌روزی

بگذارید برای اینکه لزوم ارتباط با وکیل شبانه‌روزی به صورت آشکارتر مشخص شود، مثال جالبی بزنیم.

تصور کنید شما به هر دلیلی نیاز به وکیل دارید، با همسر خود مشکل دارید، مستاجر شما منزل را تخلیه نمی کند، درگیر مشکل تجاوز هستید و یا هر موضوع دیگری که فکرش را می کنید.

در چنین شرایطی با وکیل خود قرار ملاقات می گذارید و به او مراجعه می کنید، قطعاً یک سری سوالات بین شما و وکیل رد و بدل می شود و در نهایت نوبت شما به پایان رسیده و باید محل را ترک کنید.

حال سؤال اینجاست که آیا در مدت زمانی که در دفتر وکیل حضور دارید، زمان کافی برای پرسیدن همه سوالات وجود دارد؟ قطعاً اینطور نیست!

شما نگران هستید، استرس دارید و از مشکلات خود بسیار ناراحت هستید و این موارد سبب می شود که بسیاری از مطالب از ذهن شما پاک شده و خارج شود! پس چه خوب است که بتوانید در هر ساعت از شبانه روز به وکیل دسترسی داشته باشید.

لزوم و اهمیت وکیل شبانه‌روزی انلاین دقیقاً همین جا مشخص می شود! یعنی شما می توانید سوالاتی که در جلسه حضوری نپرسیده اید را به سادگی در منزل خود و به واسطه تلفن همراه از وکیل بپرسید و مشاوره بگیرید!

مشاوره حقوقی تلفنی

مزایای مشاوره حقوقی تلفنی شبانه‌روزی رایگان

هنوز هم بسیاری از افراد از مزایای مشاوره حقوقی رایگان شبانه‌روزی اطلاعات کامل ندارند، بنابراین سعی کرده ایم در لیست زیر توضیح دهیم که وکیل تلفنی رایگان چقدر می تواند به پیشبرد پرونده شما کمک نماید.

 1. مناسب برای همه افراد: بله درست متوجه شدید، شما با داشتن شماره تلفن وکیل شبانه‌روزی می توانید در هر نقطه ای به سادگی مشاوره بگیرید و بعد مکان و زمان برای شما محدودیت ایجاد نمی کند. شهرستانی های عزیز می توانند به سادگی از طرح مشاوره حقوقی تلفنی رایگان قوه قضاییه نیز استفاده نمایند و سوالات خود را بپرسند.
 2. صداقت و روراستی: در جلسات حضوری معمولاً گفتن برخی از واقعیت ها بسیار دشوار است و شاید خجالت باعث شود که برخی از موضوعات پنهان باقی بماند اما وکیل آنلاین چت رایگان به شما این امکان را می دهد تا در هر زمان از شبانه روز مشکل خود را اعلام کنید تا بهترین تصمیم گیری برای شما صورت بگیرد. از یاد نبرید که هرچه توضیحات شما کامل تر باشد اثر بخشی بیشتری خواهد داشت پس سعی کنید از امکانات موجود استفاده کامل را داشته باشید.
 3. پاسخ دهی فوری: یکی از موارد بسیار مهم در خصوص مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ۲۴ ساعته تهران این است که پاسخ به مشکل شما سریعاً داده می شود و نیاز به نوبت دهی طولانی و از دست رفتن زمان نخواهد بود.

منظور از مشاوره شبانه‌روزی چیست؟

سوالی که بسیاری از افراد می پرسند:

 • آیا مشاوره شبانه‌روزی به معنای هر ساعت از شبانه روز است؟
 • یعنی می توان سوالی را نیمه شب پرسید؟

خیر! حقیقت این است که شما سؤال خود را از طریق واتساپ مطرح می کنید و زمان مطرح کردن سؤال شما آزاد است. سپس در سریع ترین زمان ممکن اقدامات لازم برای پاسخ به سؤال شما صورت می گیرد. اما اگر بخواهید سؤال و مشورت خود را به صورت حضوری با وکیل در میان بگذارید شاید روزها طول بکشد تا به شما نوبت داده شود.

کسانی که تجربه استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی ۹۰۹ را دارند، می‌دانند که پروسه مشاوره به سادگی صورت می گیرد و هیچ مشکلی در این راستا دیده نخواهد شد. از یاد نبرید که برای مشاوره های حقوقی می بایست سوالات و توضیحات خود را دقیقاً مشخص کنید و سپس ارتباط برقرار نمایید.

هزینه مشاوره های آنلاین به چه صورت است؟

برای بررسی هزینه مشاوره های آنلاین در ابتدا مشاوره رایگان و پرسش و پاسخ اولیه صورت می گیرد تا موضوع مشکل شما مشخص شود. سپس بر اساس عمق مشکل شما زمانبندی مشاوره در اختیار شما قرار می گیرد. اگر نیاز به خدمات مشاوره ۲۴ ساعته داشته باشید، کمی هزینه بیشتری اخذ می شود.

به طور کلی هزینه ها بر اساس میزان زمانی است که وکیل برای شما صرف می کند و هرچه این زمان کمتر باشد، هزینه نیز کمتر خواهد بود. نکته مهمی که باید مدنظر قرار بگیرد این است که مشاوره های آنلاین معمولاً به چند دسته مهم تقسیم می شوند.

برخی از مشاوره ها باید به صورت گروهی انجام شود و نیاز به نرم افزارهای گروهی تصویری خواهد بود تا طرفین حضور داشته باشند و بررسی دقیق تر انجام شود.

منظور از مشاوره ۲۴ ساعته رایگان چیست؟

چه خوب است پاسخ به این سؤال را به زبانی ساده در نظر بگیریم. منظور از رایگان به دو صورت تعریف می شود:

 1. صحبت اولیه و مشخص شدن مشکلات شما به صورت رایگان انجام می شود و نیاز به پرداخت هزینه برای این بخش نخواهید داشت.
 2. شما یک بار هزینه حق الوکاله پرداخت میکنید و پس از آن هر سوالی که به صورت مجازی و آنلاین می پرسید بدون پرداخت هزینه اضافی خواهد بود.

بهترین زمان ارتباط با وکیل تلفنی

اگر قصد شما ارتباط با وکیل به صورت تلفنی است، بهترین زمان صبح و ظهر خواهد بود. البته که وکیل به صورت ۲۴ ساعته فعالیت می کند اما چه خوب است زمانی را در نظر بگیرید تا پاسخ دهی به سوالات شما با دقت بیشتر انجام شود. اینطور که بررسی ها نشان می دهد شما در ابتدا باید اطلاعات خود را از طریق واتساپ به منشی وکیل ارائه دهید تا توضیحات اولیه در مورد مشکل شما مطالعه شود.

سپس زمان تماس برای شما باز شده و اطلاعات در اختیار شما قرار می گیرد. دقت کنید که علاوه بر مشاوره های تلفنی ۲۴ ساعته شرایطی فراهم می شود تا بتوانید از خدمات دیگر نیز استفاده کنید. اینطور که بررسی ها نشان می دهد وکیل تلفنی به طور کلی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید سوالات مهم خود را سریعاً به نتیجه برسانید.

چه خدماتی از سوی وکیل ۲۴ ساعته انلاین در اختیار ما قرار می گیرد؟

کسانی که درخواست طلاق توافقی دارند اما مشغله زیادی دارند و یا در شهرستان سکونت دارند و شرایط مناسب برای قرار ملاقات حضوری با وکیل را ندارند می توانند به واسطه روش تلفنی و انلاین با وکیل ارتباط بگیرند و مشکلات خود را مطرح سازند. توضیحاتی که به صورت تلفنی یا انلاین داده می شود اهمیت بسیار زیادی دارد بنابراین صداقت در گفتار مهمترین موضوعی است که باید مدنظر قرار دهید.

در صورتی که به هر دلیلی قصد مشاوره در زمینه اخذ مهریه دارید می توانید با وکیل ارتباط بگیرید و سوالات خود را مطرح سازید. توضیحاتی که از سوی وکیل برای شما در نظر گرفته می شود به زبانی ساده بوده و شرایطی فراهم می شود تا حق کسی پایمال نشود.

بسیاری از بانوان در اخذ نفقه از همسر خود دچار مشکل هستند بنابراین نیاز است که نحوه محاسبه نفقه زن به طور دقیق بررسی شود و در این زمینه وکیل به شما کمک می کند و توضیحات لازم به صورت آنلاین و یا تلفنی در اختیار شما قرار می گیرد.

در صورتی که درخواست مهریه دارید اما همسر شما مهریه را پرداخت نمی کند نیاز به طرح شکایت خواهید داشت و برای اجرای طرح شکایت باید در ابتدا بتوانید مشاوره های لازم را پشت سر بگذارید.

کسانی که قصد دارند به صورت توافقی جدا شوند و به نوعی مهریه نمی خواهند نیز باید پروسه های قانونی را طی کنند تا شرایطی فراهم شود که حقی از کسی ضایع نشود.

در صورتی که طلاق به درخواست زن باشد، پروسه بسیار دشواری پیش رو خواهد بود و شاید نیاز باشد که ساعت ها مشاوره آنلاین و یا تلفنی پشت سر گذاشته شود.

در خصوص حضانت فرزندان شرایط به شکل دیگری دنبال می شود و صلاحیت پدر و مادر سنجیده خواهد شد. در این راستا وکیل هم می بایست با پدر ارتباط بگیرد و هم مادر و صحبت های هر یک و همینطور شرایط هر یک را بسنجد. دقت کنید که برای حضانت فرزند، تنها داشتن پول کفایت نمی کند و باید صلاحیت جسمی و روحی شخص نیز سنجیده شود.

مواردی مانند کلاهبرداری و دزدی و … نیز در پروسه مشاوره های انلاین قرار گرفته است و شرایطی فراهم می سازد تا افراد بتوانند به سادگی مشکلات خود را رفع کنند. اینطور که بررسی ها نشان می دهد سطح رضایت از مشاوره های آنلاین به نسبت سایر روش ها بیشتر بوده و این موضوع سبب می شود تا افراد بیشتری بتوانند از این طرح استفاده کنند و به نتیجه برسند.

چند نمونه از خدمات مشاوره آنلاین شبانه‌روزی

معمولاً مراجعه به وکیل آنلاین طلاق در زمینه مطالبه مهریه بسیار زیاد است. می‌دانیم که مهریه انواع مختلفی دارد و البته که مهریه عندالمطالبه متداول ترین و مهمترین گزینه محسوب می شود. مهریه در یک سند رسمی نگاشته می شود و به طور کلی زن هر زمانی که بخواهد آن را طلب می کند.

رسیدگی به دادخواست مهریه در دادگاه خانواده معمولاً سریعاً صورت گرفته و هزینه زیادی در بر ندارد. اما اگر بخواهید این امور را توسط یک وکیل آنلاین پیش بگیرید قطعاً نتیجه برای شما سریع تر و بهتر خواهد بود.

به طور کلی خدمات مشاوره آنلاین شبانه‌روزی به شما کمک می کند تا بتوانید سوالات خود را سریع تر بپرسید و این امکان در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید مهریه خود را دریافت کنید.

همینطور شرایطی فراهم است تا بتوانید شکایت از همسر به دلیل عدم پرداخت مهریه داشته باشید. این شکایت معمولاً می بایست در دادگاه کیفری محل اقامت زوج طرح شود اما می توانید مشاوره های لازم پیش از انجام کار را به صورت آنلاین دریافت نمایید.

بررسی های صورت گرفته مشخص کرده است که خدمات مشاوره انلاین معمولاً به صورت دوره ای صورت می گیرد و این رویکرد سبب می شود تا افراد بتوانند اطلاعات خود را افزایش دهند.

 • دعاوی خانوادگی
 • طلاق، نفقه، مطالبه اجرت المثل، حضانت و…
 • دعاوی حقوقی
 • چک و سفته، دعاوی ملکی، دعاوی موجر و مستاجر، تخلیه
 • دعوای کیفری
 • قتل، سرقت، کلاهبرداری، تجاوز به عنف

خدمات مربوط به طلاق زوجه بدون مهریه

یکی از مهمترین سوالاتی که در جلسه های مشاوره حقوقی آنلاین پرسیده می شود شرایط طلاق زوجه بدون مهریه است. در واقع بسیاری از مردان با توجه به شرایط زندگی خود و مسائل موجود در جامعه به دنبال راهی برای طلاق همسر خود بدون پرداخت مهریه هستند و این رویکرد سبب می شود که حق زن پایمال شود.

دقت کنید که هیچ چیزی نمی توان حق زن از مهریه را از بین ببرد! تنها زمانی شرایط طلاق بدون مهریه مطرح است که زن خود بخواهد که مهریه را ببخشد. اینطور که بررسی ها نشان می دهد، مشاوره های لازم در زمینه مهریه می بایست به واسطه ساختار مشخصی دنبال شود و همه جوانب به صورت کاملاً دقیق سنجیده شود.

در صورتی که طلاق به درخواست زن باشد، شرایط به چه شکل است؟

اگر به عنوان یک زن درخواست طلاق دارید می توانید با وکیل آنلاین حقوقی ارتباط بگیرید، اما فراموش نکنید که این نوع طلاق معمولاً سخت‌ترین روش طلاق بوده و بر اساس درخواست از سوی زن دنبال می شود و تا زمانی که مرد اجازه ندهد با این درخواست موافقت نخواهد شد.

اگر در زمان عقد، حق طلاق به زن داده شود او می تواند هر زمانی اقدام به طلاق نماید در غیر این صورت نمی توان انتظار داشت که سریعاً خطبه طلاق جاری شود اما وکیل می تواند با استفاده از طرح قانون حمایتی از زن شرایطی فراهم سازد تا مستندات لازم برای عدم امکان به ادامه زندگی تنظیم شود این مستندات روی رای دادگاه بسیار تاثیر می گذارد.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان قوه قضاییه

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه

لینک های کوتاه مقاله:

۱da.ir

b2n.ir

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *