وکیل حقوقی طلاق را در این مقاله از اریکه دادبان بررسی میکنیم. در مقاله قبلی وکیل حقوق زنان را بررسی کردیم که میتوانید مطالعه کنید 🙂

وکیل حقوقی طلاق به شما کمک می کند تا بتوانید از حق و حقوق خود دفاع کنید. وکیل همه طلاق خود را می کند تا بتوانید موقعیت پرونده طلاق را به شکلی پیش ببرید که ایرادی نداشته باشد. در بهترین شرایط می توانید از یک وکیل خبره به صورت انلاین استفاده کنید.

وکیل حقوقی طلاق کیست

وکیل طلاق کسی که به شما می گوید چطور باید مسیر طلاق را طی کنید. طلاق چندین دسته بندی خاص دارد. به طور کلی برخی از افراد به دنبال طلاق یک طرفه هستند. برخی دیگر به دنبال طلاق مسالمت آمیز و توافقی هستند و برخی نیز شرایط را بسیار دشوار می‌دانند.

وکیل حقوقی طلاق

همه این موارد می بایست توسط یک وکیل خبره ارزیابی شود. اما سؤال اینجاست که فردی که در شهرستان زندگی می کند چطور می تواند بهترین وکیل طلاق در تهران را پیدا کند؟ در چنین شرایطی بسیار مهم است که بتوانید از وکیل آنلاین استفاده کنید.

شهرستانی های عزیز شما می توانید بهترین وکیل طلاق در تهران را انتخاب کنید بدون اینکه نیاز به حضور شما در تهران باشد. در خصوص وکیل آنلاین شرایط ارتباط بسیار خوب شکل می گیرد و این موضوع به طور کلی سبب می شود تا افراد بتوانند پروسه طلاق را به خوبی طی کنند.

یک نکته بسیار مهمی که می بایست راجع به آن صحبت کنیم این است که وکیل برای طلاق در تهران می بایست بتواند یک سری اصول را به شکل حرفه ای دنبال کند. او باید بتواند دقت بالایی نسبت به پیرامون داشته باشد. وکیل طلاق تمام تلاش خود را می کند تا بتواند شرایط اجرایی به شکل کاملاً حرفه ای دنبال کند.

وکیل طلاق توافقی

طلاق توافقی همانطور که از اسمش مشخص است، با رویکرد توافق بین زن و شوهر صورت می گیرد. در واقع طلاق در موقعیت تفاهمی دنبال می شود. در این راستا نیاز است که حقوق مالی زن مثل مهریه ارزیابی شود و همینطور نفقه و اجرت المثل و … نیز بررسی شود.

نیاز است که حقوق غیر مالی مثل حضانت فرزندان نیز ارزیابی شود. همه این موارد بخش مهمی از وظایف وکیل طلاق محسوب می شود یعنی او باید به کل شرایط تعهد کافی داشته باشد و موقعیت را به شکل کاملاً حرفه ای بسنجد.

یک سری سوالات در ذهن شما وجود دارد که می توان به درستی پاسخ داد. در این راستا می توانید شرایط را به شکل کاملاً دقیق و حرفه ای ارزیابی کنید. از یاد نبرید که به طور کلی در صورت عدم برقراری رابطه زناشویی امکان حذف نام همسر از شناسنامه وجود خواهد داشت.

شما می توانید به واسطه وکیل تضمینی شرایط طلاق را مشخص سازید. از یاد نبرید که به طور کلی وکیل تضمینی تلاش خود را می کند تا بتواند در مورد طلاق و موقعیت طلاق یک سری اصول را مدنظر قرار دهد.

فکر می کنید معنی وکیل تضمینی طلاق چیست؟ شاید این موضوع برای شما جای سؤال باشد که وکیل تضمینی طلاق دقیقا چطور عمل میکند و چه مواردی را مدنظر قرار می دهد. از یاد نبرید که وکیل طلاق تلاش خود را می کند که به طور کلی پرونده را به بهترین نحو در پیش بگیرد.

در غیر این صورت راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار می دهد و اجازه می دهد تا بتوانید پروسه طلاق را به خوبی طی کنید. از یاد نبرید که وکیل تضمینی طلاق تلاش خود را می کند تا بتواند بهترین رویکرد را مدنظر قرار دهد و همه جوانب را می سنجد.

از سوی دیگر شرایط طلاق توافقی نیز بسیار مهم است. به طور کلی دو گام مهم در این راستا مطرح است. گام اول این است که توافق زوجین با یکدیگر به شکل کاملاً اصولی انجام شود یعنی مهریه تعیین شده و حضانت فرزندان نیز به خوبی ارزیابی شود.

نکته دیگر این است که وکیل طلاق باید تمام تمرکز خود را روی توافقات صورت گرفته بگذارد و سعی کند از امضای وکالتنامه نیز برخوردار شود. دقت کنید که حضور زوجین در هیچ یک از این مراحل نیاز نبوده و همه چیز به صورت کاملاً توافقی انجام می شود.

طلاق توافقی معمولاً بر اساس زمان دقیقی که از سوی دادگستری اعلام می شود مشخص خواهد شد. ولی معمولاً روال کار به این صورت است که پرونده باید بین یک هفته تا ۲۰ روز کاری ارزیابی و مطالعه شود. اما سؤال اینجاست که اگر قرار باشد که طلاق توافقی با وکیل دنبال شود چقدر زمان نیاز دارد؟

پیگیری پرونده طلاق

دقت کنید که وکیل پروسه را سریع تر به جریان می اندازد و بررسی های لازم را روی پرونده انجام می دهد به این ترتیب پیگیری امور به خوبی صورت می گیرد و هیچ مشکلی در این راستا نخواهد بود.

فردی که به روند کار آشنا نیست می بایست به واسطه وکیل اقدام نماید تا وکیل بتواند بررسی های لازم روی جزئیات پرونده را داشته باشد و شرایطی فراهم ساز تا تسلط کافی به روال قضایی صورت بگیرد.

دقت کنید که به طور کلی برای دنبال کردن پروسه و پرونده طلاق بسیار مهم است که وکیل بتواند همه جوانب را در نظر بگیرد. مدارکی که برای طلاق توافقی نیاز است می بایست از طریق زن یا مرد به دست وکیل برسد.

مثلاً نیاز است  که اصل و فتوکپی از سند ازدواج و همینطور رونوشت سند ازدواج ارزیابی شود. می بایست اصل و فتوکپی  کارت ملی و شناسنامه زوجین نیز اجرا شده و مورد استفاده قرار بگیرد.

 روش های ارتباط با وکیل

  • ۱-ارتباط از طریق تماس تلفنی: شما می توانید به واسطه تماس تلفنی با وکیل ارتباط بگیرید.
  • ۲- ارتباط از طریق واتساپ: شرایطی در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید از طریق واتساپ شرایط را بسنجید و پرونده را ارسال کنید.
  • ۳- ارتباط به صورت پیامک: در این راستا شما به منظور اخذ نوبت از وکیل، پیامک ارسال می کنید و این موضوع به شما کمک می کند تا بتوانید با وکیل خود ارتباط بگیرید و شرایط را مورد ارزیابی قرار دهید.

اگرچه وکیل باید بتواند در پرونده طلاق همه موارد را به ثبت برساند و موقعیت را بسنجد.

قوانین جدید وکیل طلاق

در صورت وجود وکیل، زوجین می توانند در طی یک جلسه مدارک خود را تحویل داده و اعطای وکالت داشته باشند. همینطور نیاز است که تست عدم بارداری از زن نیز صورت بگیرد. این موضوع به نوبه خود شرایط خاصی را دنبال می کند و چه خوب است که این شرایط به دقت بررسی شود.

در خصوص حق طلاق معمولاً بانوان بسیار نگران هستند و وجود وکیل سبب می شود که حق طلاق به بانوان داده شود. وکالت در این زمینه به طور کلی موقعیت اجرایی خاصی دارد. دقت کنید که اجرای وکالتنامه بدون حضور وکیل دادگستری قابل قبول نخواهد بود و همه چیز باید طبق قانون پیش برود.

مثلاً برخی از افراد قصد دارند طلاق توافقی در خارج از کشور داشته باشند. یعنی اگر زوجین هر دو خارج از کشور حضور داشته باشند می توانند وکالتنامه ای با وکیل آنلاین طلاق تنظیم کنند به این ترتیب پروسه طلاق توافقی به درستی صورت می گیرد و همه چیز به جریان خواهد افتاد.

مثلاً در وکالتنامه در خصوص وکالت در بذل مهریه صحبت می شود در صورتی که تمام یا بخشی از مهریه بخشیده شود. به این ترتیب بذل قبول واقع شده است.

مورد بعدی مربوط به اعتراض به رای است. در این راستا تجدید نظر خواهی و فرجام خواهی نیز لحاظ می شود. وکالت در تعیین تکلیف حضانت نیز از دیگر مواردی است که باید ارزیابی شود. دقت کنید که همه این موارد به شکل کاملاً اصولی دنبال می شود.

هزینه وکیل طلاق

در خصوص هزینه وکیل طلاق سوالات زیادی پرسیده شده است که جا دارد مورد ارزیابی قرار بگیرد. دقت کنید که وکیل طلاق به طور کلی هزینه ها را بر اساس موقعیت پرونده می سنجد.

البت که یک سری از هزینه ها به صورت توافقی ارزیابی می شود و به طور کلی هزینه دادرسی در دو بخش مالی و غیر مالی دسته بندی خواهد شد. شرح هزینه ها به شکل زیر است:

هزینه دادرسی غیر مالی اگر طلاق به صورت توافقی صورت بگیرد هزینه ها غیر مالی محسوب می شود و به طور کلی نیاز است که حق‌الزحمه وکیل پرداخت شود و نیاز به پرداخت هزینه بیشتر نخواهد بود.
هزینه دادرسی مالی در صورتی که طلاق توافقی نباشد، هزینه ها دسته بندی خاص خود را دارند و به شکل کاملاً ایده آل بررسی می شوند. یعنی اگر طلاق رویکرد یک طرفه داشته باشد نیاز است که هزینه ها محاسبه شده و مدنظر قرار بگیرد.
هزینه مشاوره های ساعتی در صورتی که قرار به مشاوره های ساعتی باشد، نیاز است که هزینه مشاوره به شکل ایده آل بررسی شود. به طور کلی هزینه مشاوره ها بر اساس نوع مشاوره متفاوت خواهد بود.

شماره وکیل طلاق

وکیل حقوقی طلاق

شما می توانید به واسطه شماره وکیل طلاق یک سری اطلاعات لازم را ارزیابی کنید، از سوی دیگر به طور کلی وکیل طلاق تلاش خود را می کند تا مشاوره های آنلاین را در اختیار شما قرار دهد.

او می تواند به واسطه موقعیتی که پرونده طلاق شما دارد یک سری راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهد. دقت کنید که وکیل طلاق می تواند نوع مشاوره های لازم در خصوص پرونده طلاق را مشخص کند. در این زمینه یک سری اصول مهم مطرح است و می بایست بر اساس همان اصول شرایط دنبال شود.

شما با داشتن شماره وکیل طلاق به طور کلی می توانید مشاوره های لازم را طی کنید بدون اینکه نیاز به حضور شما باشد. مشاوره ها به شکل آنلاین و ۲۴ ساعته در اختیار شما قرار می گیرد و شرایط به شکلی است که بتوانید سوالات خود را بپرسید. از یاد نبرید که داشتن شماره وکیل طلاق کمک می کند تا موقعیت پرونده شما بهتر پیش برود.

برخی از خدمات به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می گیرد و شرایط به شکلی پیش می رود که بتوانید به سادگی شماره وکیل طلاق را به دست آورید و با او وارد صحبت شوید.

از سوی دیگر اگر با برخی از اصطلاحات قانونی آشنایی ندارید، اطلاعات لازم در اختیار شما قرار می گیرد و کمک می کند تا بتوانید اطلاعات را به خوبی متوجه شوید. بررسی ها مشخص کرده است که پرونده های حقوقی به طور کلی با اصطلاحات زیادی همراه هستند.

خدمات رایگان به شکلی دنبال می شوند که افراد بتوانند به یک سری امور تسلط کافی داشته باشند. در این راستا به طور کلی موقعیت هر پرونده به نسبت پرونده دیگر ارزیابی می شود.

وکیل طلاق برای حقوق زن

زن در قانون مدنی حق طلاق ندارد مگر اینکه در پرونده قید شده باشد. به طور کلی فرآیند زندگی زوجه با شوهر بررسی می شود و حق طلاق نیز اعتبار سنجی خواهد شد. از سوی دیگر دقت کنید که یک زن زمانی که حق طلاق داشته باشد می تواند تمام حق و حقوق خود را دریافت کند.

اما موضوع از این قرار است که بسیاری از بانوان به منظور طلاق می بایست سعی کنند از مهریه خود بگذرند و به نوعی مجبور به این کار هستند که با بخشش مهریه، طلاق بگیرند. در این حالت وجود یک وکیل کمک زیادی به افراد می کند و سبب می شود تا وضعیت طلاق به شکل ایده آلی دنبال شود.

حق طلاق برای بانوان به نسبت آقایان با تفاوت هایی همراه است به این ترتیب شما به عنوان کسی که حق طلاق دارد باید بتوانید از نظر اعتبار سنجی شرایط را مورد ارزیابی قرار دهید.

زن حق اخذ نفقه و مهریه دارند و این موضوع روی ذهنیت زن تاثیر می گذارد. وکیل آنلاین ۲۴ ساعته تمام تمرکز خود را روی پرونده طلاق می گذارد و تلاش خود را می کند تا بتواند موقعیت طلاق را بسنجد. از یاد نبرید که به طور کلی زن نباید از حق و حقوق خود بگذرد.

اگر سوالی دارید می توانید از وکیل ۲۴ ساعته خود بپرسید و اگر سؤال شما نیاز به زمان بیشتری برای پاسخگویی دارد می توانید وقت بگیرید و سعی کنید با افراد خاصی این موضوع را در میان بگذارید.

از یاد نبرید که به طور کلی وکیل ۲۴ ساعته تلاش خود را می کند تا تمام حق و حقوق زن اجرا شود. نکته دیگری که باید بدانید این است که حق طلاق شامل همه افراد می شود و اگر زندگی به پایان رسیده است می بایست نوع طلاق مشخص شود.

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه

لینک کوتاه مقاله:

yun.ir

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *