وکیل حقوقی تلفنی ( lawyer legal telephone ) را در این مقاله از اریکه دادبان بررسی میکنیم. در مقاله قبلی وکیل و مشاور حقوقی رایگان را بررسی کردیم که پیشنهاد میکنیم حتما مطالعه بفرمایید 🙂

این روزها فروش مال غیر و خیانت در امانت از مواردی است که بسیاری از افراد درگیر آن هستند. به طور کلی وکیل حقوقی تلفنی در این زمینه شرایط خاص خود را دارد و شما به عنوان فردی که قرار است از یک وکیل کمک بگیرید می توانید پرونده خود را از طریق واتساپ ارسال کنید و یا از طریق تماس تلفنی مشخص پرونده خود را مشخص سازید.

وکیل حقوقی تلفنی دقیقاً همان فردی است که می تواند بهترین راهنمایی را در زمینه مشکلات حقوقی از طریق تماس تلفنی در اختیار شما قرار دهد.

شاید هنوز هم برای برخی از افراد عجیب باشد که بخواهند از وکیل به شکل تلفنی استفاده کنند و این تصور وجود دارد که وکیل باید حضور داشته باشد و همه صحبت ها به شکل حضوری صورت بگیرد اما حقیقت امر این است که وکیل تلفنی همیشه در دسترس است و شما می توانید بحران زندگی خود را به دست او حل کنید!

خدمات وکیل حقوقی تلفنی

در ابتدا قصد داریم به شما بگوییم که یک وکیل تلفنی چطور می تواند پروسه وکالت را به درستی دنبال کند و در این راستا چقدر توانمند است؟

دقت کنید که یک سری خدمات از سوی وکیل به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد و این موضوع سبب اعتماد سازی می شود. شاید این روزها کسی یک لیوان آب رایگان هم به دست هم نوع خود ندهد!

وکیل حقوقی تلفنی

خدماتی که از سوی وکیل تلفنی رایگان در اختیار شما قرار می گیرد بسیار مهم است.

یکی از این خدمات شامل بررسی اولیه مشکلات حقوقی شما است.

یعنی وکیل در ابتدا به واسطه تماس تلفنی تلاش خود را می کند تا بررسی های لازم در خصوص پرونده شما را ارزیابی کند.

به این ترتیب مشخص می شود که موقعیت پرونده شما به چه صورت است و سطح اجرایی آن سنجیده می شود.

در سال های اخیر وکیل تلفنی رایگان تلاش خود را کرده است که به طور کلی یک سری پیشنهادات اولیه را رایگان و بدون هزینه در اختیار موکلان خود قرار دهد و در این زمینه بسیار عالی ظاهر شده است.

بررسی ها مشخص می کند که وکیل تلفنی در بهترین شرایط می تواند شرایط خرید را به شکل اصولی برنامه ریزی کند.

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی

یکی از مواردی که بسیاری از افراد در مورد آن سوال می کنند این است که هزینه مشاوره حقوقی تلفنی چقدر است و چطور محاسبه می شود؟

دقت کنید که در ابتدا نیاز است که پرونده حقوقی شما مطالعه شود و معمولاً بررسی اولیه و کلی پرونده نیازی به هزینه ندارد. اما پس از بررسی اولیه و مشخص شدن شرایط پرونده به طور کلی موقعیت پرونده شما سنجیده می شود و شرح حال آن نیز ارزیابی می شود.

نکته مهم دیگر در خصوص وکیل تلفنی این است که وکیل باید بتواند مسیر درست پرونده را پیگیری کند و هزینه بر اساس میزان سختی کار متفاوت خواهد بود. جدول زیر می تواند هزینه ها را برای شما آشکار تر سازد.

هزینه وکیل حقوقی تلفنی برای پرونده های کوتاه مدت چنین پرونده هایی به واسطه مدت زمان کوتاهی که دارند می بایست بیشتر در نظر گرفته شود چون وکیل مجبور است که سریعاً تصمیمات لازم را بگیرد و شرایط را مدنظر قرار دهد.
هزینه وکیل حقوقی برای پرونده های زمان دار در صورتی که تایم کافی برای پرونده لحاظ شده باشد شرایط به شکلی است که وکیل می تواند بررسی های لازم روی پرونده را داشته باشد و هزینه ها به صورت بخش بندی شده در اختیار شما قرار می گیرد.
هزینه وکیل حقوقی برای پرونده های حساس در صورتی که پرونده قتل و یا تجاوز به عنف مطرح باشد نیاز است که هزینه محاسبه شده از سوی وکیل کمی بیشتر در نظر گرفته شود چون موقعیت این پرونده ها به نسبت سایر پرونده ها متفاوت بوده و شرایط اجرایی نیز فرق می کند.
هزینه وکیل حقوقی برای پرونده های طلاق برای پرونده های طلاق معمولاً دفاع از حق و حقوق و بررسی شرایط مهریه بسیار مهم است که وکیل حقوقی در این راستا می بایست بر اساس موقعیت پرونده هزینه را اعلام نماید.

وکیل تلفنی ۲۴ ساعته برای همه افراد

فرقی نمی کند در تهران ساکن هستید و یا در یک روستای دور افتاده زندگی می کنید، وکیل تلفنی به شما کمک می کند تا در ۲۴ ساعت از شبانه روز بتوانید سوالات خود را مطرح کنید و شرایط را بسنجید.

از یاد نبرید که به طور کلی وکیل تلفنی شرایطی فراهم می سازد تا بتوانید مشکلات خود را سریعاً برطرف سازید. یک نکته بسیار مهم در خصوص وکیل حقوقی تلفنی این است که موقعیت وکیل باید سنجیده شود.

دقت کنید که این وکیل در بهترین شرایط کمک می کند تا بتوانید ساختاری مشخص برای پرونده خود ارزیابی کنید.

مشاوره های حقوقی تلفنی در چه زمینه ای صورت می گیرد؟

به طور کلی برای اینکه بدانید پرونده شما شامل حال مشاوره حقوقی تلفنی می شود یا نه می توانید از لیست زیر استفاده کنید. این لیست به شما کمک می کند تا تصمیم بهتری بگیرید.

  • ۱-مشاوره در زمینه پرونده کیفری: این روزها فروش مال غیر و خیانت در امانت از مواردی است که بسیاری از افراد درگیر آن هستند. به طور کلی مشاوره در این زمینه شرایط خاص خود را دارد و شما به عنوان فردی که قرار است از یک وکیل کمک بگیرید می توانید پرونده خود را از طریق واتساپ ارسال کنید و یا از طریق تماس تلفنی مشخص پرونده خود را مشخص سازید به این ترتیب بهترین تصمیم گیری برای پرونده حقوقی شما صورت می گیرد و هیچ مشکلی ایجاد نخواهد شد.
  • ۲-مشاوره در زمینه حقوقی و خانواده: اینطور که بررسی ها نشان می دهد مشاوره در زمینه حقوقی و خانواده دسته بندی خاص خود را دارد و شما در ابتدا باید موقعیت و وضعیت پرونده خود را مشخص سازید تا بتوانید به نتیجه برسید.
  • ۳-مشاوره در زمینه کلاهبرداری: کلاهبرداری در زمینه مال و اموال از دسته مشکلاتی است که شاید کمتر کسی به آن توجه نماید اما به طور کلی این رویکرد از نظر سبک اجرایی به شکل کاملاً قابل قبولی سنجیده می شود. مشاوره های کلاهبرداری دسته بندی های مخصوص به خود را دارند و در هر دسته شرایط خاصی داده می شود. از یاد نبرید که کلاهبرداری معمولاً پرونده مدت دار است و زمان زیادی نیاز است تا چنین پرونده ای بررسی شود و شرایط آن تعیین شود.
  • ۴-مشاوره برای تنظیم قرارداد و دادخواست: موضوع مهم دیگر که شاید کمتر کسی به آن توجه داشته باشد، تنظیم قرارداد و دادخواست و شکواییه است. دقت کنید که دادخواست ها به طور کلی بر اساس سبک و رویکرد اجرایی مشخص می شوند و البته که موقعیت دادخواست نیز تعیین خواهد شد. برای تنظیم قرارداد و دادخواست و همینطور موقعیت قرارداد نیاز است که شرایط را بسنجید و موقعیت را اعلام کنید.
  • ۵-امکان صحبت با وکیل در زمینه معافیت: در صورتی که مشکلاتی از قبیل معافیت و حذف نام دارید پیشنهاد ما به شما این است که با وکیل ارتباط بگیرید تا شرایط مربوط به معافیت سنجیده شود. دقت کنید که در این زمینه شرایط به شکل ایده آلی سنجیده می شود و هرچه موقعیت اجرایی شما بهبود یابد وضعیت بهتر می شود.

وکیل تلفنی برای چه کسانی مناسب است؟

وکیل حقوقی تلفنی

بسیاری از افراد نمی دانند که آیا وکیل تلفنی برایشان مناسب است یا خیر! دقت کنید که وکیل تلفنی به طور کلی برای کسانی مناسب است که مشکل خود را در حد سوال معمولی مطرح می سازند.

موضوع مهم دیگر این است که شما اگر از راه دور باشید و موقعیت وکیل تلفنی برای شما ارزیابی شود بهتر است که شرایط وکیل را بسنجید و عملکرد آن را ارزیابی کنید.

در صورتی که مراجعه حضوری به دفتر مشاوره برای شما سخت است می توانید از وکیل تلفنی استفاده کنید.

اگر می خواهید از هزینه ها و مراحل اجرایی و قانونی پرونده خود آگاهی کامل داشته باشید نیز وکیل تلفنی به شما کمک زیادی می کند.

بنابراین چه خوب است همه پروسه های مربوط به وکیل تلفنی را ارزیابی کنید تا بتوانید شرایط را بسنجید.

مشاوره رایگان تلفنی با وکیل

برای پیشبرد درست و صحیح بسیاری از کارها نیاز به سوال از وکیل دارید. دقت کنید که به طور کلی اطلاعات کامل و دقیق نیاز به بررسی دارند و قوانینی که در این زمینه ارزیابی می شود باید به شکل اصولی مدنظر قرار بگیرد.

اطلاعات کامل و دقیق از قوانین برای بسیاری از افراد دشوار است و در این راستا وکیل تلفنی به افراد کمک می کند تا بتوانند موقعیت مشاوره را مشخص کنند.

مشاوره رایگان با وکیل در حد چند دقیقه کوتاه و به شکل محدود صورت می گیرد و در صورتی که نیاز به مشاوره دقیق تر باشد می بایست جزییات بیشتری مدنظر قرار بگیرد و زمان بیشتری هم نیاز است.

به طور کلی شما می توانید با بخش پشتیبانی و دفتر هماهنگ کنید تا حوزه کاری شما بررسی شود. البته که موقعیت مشاوره تلفنی با وکیل به شکل ایده آل سنجیده می شود.

سوالات متداول در مورد مشاوره حقوقی تلفنی

  • آیا مشاوره حقوقی تلفنی به صورت رایگان است؟

این موضوع بستگی به طرح سوال شما دارد. به طور کلی اگر سوال شما کوتاه باشد و نیازی به توضیح نداشته باشد در برخی اوقات وکیل بدون هزینه به سوالات شما پاسخ می دهد و مشکلی در این راستا وجود نخواهد داشت.

  • فرق مشاوره حقوقی تلفنی با آنلاین در چیست؟

به طور کلی هر دو مورد به صورت دورکاری ارزیابی می شوند و وکیل می تواند پاسخ به سوالات شما را بدهد. دقت کنید که مشاوره حقوقی برای کسانی که مدارک خوبی دارند به شکل ایده آل ارزیابی می شود. به طور کلی شرایط انلاین می تواند موقعیت بهتری فراهم سازد اما شاید بهتر باشد سعی کنید مشاوره را به شکل ایده آل تری پیش ببرید تا شرایط پیش روی شما دقیق تر ارزیابی شود.

  • آیا مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته صورت می گیرد؟

به طور کلی شما در ساعات اداری می توانید با وکیل ارتباط بگیرید و سوالات خود را مطرح سازید دقت کنید که به طور کلی در ساعات غیر اداری می توانید از طریق پیام رسان ها سوالات خود را ارسال کنید تا وکیل پاسخ لازم را به شما بدهد. البته که مشاوره حقوقی تلفنی در بهترین شرایط می تواند اصول ارزیابی را دقیق تر بررسی کند.

  • در صورتی که از مشاوره تلفنی رضایت نداشتیم چه باید کنیم؟

در صورتی که از مشاوره تلفنی رضایت نداشتید و یا پرونده شما به درستی دنبال نشد می توانید با بخش پشتیبانی ارتباط بگیرید و عدم رضایت خود را اعلام کنید و البته که نیاز است دلیل خود را نیز اعلام نمایید.

در این صورت به طور کلی مبلغی که واریز کرده اید به شما بازگشت داده شده و را روش دیگری برای حل پرونده شما در نظر گرفته می شود.

پس نگران کیفیت مشاوره نباشید از یاد نبرید که به طور کلی مشاوره های حقوقی دسته بندی مخصوصی دارند و هر یک بر اساس موقعیت اجرایی سنجیده می شود. اینطور که مشخص است مشاوره های تلفنی از نظر سبک اجرایی در چندین دسته قرار گرفته اند و سطح رضایت در مورد مشاوره های تلفنی متفاوت است.

  • آیا می توان زمان مشاوره حقوقی تلفنی را مشخص کرد؟

یکی از مواردی که می بایست به آن دقت کنید، زمان مشاوره حقوقی تلفنی است. دقت داشته باشید که به طور کلی زمان بندی از سوی وکیل و یا پشتیبان آن صورت می گیرد و اگر شرایط به شکل دلخواهی دنبال شده باشد می توان گفت که مشاوره جنبه قابل قبولی دارد.

در بهترین شرایط مشاوره های حقوقی تلفنی دسته بندی های مخصوص به خود را دارند تا پاسخ دهی به همه افراد به بهترین نحو صورت بگیرد. اینطور که مشخص است مشاوره های تلفنی در خارج از ساعات اداری نیز پاسخگویی خاصی دارند و این موضوع کمک می کند تا بتوانید دسترسی درستی به وکیل حقوقی داشته باشید.

نتیجه گیری

وکیل حقوقی تلفنی در سال های اخیر توانسته وضعیت مشاوره ای را به شکل ایده آلی ارزیابی کند و البته شما می توانید سوالات خود را از او بپرسید تا بتوانید پرونده را به بهترین نحو دنبال کنید. دقت کنید که اگر زمان پاسخ دهی به سوال بیش از ۱۵ دقیقه باشد هزینه مورد نظر برای شما محاسبه می شود. دقت کنید که هزینه ها در این راستا در دسته بندی های خاصی قرار گرفته اند و کسانی که قصد دارند مشاوره حقوقی را پشت سر بگذارند باید بتوانند موقعیت و شرایط را بسنجند. البته در صورتی که فکر می کنید وکیل حقوقی تلفنی رایگان یک سری اطلاعات خاص در اختیار شما قرار می دهد می توانید نوع سوال خود را با او در میان بگذارید و سعی کنید شرایط را بسنجید. در صورتی که پرونده شما بسیار پیچیده باشد نیاز به زمان بیشتری دارید.

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه

لینک های کوتاه مقاله:

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *