وکیل آنلاین رایگان را در این مقاله از سایت اریکه دادبان بررسی میکنیم.

گاهی حمله، بهترین دفاع است! در واقع یک وکیل آنلاین رایگان خوب و متخصص پرونده را به طور دقیق مورد بررسی قرار می دهد و اقدامات نادرست طرف مقابل را نیز شناسایی می کند. او از یک سمت از موکل خود دفاع می کند و از سمت دیگر طرح شکایت یا دعوا علیه طرف مقابل را تنظیم می کند و این اعمال فشار سبب می شود.

وکیل آنلاین رایگان برای موارد کیفری چطور می تواند به من کمک کند؟ تعیین استراتژی حقوقی توسط وکیل غیر حضوری به چه صورت خواهد بود؟

چیزی به عنوان وکیل رایگان آنلاین چقدر واقعیت دارد؟

این مقاله را با پاسخ به سوال واقعیت داشتن وکیل آنلاین بدون هزینه یا نه، شروع می کنیم! ببینید وقتی شما از وکیل آنلاین استفاده می کنید هزینه رفت و آمد، هزینه های اضافی و همینطور هزینه هایی که بابت خطای یک وکیل غیر خبره می پردازید به صفر می رسد و این موضوع خود سبب می شود برای شما بسیار مقرون به صرفه باشد.

موضوع دیگر این است که پروسه های اولیه اعم از صحبت در مورد پرونده و مشکل شما، بررسی مدارک و شرایط آن، ارائه راه حل های موجود و مقایسه و انتخاب توسط موکل به صورت رایگان و از طریق واتساپ و یا هر صفحه مجازی دیگر صورت می گیرد. در صورتی که شما برای اجرای یک زمان ملاقات بسیار کوتاه با یک وکیل به صورت حضوری باید هزینه زیادی پرداخت نمایید.

تعیین استراتژی حقوقی توسط وکیل کیفری

دوست داریم زمان بیشتری برای پرونده های کیفری بگذاریم به این ترتیب یک سری سوالات و مراحلی که در چنین پرونده هایی مورد نظر است را دنبال می کنیم. یکی از بخش های بسیار مهم در روند کار با وکیل کیفری آنلاین تعیین استراتژی حقوقی است. شرایط به صورت زیر است:

  1. وکیل اسناد و مدارک پرونده را بررسی می کنید، ابعاد مختلف آن را می سنجد و همینطور قوانین و مقررات جدید را مورد ارزیابی قرار می دهد در نهایت او باید استراتژی حقوقی خود را در راستای دفاع از حق موکل اعلام نماید.
  2. استراتژی حقوقی یکی از مهمترین وظایف مربوط به یک وکیل است و انواع مختلفی دارد. مثلاً یک وکیل از صلاحیت مرجع رسیدگی کننده ایراد می کند، یا طرح شکایت و دعوای متقابل علیه شاکی تنظیم می کند و یا از اقدامات متهم دفاع می کند که بسته به شرایط پرونده از سوی وکیل اجرا می شود.
  3. یک وکیل آنلاین خبره می بایست راه حل های ممکن را برای دفاع موثر از موکل خود در نظر بگیرد و همینطور نقاط ضعف یا قوت در مورد اقدامات لازم را مورد سنجش قرار دهد و در نهایت یک الی دو مورد را انتخاب کند.

دفاع از حقوق متهم توسط وکیل آنلاین

در این بخش که معمولاً فاز دوم از روال کار با وکیل آنلاین خبره است نیاز است که از حقوق متهم در دادسرا دفاع نماید. دادسرا در واقع اولین مرجع تحقیقات در مورد جرایم محسوب می کند.

ریاست دادسرا توسط دادستان صورت می گیرد و او باید در مورد جرم تحقیقات لازم را انجام دهد. برای تحقیق می تواند از دادیاران، دادستان، بازپرس و ضابطین قضایی و همینطور نیروهای انتظامی نیز کمک بگیرد تا پروسه تحقیق کامل شود.

ارتباط موکل با وکیل در مرحله تحقیقات

بارها دیده شده است که موکل در مرحله تحقیقات با وکیل آنلاین ارتباط می گیرد در این شرایط وکیل می تواند یک سری کمک داشته باشد تا روال پرونده به خوبی پیش برود مثلاً:

دفاع شفاهی از متهم در دادسرا

وکیل می بایست به سوالات مامورین تحقیق پاسخ دهد. در واقع این گزینه زمانی است که نیاز به حضور موکل نبوده و وکیل می تواند توضیحات شفاهی را ارائه دهد.

وکیل بر اساس تجربه و تخصص خود تلاش می کند تا به سوالات به طور دقیق پاسخ دهد و این روال سبب می شود که مسیر تحقیقات در لاین درست خود پیش برود و انحراف صورت نگیرد.

وکیل موکل خود را در جریان صحبت های شده قرار می دهد.

پروسه دفاع شفاهی از سوی وکیل چون اولین گام اصلی در دفاعیات محسوب می شود بسیار مهم است پس باید وکیلی انتخاب شود که بتواند درست و قوی صحبت کند و دفاعیات شفاهی توسط وی به درستی صورت بگیرد.

تفحص وکیل آنلاین برای یافتن دلایل بهتر

یکی از دیگر از وظایفی که برای وکیلان در نظر گرفته می شود تحقیق و تفحص برای پیدا کردن دلایل و مدارک به نفع متهم است. در این شرایط وکیل سعی می کند:

بارها و بارها با متهم وارد صحبت تلفنی یا انلاین شود و به اظهارات او دقیقاً گوش دهد این کار سبب می شود که سر نخ مناسبی پیدا شود.

وکیل می تواند با سایر افرادی که می توانند شاهد پرونده باشند نیز به صورت آنلاین ارتباط بگیرد به این ترتیب می تواند سرنخ های بیشتری پیدا کند.

تحقیق بیشتر به واسطه وکیل سبب می شود که شرایط برای اخذ تخفیف برای متهم بهتر شود.

گاه در بین تحقیقات به موضوعی خواهد رسید که جای شاکی و متهم را عوض می کند و مسیر پرونده به طور کلی تغییر می کند.

تماس با وکیل به صورت 24 ساعته

دفاع کتبی از متهم توسط وکیل آنلاین

بله درست متوجه شدید، وکیلی که شما به صورت آنلاین انتخاب می کنید می تواند پروسه دفاع به صورت کتبی را نیز در دادسرا طی نماید به این صورت که:

  1. اظهارات شفاهی که مقامات تحقیق شنیده اند در قالب صورتجلسه مکتوب در پرونده به ثبت می رسد.
  2. در این شرایط نیاز است که وکیل در پروسه تحقیقات خود یک سری دلایل و مستندات را به واسطه استدلال های حقوقی ترکیب کند و البته نیاز به لحی شیوا و دقیق است تا بتواند یک لایحه مکتوب تهیه کند و در پرونده خود قرار دهد.
  3. دفاعیات وکیل هم به صورت شفاهی به گوش دادیار می رسد و هم به شکل مکتوب ضبط و در پرونده قرار می گیرد.
  4. نگارش یک لایحه بر اساس دانش حقوقی وکیل صورت می گیرد پس انتخاب وکیل آنلاین خبره و باتجربه بسیار بهتر است یک وکیل حضوری کم تجربه است. وکیل می بایست اطلاعات خوبی از آخرین قوانین و مقررات داشته باشد و با نگارش قضات آشنایی قوی داشته باشد.
  5. اینکه شخص بخواهد از خدمات عریضه نویس در دادگاه به جای وکیل استفاده کند سبب می شود تا پرونده وی از زمین تا آسمان درگیر مشکل و تغییر شود پس هیچ وقت این ریسک را نکنید.

ایرادگیری از اقدامات دادسرا توسط وکیل آنلاین

وقتی یک وکیل خوب انتخاب می کنید در واقع مطمئن می شوید که تسلط کافی به آیین دادرسی کیفری دارد او باید:

شناخت دقیقی از وظایف و مسئولیت های بازپرس و دادیار داشته باشد.

می بایست در خضوض ضابطین قضایی بیشتری دقت را کند.

اطلاعات وی از روند رسیدگی در محاکم کیفری بسیار مهم است.

به این ترتیب وکیل با تجربه می تواند در برابر یک سری اقدامات نادرست مسئولین ایستادگی نماید.

یک وکیل انلاین با تجربه می داند که وارد کردن ایراد به افرادی که الزامات قانونی را رعایت نمی کنند چه پروسه حساسی است و او باید این را به دقت انجام دهد.

طرح شکایت توسط وکیل آنلاین واتساپ

اینطور که بررسی ها نشان می دهد گاهی بهترین دفاع، حمله است! در واقع یک وکیل خوب و متخصص پرونده را به طور دقیق مورد بررسی قرار می دهد و اقدامات نادرست طرف مقابل را نیز شناسایی می کند.

او از یک سمت از موکل خود دفاع می کند و از سمت دیگر طرح شکایت یا دعوا علیه طرف مقابل را تنظیم می کند و این اعمال فشار سبب می شود پرونده در مسیر بهتری حرکت کند.

در واقع وقتی شاکی تحت فشار قرار بگیرد بهتر می توان با او کنار آن و او به فکر دفاع از خود و یا آرامش خود خواهد افتاد و مسیر پرونده هموارتر می شود.

تلاش برای جلب رضایت شاکی توسط وکیل آنلاین

خبر خوب اینکه در بسیاری از جرائم، اگر رضایت از شاکی صورت بگیرد سبب می شود تا متهم به طور کلی تبرئه شود و یا تخفیف بسیار خوبی در زمینه مجازات صورت می گیرد در این شرایط نیاز است که روال زیر دنبال شود:

جلب رضایت شاکی راه و روش خاص خود را دارد.

وکیل در ابتدا به واسطه موکل و همراهان موکل کمک می کند تا رضایت شاکی را جلب کند.

او راهنمایی های لازم را به موکل خود به صورت آنلاین و تصویری می دهد و طرح نقشه ذهنی درستی برای موکل ایجاد می کند تا بتواند مسیر پرونده را به مصالحه برساند.

وکیل یک سری راه حل ها ارائه می دهد تا متهم و شاکی مسیر پرونده خود را خارج از راهروهای دادگستری حل کنند و این روش ها خود مسیر مسالمت را آسانتر می کند.

تنظیم اعتراض به قرارهای صادره از دادسرا توسط وکیل خبره

زمانی که بازپرس و دادستان تحقیقات مقدماتی را انجام دادند در مقابل انجام دادم سایر تحقیقات، قرار صادر می کنند. مثلاً قرار ها به صورت منع تعقیب، قرار مجرمیت، قرار موقوفی تعقیب، قرارهای تامینی و قرار بازداشت و … هستند.

قرارهایی که صادر می شود اغلب شامل حال اعتراض می شود و در چنین شرایطی نیاز به وکیل خبره است و چه خوب است که از بهترین وکیل ایران به صورت انلاین برای تنظیم اعتراض به قرار استفاده کنید.

در واقع وکیل برای دفاع از متهم در شکایت کیفری، اعتراضی به قرارهای صادره که در وضعیت ناعادلانه هستند تنظیم می کند. تنظیم این اعتراض نامه بسیار مهم است و باید وکیلی در این زمینه فعالیت داشته باشد که اطلاعات کاملی در مورد اعتراض نامه داشته باشد.

دفاع در مرحله رسیدگی بدوی و وظایف وکیل آنلاین

فاز سوم در پروسه های دادگاهی به خصوص در زمینه پرونده های کیفری مربوط به دفاع از حقوق متهم در مرحله رسیدگی بدوی است. می دانیم که دادسرا در زمان رسیدگی به جرایم وظیفه دارد که در مورد جرم تحقیق کند و به طور کلی دلایل شاکی و دادسرا در مورد جرم بررسی شود یک سری اظهارنامه در مورد رفتار متهم ارزیابی شود.

در صورتی که متهم از این مرحله گذر کند و تحقیقات لازم را انجام دهد پرونده به دادگاه می رسد و نوبت به وکیل است. به زبانی ساده تر، اگر وکیل نتوانسته باشد در مراحل دادسرا، پروسه خاتمه پرونده را دنبال کند می بایست دفاع از حقوق متهم در دادگاه کیفری بدوی صورت بگیرد.

جستجوی مدارک جدید توسط وکیل خبره آنلاین

جستجوی مدارک جدید کاری است که فقط از دست یک وکیل خبره بر می آید: وکیل به طور کلی سعی می کند که موقعیت پرونده را ارزیابی کند.

وکیل سعی می کند با افراد بیشتری که به پرونده مربوط هستند وارد صحبت شود به این ترتیب می تواند یک سری جدید جمع آوری نماید. دقت کنید که یک وکیل آنلاین روش جستجوی مدارک جدید را به سبک و طرح کار خود دنبال می کند و این موضوع سبب می شود که رسیدگی به اتهامات متهم به شکل روتین تر دنبال شود. در هر صورت بسیار مهم است که مراحل تحقیق باید به شکلی باشد که مدارک جدید در پروسه موقعیت کاری قرار بگیرد.

دفاع کتبی در مرحله بدوی

یک سری زوایای پنهان وجود دارد که نیاز است به واسطه وکیل کتبی سازی شود و به دادگاه ارائه شود:

مثلاً می بایست وکیل بتواند که در زمان تصمیم گیری نهایی چطور می تواند نظر قاضی را تغییر دهد.

در زمان تصمیم گیری بسیار مهم است که دفاع کتبی به صورتی باشد که نظر قاضی را تغییر دهد و یا حداقل بتواند برای متهم زمان بخرد. این دفاعیه به شکلی تنظیم می شود که از وکیل برای توضیحات بیشتر پرسش هایی صورت می گیرد و این موضوع به نفع متهم است. بسیار مهم است که اصل غافلگیری در دفاع کتبی رعایت شود.

وکیل می تواند به صورت آنلاین به شما این امکان را دهد تا بتوانید از دفاعیه کتبی بهترین روند را دنبال کنید. به طور کلی قاضی در چنین شرایطی می تواند مدت زمانی برای تنفس اعلام نماید تا موقعیت پرونده بهتر بررسی شود.

کلام آخر

وکیل رایگان انلاین به شما این امکان را می دهد تا بتوانید نسبت به اظهارات شفاهی و کتبی یک سری روال را پشت سر بگذارید. بسیار مهم است که پروسه دفاعیه را به شکلی دنبال کنید که برای شما قابل فهم باشد و وکیل غیرحضوری رایگان مراحل اولیه کار و مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار می دهد.

به طور کلی موقعیت وکیل رایگان انلاین به صورتی است که می تواند از طریق واتساپ و تلگرام و یا تلفنی با شما ارتباط بگیرد و در زمینه جمع آوری مدارک و مستندات جدید بهترین رویکرد را به صورت هماهنگ با شما طی کند. مشخص است که چنین شرایطی می تواند برای بسیاری از افراد قابل قبول و اثر گذار باشد.

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه

لینک های کوتاه مقاله: zaya.io yun.ir b2n.ir

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *