شماره وکیل انلاین رایگان را در این مقاله از اریکه دادبان بررسی میکنیم. در مقاله قبلی وکیل حقوقی پزشکی را بررسی کردیم که پیشنهاد میکنیم حتما مطالعه بفرمایید 🙂

شماره وکیل انلاین رایگان به چه دردی می خورد؟ حقیقت این است که وقتی شما دچار بیماری لحظه ای می شوید، قلبتان درد می گیرد، نمی توانید راه بروید و یا دچار حادثه می شوید، سریعاً با اورژانس تماس می گیرید! در دنیای قضایی و قوانین موجود گاه شخص درگیر مشکلاتی می شود که نه زمانش را دارد تا به صورت حضوری به سراغ یک وکیل برود و نه هوش و حواس مناسبی دارد تا بتواند یک وکیل مناسب را انتخاب کند. وقتی شماره وکیل رایگان و انلاین را داشته باشید می توانید آبی بر روی آتش بریزید و عواقب خطرساز یک مشکل حقوقی را در همین ابتدای راه برطرف سازید.

تماس با وکیل به صورت 24 ساعته

من به وکیل آنلاین نیاز دارم چون:وکیل آنلاین تهران

 • خدماتی که در اختیار من قرار می دهد به صورت نامحدود است. یعنی اصلا به شما گفته نمی شود که مثلاً امروز تنها اجازه پرسش دو سؤال را دارید و بیشتر نمی توانید! خدمات نامحدود بخش مهمی از مزایای یک وکیل آنلاین محسوب می شود و اثرگذاری زیادی دارد.
 • می توانم پیچیده‌ترین مسائل حقوقی که تا به امروز با هیچ کس در میان نگذاشته ام را بدون خجالت با او در میان بگذارم و سؤال خود را بپرسم. این موضوعی است که بارها دیده می شود. شخص به طور کلی نگران است که مبادا چنین جریانی ایجاد شود و پیچیدگی های مسائل حقوقی بر روی زندگی وی اثر بگذارد به این ترتیب وکیل انلاین فردی همیشه در دسترس است.
 • او حامی من در ۲۴ ساعت از شبانه روز است. معنی خدمات نامحدود دقیقاً در همین نقطه مشخص می شود، در واقع وکیل آنلاین هر زمان از شبانه روز می تواند حکم یک اورژانس را برای شما داده باشد و بهترین مسیر را در اختیار شما قرار دهد تا سوالات خود را بپرسید و از شرایط موجود استفاده کنید.
 • امکان پرسش و پاسخ فوری در اختیار من می گذارد و این موضوع سبب می شود تا هر سوالی که در ذهنم وجود دارد به سادگی پاسخ داده شود.

وکیل انلاین دقیقاً چه می کند؟ + شرایط گرفتن وکیل آنلاین

وکیل آنلاین تلفن

شرایط به این صورت است که شما مشکل خود را توضیح می دهید.

مدارک و مستندات شما مورد بررسی دقیق قرار می گیرد تا بهترین راه حل به شما ارائه شود.

مراحل قانونی به صورتی طی می شود تا بتوانید آگاهی و تجربه های لازم را در بر بگیرید.

مزیتی که وکیل آنلاین به نسبت سایر وکیلان دارد اینکه می تواند در آن واحد از شما سؤال کند و شما پاسخ او را بدهید و این بخش مهمی از داستان است.

از سوی دیگر این ارتباط دو طرفه است یعنی شما سؤال می کنید و او سعی می کند، پاسخ به سوالات را به شکل دقیق در اختیار شما قرار دهد. هرچه وظیفه وکیل بهتر مشخص شده باشد می تواند اثر بخشی روتین تری داشته باشد.

مشاوره های حقوقی روش های دلخواهی دارد و وکیل آنلاین در این زمینه به شما کمک می کند تا بتوانید به بهترین نحو شرایط را پشت سر بگذارید.

یک وکیل باید چه قوانینی را رعایت نماید؟

به منظور ایجاد اعتماد در دنیای مجازی با وکیل نیاز به یک سری قوانین است که باید از سوی وکیل و موکل صورت بگیرد و اهمیت زیادی دارد:

 1. وکیل باید مصلحت موکل را رعایت نماید و در کارها و اقدامات خود این گزینه را بررسی کند.
 2. وکیل یک شخص امین است به طوری که اگر در اثر وکالت اموالی به وی تحویل داده شود باید به موکل برگرداند.
 3. در صورتی که وکیل سهل انگاری نماید و خسارتی به موکل وارد شود وی می بایست مسئولیت خسارت را به عهده بگیرد.
 4. نیاز است که صورت حساب وکالت تسلیم شود.
 5. از سوی دیگر موکل نیز یک سری تعهدات دارد. موکل باید نسبت به تعهداتی که از سوی وکیل آنلاین دریافت کرده است در مقابل اشخاص ثالث خود را موظف بداند. در واقع وکیل از سوی او انجام وظیفه کرده است.
 6. نیاز است که هزینه های وکالت طبق قراردادی که بین این دو وجود داشته است پرداخت شود و کرایه و عوارض و مالیات وکیل نیز پرداخت شود.
 7. گزینه دیگر این است که می بایست پرداخت اجرت وکیل آنلاین بر اساس عرف در نظر گرفته شود و بسیار مهم است که دیرکرد در این زمینه نباشد.

وظیفه اصلی یک وکیل در لاین آنلاین به چه صورت است؟

یک وکیل وظیفه دارد که در زمینه ای که در آن تخصص و اطلاعات کافی دارد مشاوره دهد و این موضوع بسیار مهم است که شرایط مختلف را در نظر بگیرد.

شما می توانید در زمینه های مختلف از وکیل اطلاعات بگیرید اما باید وکیلی را انتخاب کنید که از نظر سطح علمی و تجربه دقیقاً مناسب با موقعیت وکالت شما باشد.

پرونده های حقوقی که توسط یک وکیل مورد بررسی قرار می گیرد به طور کلی بر اساس سطح تحصیلات او نیز ارزیابی می شود.

بسیاری از وکیلان تنها در زمینه طلاق فعالیت دارند و اطلاعات کافی در راستای مهاجرت ندارند به این ترتیب موضوعی که برای یک وکیل تعریف می شود بر اساس سطح تخصص او ارزیابی می شود.

موضوع دیگر اینک معمولاً یک وکیل بر اساس تجربه و سطح رضایت موکل انتخاب می شود پس اگر چنین موردی در انتخاب یک وکیل دیده نشد گزینه مناسبی نخواهد بود.

چرا وکیل آنلاین پر تقاضاتر از وکیل حضوری است

این روزهای سخت کرونا را پشت سر می گذاریم و در این زمینه بسیار مهم است که به دنبال وکیلی باشیم که بتواند در هر زمان با ما ارتباط بگیرد.

زمانی که روش آنلاین را انتخاب می کنید، در واقع قصد شما این است که سریعترین نتیجه را بگیرید در صورتی که در روش های حضوری یافتن وکیل و نوبت دهی او بسیار محدود و طولانی است و احتمال دارد کار از کار گذشته باشد. بنابراین سرعتی که در روش آنلاین و غیر حضوری برای شما وجود دارد در روش های حضوری دیده نمی شود.

تبادل مدارک و تکمیل مدارک ناقص یکی از موضوعات زمانبر است که متأسفانه در مراجعه های حضوری با توجه به شرایط بد جامعه بسیار دردسرساز می شود و گاه یک پرونده فقط بخاطر کسری از مدارک دچار مشکل می شود و نیاز است که به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرد و ارزیابی های لازم را در بر خواهد داشت. به این ترتیب در روش های وکالت آنلاین، سریعاً به شما اطلاع داده می شود که چه مدارکی نیاز دارید و چطور باید آن را تکمیل کنید.

وکیلی که به صورت غیر حضوری و از طریق واتساپ با شما ارتباط میگیرد معمولاً به دنبال کم هزینه ترین راه برای شما است. این روش کار است، اینکه بتوانید مسیر قانونی اما ارزان برای حل شدن پرونده خود را طی کنید بنابراین در این روش شما درگیر هزینه های اضافی نیستید و حتی حق مشاوره ای که برای وکیل در نظر گرفته می شود به نسبت روش های ملاقات حضوری ارزانتر است. چون نیاز به رفت و آمد وکیل نخواهد بود.

فرصت کافی برای شفاف سازی موضوع وجود دارد! معمولاً در ملاقات حضوری تایمی برای شما در نظر گرفته می شود تا به کار سایر موکلین رسیدگی شود اما در روش انلاین به سادگی زمان کافی وجود دارد تا موضوع شفاف سازی شود و بتوانید طبق موضوعی که در اختیار شما قرار می گیرد بهترین تصمیم را داشته باشید. راه حل قانونی در این روش به طور کلی وابسته به تایم شما است.

وکیل آنلاین یک تیر و چند نشان!

وقتی از وکیل آنلاین استفاده می کنید:

 • تنظیم لایحه دفاعیه صورت می گیرد.
 • در زمینه اظهارنامه یک سری اصول رعایت می شود.
 • عواقب کیفری بررسی می شود و بهترین تصمیم گیری در نظر گرفته می شود.
 • کمترین زمان و هزینه را در بر می گیرد.
 • او همیشه در دسترس است و می توانید در مواقع بحرانی نیز با وی مشورت کنید.
 • بهترین دفاع و نتیجه ممکن صورت می گیرد.
 • طرح شکایت و نوع شکایت ارزیابی می شود.
 • زمان طرح شکایت بررسی می شود.

چت کردن با وکیل نیاز به چه میزان هزینه است؟

شماره وکیل انلاین رایگان

این موضوع بستگی به نوع پرونده شما دارد.

هرچه پرونده شما پیچیده‌تر و زمانبر تر باشد هزینه های در نظر گرفته بیشتر است

برخی از هزینه ها شامل شرایطی است که می تواند اثر گذاری بیشتری داشته باشد.

پرسش های اولیه معمولاً بدون  هزینه صورت می گیرد و شخص با وکیل گفتگو می کند تا متوجه شود که آیا او در راستای وکالت شرایط مناسبی دارد یا خیر و یا از نوع مشاوره وی خوشش می آید یا نه.

همه این موارد در دنیای وکالت اثرگذار است و می بایست مورد ارزیابی قرار بگیرد. بهتر است بتوانید نکات ریز پرونده خود را مستقیماً به وکیل اعلام کنید.

شما در پیگیری پرونده قضایی خود باید بتوانید چندین موضوع را مدنظر قرار دهید. اول اینکه پرونده شما زیر نظر وکیلی دنبال شود که تخصص کافی دارد و اهل مطالعه به روز است.

سعی کنید خودتان را برای شنیدن هر خبری آماده سازید. در روش های آنلاین، سیستم اینترنت و ابزارهایی که نیاز است را زودتر از زمان آغاز گفتگو چک کنید تا وقفه های ایجاد شده بر زمان مشاوره شما اثر گذار نباشد.

از یاد نبرید که وکیلان به طور حرفه ای در زمینه های مختلف مقایسه هایی انجام می دهند که بخشی از روش کار است و جای نگرانی ندارد.

مراحل پیگیری پرونده با وکیل واتساپ

مراحلی که در روش های انلاین مطرح است بر اساس شرایطی که وکیل تعیین می کند مشخص می شود اما یک سری قوانین ثابت و همه گیر است:

شما مدارک را ارسال می کنید و وکیل فرصتی می خواهد تا بتواند مدارک و پرونده شما را بازبینی کند.
بر اساس مدارکی که ارزیابی می شود از شما یک سری سوالات پرسیده می شود و نوبت به توضیحاتی است که باید خودتان ارائه دهید. این توضیحات نقض تعیین کننده دارد و باید بهترین گزینه را انتخاب کنید.
سعی کنید برای خود یادداشت برداری کنید تا بدانید قرار است به چه موضوعاتی اشاره کنید و در واقع اولویت بندی درستی داشته باشید.
سپس وکیل بر اساس توضیحات شما و شرایط مدارک و کمک گرفتن از سایر افراد سعی می کند بهترین تصمیم را با شما در میان بگذارد. او از طریق فایل صوتی و یا تصویری با شما ارتباط می گیرد و شرایط پرونده و سطح امیدواری به پرونده در مورد حقوق شما را ارزیابی می کند.

مقایسه کنید و بعد انتخاب کنید!

در ابتدا صفحه معرفی وکیل های آنلاین را بررسی کنید تا مشخص شود که کدام وکیل از ارائه تصویر خود ابایی ندارد و این موضوع یکی از موارد مهمی است که باید بررسی شود. معمولاً در این صفحه بخشی وجود دارد که سطح تخصص، میزان تحصیلات پایه وکالتی، رضایت موکلین و همینطور رزومه های علمی و عملی وکیل نوشته شده است همه این موارد را مطالعه کنید تا مشخص شود که قرار است چطور یک وکیل را انتخاب کنید. از یاد نبرید که وکیل خوب به شخصی گفته می شود که تجربه و تخصص بالایی دارد.

وقتی قرار است از وکیل غیر حضوری استفاده کنید باید یک سری شرایط فراهم شود و موارد زیر را در نظر بگیرید:

وکیلی که انتخاب می کنید باید فن بیان قوی داشته باشد! در واقع او باید بتواند با صحبت کردن از واتساپ با شما ارتباط درستی بگیرد و توضیحات وی، لحن او و سطح صدایی که دارد باید به شکلی باشد که بتواند سنجیده و نافذ در شما اثر بگذارد و به نوعی شما متوجه حرف های او بشوید.

او باید بتواند سنجیده و نافذ صحبت کند و همه موارد را به درستی بررسی نماید. در واقع وقتی صحبت می کند باید سرعت صحبت او و نوع کلامی که دارد به صورتی ارزیابی شود که بتوانید اثر گذاری درستی از آن داشته باشید.

موضوع دیگر این است که او باید بتواند دفاع درستی از پرونده شما داشته باشد، هرچه پرونده سنگین تر باشد، سطح دفاع بیشتر می شود و این موضوع سبب می شود تا بتوانید نتیجه بهتری بگیرید. از یاد نبرید که یک وکیل خوب به شخصی گفته می شود که بتواند مرحله بندی خوبی برای پرونده داشته باشد و اثرگذاری گام به گام را به خوبی بلد باشد. از پله اول به پله دهم پریدن گاه با خطر مرگ همراه است و ریسک زیاد در پرونده عواقب زیادی دارد.

هر چه انتخاب دقیقتری داشته باشید نتیجه بهتری کسب خواهید کرد.

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه

لینک های کوتاه مقاله:

۱da.ir

b2n.ir

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *