وکیل آنلاین مواد مخدر را در این مقاله از سایت اریکه دادبان بررسی میکنیم.

موضوعی که در پرونده های مواد مخدر دیده می شود، نگارش لایحه دفاعیه است که در لیست کارهای تخصصی قرار دارد و بهترین وکیل باید آن را تنظیم نماید.

در صورتی که در شهر خودتان چنین فردی پیدا نشود، وکلای آنلاین می توانند با سابقه کاری بالا و تخصص بی نظیری که دارند این لایحه را تنظیم کنند.

تا به حال اسم وکیل آنلاین مواد مخدر به گوشتان رسیده است؟

فکر می کنید، چنین وکیلی چه وظایفی دارد و چقدر می تواند در این زمینه به شما کمک کند؟

کسانی که در دام مواد مخدر گرفتار هستند همیشه به دنبال وکیل خوب هستند و از آنجایی که گاه بعد مسافت مطرح است ناچار به انتخاب یک وکیل از شهر خود می کنند در صورتی که مشاوره و وکالت به صورت غیر حضوری و آنلاین یکی از بهترین روش هایی است که می تواند شانس مراجعه به بهترین وکیل را در اختیار شما قرار دهد.

وکیل آنلاین مواد مخدر در یک نگاه

اعتیاد روز به روز بیشتر از قبل گریبانگیر مردم می شود.

حوزه های جرایم مواد مخدر و دفاعیات که در این زمینه وجود دارد بسیار متفاوت هستند و وظیفه وکیل مواد مخدر این است که طبق مشخصه های کاری خود شرایط پرونده را به بهترین نحو مورد بررسی قرار دهد و بهترین تصمیم را داشته باشد.

وکیل مواد مخدر تسخیری به صورت آنلاین

طبق قانون اساسی و اصل برابری قانون در ایران، در شخص این امکان را دارد که از وکیل تسخیری استفاده نماید.

این گزینه برای کسانی که درگیر پرونده مواد مخدر هستند نیز الزامی است.

وکیل مواد مخدر تسخیری وظایف زیر را به عهده دارد:

 • اصلی ترین وظیفه او دفاع از حق متهم است.
 • او معمولاً تمایلی در ایجاد چالش در دادگاه و دادسرا ندارد.
 • هدف اصلی او این است که تلاش نماید نظر قضات را برای ارفاق در جرم تغییر دهد.
 • در واقع به واسطه او جرم متهم کاهش می یابد.
 • کیفیت کاری او نیز در این راستا ارزیابی می شود.

دو نکته مهم: معمولاً تا به امروز شما باید وکیل تسخیری را در شهر خودتان انتخاب می کردید اما شرایط وکیل آنلاین به صورتی است که می توانید مشاوره های لازم را به صورت غیر حضوری داشته باشید و بخشی از مشاوره ها توسط خود وکیل صورت می گیرد.

اینطور که مشخص است در کانون وکلا، وکیل تسخیری سعی به صلح در پرونده دارند.

وکالت از راه دور و یا انلاین روشی است که به شما اجازه میدهد سوالات خود را بپرسید و به دنبال جواب باشید.

لایحه دفاعیه از مواد مخدر توسط وکیل آنلاین

موضوع دیگری که در پرونده های مواد مخدر دیده می شود نگارش لایحه دفاعیه است که در لیست کارهای تخصصی قرار دارد و بهترین وکیل باید آن را تنظیم نماید.

در صورتی که در شهر خودتان چنین فردی پیدا نشود، وکلای آنلاین می توانند با سابقه کاری بالا و تخصص بی نظیری که دارند این لایحه را تنظیم کنند.

دقت شود که برخی از افراد فکر میکنند که برای تنظیم لایحه دفاعیه تنها نیاز است که از سایت های مختلف یک سری کپی برداری داشته باشند در صورتی که پیچیدگی این کار بسیار بالا بوده و حساسیت خاصی می طلبد.

با استفاده از بهترین وکیل آنلاین شرایط تنظیم لایحه به شکل زیر خواهد بود:

 • وکیل در ابتدا پرونده شما را به طور دقیق مطالعه می کند و تسلط کامل به مورات پرونده از اصلی ترین وظایف او محسوب می شود.
 • کسی که قرار است لایحه دفاعیه را تنظیم نماید باید قلم شیوایی داشته باشد که بخش مهمی از کار محسوب می شود.
 • او باید به زیر و بم مواد حقوقی تسلط داشته باشد. مهمترین اصل در لایحه نویسی تسلط کامل به اصول پرونده و قوانین حقوقی است و این کار تنها از سوی بهترین وکلا صورت می گیرد.
 • نحوه نگارش لایحه دفاعیه باید به صورتی باشد که بیشترین دفاع از حق موکل صورت بگیرد.

حال سوال اینجاست که چنین وکیلی در شهرستان شما وجود دارد؟

وجود وکیل آنلاین به شما این امکان را می دهد تا بتوانید بیشترین حد حساسیت برای نگارش لایحه را رعایت کنید تا شانس خود را در روز دادگاه بالا ببرید.

تماس با وکیل به صورت 24 ساعته

وکیل آنلاین در راستای مجازات معاونت در حمل مواد مخدر

طبق قانون مجازات اسلامی در کشور، تمام شرکا در حمل مواد مخدر، مجرم شناخته می شوند.

در واقع دیده می شود که حمل مواد مخدر به صورت گروهی و باندی صورت می گیرد و این روش سبب می شود که فرد به صورت غیر مستقیم نیز مجرم بوده و محکوم شود.

برای بررسی پرونده مجازات معاونت در حمل مواد مخدر نیاز به یک سری روال است که توسط بهترین وکیل صورت می گیرد:

وکیل در این زمینه چه وظایفی دارد؟

 • موضوع اول اینکه پیچیدگی های این گزینه معمولاً زیاد است و قوانین بازنگری در نظر گرفته می شود و تمرکز به صورتی است که باند قاچاقچیان مشخص شوند. بنابراین باید وکیلی انتخاب شود که بتواند جدیدترین قوانین بازنگری را دنبال کند.
 • این کار معمولاً به چه پروسه ای و زنجیره ای صورت می گیرد و کسانی که وضعیت مالی بهتر دارند معمولاً نفوذ بیشتری خواهند داشت و در این زمینه وکیل تصمیم گیری سریع تری انجام می دهد.
 • جرم حمل مواد مخدر و روانگردان ها در واقع بر اساس جابجایی مواد از یک محل به محل دیگر صورت می گیرد و در لیست رفتارهای فیزیکی قرار دارد. در واقع یک وکیل خبره این موضوع را می دهد که جرم حمل مواد مخدر در لیست جرائم وسیله ای نیست.
 • تسلط کامل به واژه معاونت بسیار مهم است و در واقع این واژه به شراکت در جابجایی مواد در داخل کشور اشاره می کند. صادرات و واردات مواد مخدر در این دسته قرار نمی گیرد.

اگر به نکات گفته شده در این بخش دقت کرده باشید مشخص می شود که یک وکیل حاذق نیاز است تا بتواند تفاوت بین معاونت در حمل و مشارکت در حمل را به خوبی ارزیابی کند. وکیل آنلاین می تواند همیشه و هرجا به بهترین نحو مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار دهد.

جرم مشارکت در حمل مواد مخدر توسط وکیل آنلاین

مشارکت در حمل مواد مخدر نیز جرم بوده و مجازات مختلفی را در بر می گیرد.

تفاوت هایی در راستای مشارکت جمعی در تولید و فروش و همکاری با سایر قاچاقچیان وجود دارد.

وکیلی که در زمینه جرم مشارکت در حمل مواد مخدر فعالیت می کند باید به موارد زیر تسلط داشته باشد:

او باید تفاوت های قائل شده بر اساس میزان دخالت و میزان مشارکت را ارزیابی کند.

میزان مشارکت در جرم و معاونت در جرم دو گزینه متفاوت است که نیاز به بررسی از سوی وکیل خواهد بود.

طبق قانون ۱۲۵ مجازات اسلامی شراکت در جرم با آگاهی کامل صورت می گیرد و در واقع تاثیر مساوی در چنین لایحه ای ارزیابی می شود.

جرم شریک با جرم فاعل برابر است و این موضوعی است که باید وکیل متخصص از معاونت در جرم تشخیص دهد.

جرم شریک با جرم فاعل برابر است و شخص باید همه تبعات وارده به مجرد اصلی را پذیرفته باشد.

قانون ۳۸ مجازات اسلامی می گوید، اگر مشارکت ضعیف بوده باشد، وکیل خبره مواد مخدر می تواند در میزان جرم تخفیف بگیرد و به نوعی مجازات را کاهش دهد.

وکیل خبره باید این نکته را به طور دقیق بررسی و از آن دفاع نماید که معاونت جرم به شکلی است که فرد به صورت مستقیم در جرم مواد مخدر شرکت نمی کند و این امکان وجود دارد که وی تحریک یا ترغیب شده و فریب داده شده باشد و نیاز است که قوانین ۱۲۷ الی ۱۲۹ مجازات اسلامی اجرا شود به طوری که معاون جرم به نسبت اعل اصلی مجازات کمتری را پشت سر بگذارد و این کار توسط یک وکیل خبره قابل تشخیص و پیگیری است.

وکیل آنلاین به شما اجازه می دهد در هر نقطه از ایران که هستید، از مشاوره ها و روش های یک وکیل متخصص در کلان شهر استفاده کنید و نتایج بهتری کسب کنید.

تسلط کامل وکیل آنلاین به قوانین جدید زندانیان مواد مخدر

وکیلی که در راستای زندانیان مواد مخدر فعالیت می کند باید به جدیدترین قوانین در این راستا تسلط داشته باشد که عبارت است از:

 1. میزان جرم مرتکبان به حمل و مخفی سازی و همینطور نگهداری مواد مخدر به نصف کاهش یافته است این گزینه در سال جدید برای مواد روانگردان نیز دیده می شود.
 2. برای آگاهی کامل نسبت به قوانین حال حاضر می توانید از وکیل آنلاین مواد مخدر که ارتباط مستقیمی با قوانین روز دنیا دارد، کمک بخواهید.

مجازات انواع مواد مخدر

یک وکیل خبره در راستای مجازات مواد مخدر باید تسلط کافی به موارد زیر داشته باشد که عبارت است از:

نوع مواد مخدر حمل شده را به خوبی بشناسد.

بدانید که جرم مواد فروش یافته و تولید شده با هم فرق می کند.

فرد را از نظر شراکت در جرم و یا معاونت مورد بررسی قرار دهد تا سطح مجازات مشخص باشد.

وکیل می بایست در حالت کلی مجازات کشت شاهدانه برای تولید مواد مخدر را بر اساس دفعات تکرار بررسی کند.

مثلاً اولین بار جریمه نقدی در نظر گرفته می شود و برای دفعات بعدی جریمه نقدی سنگین تر می شود و در نهایت به ضربه شلاق و حبس ابد خواهد رسید که می بایست وکیل تمام تلاش خود را داشته باشد تا سطح مجازات به درستی و در منصف ترین حالت ممکن دنبال شود.

یک وکیل حاذق می بایست بررسی دقیق در زمینه خرید، نگهداری و مخفی سازی ترایک و همینطور سایر مواد مخدر داشته باشد به طوری که برای میزان مواد خریداری شده جریمه نقدی در نظر گرفته می شود و همینطور ضربه شلاق و حبس است.

برای اینکه اطلاعات دقیق از وضعیت جرم خود داشته باشید و نوع مجازات را متوجه شوید می توانید از وکیل آنلاین مواد مخدر استفاده نمایید و سوالات خود را به صورت غیر حضوری بپرسید و بهترین رویکرد مشاوره را پشت سر بگذارید.

اصول دفاع از متهم توسط وکیل آنلاین

مواد مخدر در لیست جرایم نابخشودنی قرار دارد به طوری که معمولاً تبعات بسیار بد فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی را دنبال می کند.

وکیل آنلاین اگر مجرب باشد می تواند کلیه جوانب پرونده را بشناسد و طبق تخصص و تجربه بلایی که دارد به سوالات فرد پاسخ دهد.

بسیاری از وکلا تازه کار هستند و شاید آنطور که باید نتوانند پرونده را به نفع مجرم دنبال کنند بنابراین می توان بهترین وکیل از یک کلان شهر را به رزرو نوبت به صورت آنلاین انتخاب کرد و سوالات مورد نظر را پرسید.

تحقیق و تفحص در زمینه پرونده می بایست به درستی صورت بگیرد و از حق موکل به خوبی دفاع شود.

سوالات متداول در زمینه وکیل آنلاین

 • چطور می توانم به وکیل آنلاین اعتماد کنم؟

شما در راستای انتخاب یک وکیل به صورت غیر حضوری می بایست به سراغ موسسه یا شخصی بروید که رزومه کاری شفافی دارد هرچه سطح تجربه و پرونده های سفید و مثبت او بیشتر باشد می توانید سطح اعتماد خود را افزایش دهید.

از سوی دیگر وکیل آنلاین فردی است که می توانید در ابتدا از از سوالاتی بپرسید و سطح علمی و تجربه او را بررسی کنید.

 • آیا شرایط مقایسه وکلا با هم وجود دارد؟

بله. یکی از بهترین امتیازی که این روش برای شما دارد اینکه می توانید به مقایسه سطح علمی وکلا، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 • عقد قرارداد با وکیل آنلاین به چه صورت است؟

هر وکیلی معمولاً شرایط کاری مخصوص به خود را دارد و طبق قراردادی که بین دو طرف و با رضایت هر دو طرف صورت می گیرد مبلغی دریافت می شود و پروسه کار آغاز می شود.

گاه نیز مشاوره های اولیه رایگان است تا شرایط برای ادامه همکاری مورد بررسی قرار بگیرد.

 • آیا وکیل آنلاین همیشه در دسترس است؟

معمولاً دسترسی به وکیل مجازی مواد مخدر طبق زمان بندی که خود وکیل و شما در نظر میگیرید صورت می گیرد تا بتوانید بهترین مشاوره را از او داشته باشید.

کلام آخر:

مواد مخدر پروسه ای سختگیرانه و بی رحمانه است و بهتر است در انتخاب وکیل دقت کافی صورت بگیرد.

معمولاً وکیل آنلاین مخصوص مواد مخدر تنها در این زمینه تجربه خود را به بهترین نحو در نظر می گیرد و این شانسی است که بتوانید گذشته سیاه را تا حدی بهبود بخشید.

در پروسه پرونده های مواد مخدر از سوی دادگاه نوع وکیل و تجربه و تخصص او بسیار مهم است و گاه اسم یک وکیل حاذق می تواند جریان پرونده را به کل تغییر دهد و شانس بیشتری برای شما فراهم سازد.

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه 

لینک های کوتاه مقاله: zaya.io . yun.ir . b2n.ir

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *