وکیل حقوقی خانواده را در این مقاله از اریکه دادبان بررسی میکنیم. در مقاله قبلی شرایط یک وکیل حقوقی خوب را بررسی کردیم که میتوانید مطالعه کنید:)

وکیل حقوقی خانواده در ابتدا مشکل شما را پیگیری و بررسی می کند، یعنی شما به صورت تلفنی و یا از طریق واتساپ و همینطور تماس‌های تصویری مشکلی که در منزل خود دارید را با وکیل در میان می گذارید و او به طور کامل مشکل شما را گوش داده و سعی می کند در مورد مشکل شما شرایط را مد نظر قرار دهد.

وکیل حقوقی خانواده مشکلات مربوط به طلاق، حضانت بچه، وراثت و … را برطرف می سازد. به طور کلی چه خوب است که از وکیل آنلاین در این زمینه استفاده شود.

در چه زمینه ای نیاز به وکیل آنلاین خانواده داریم؟

اگر مشکلات خانوادگی دارید یعنی در زندگی خود درگیر مشکل طلاق، مهریه و نفقه هستید و یا مشکلات مربوط به حضانت فرزند دارید می توانید از وکیل حقوقی استفاده کنید.

وکیل حقوقی خانواده

کسانی که مشکلات حقوقی در زمینه کیفری دارند یعنی مشکلاتی از قبیل آدم ربایی و یا رابطه مشروع و شرب خمر برایشان ایجاد شده است نیز به واسطه وکیل آنلاین می توانند مشکلات خود را برطرف سازند.

تنظیم قرارداد و دادخواست به طور کلی یک اصول ویژه را دنبال می کند و در مسائل کیفری نیز شکواییه ایجاد می شود.

مشاوره های حقوقی که از سوی وکیل در نظر گرفته می شود شامل موارد کلاهبرداری نیز بوده و از بهترین شرایط محسوب می شود و موارد کلاهبرداری در این راستا اثر بخشی های خاص خود را دارند.

مشاوره های حقوقی شرکت های تجاری و دیوان عدالت اداری نیز در این زمینه صورت می گیرد و البته که شاخص بندی این مشاوره ها به بهترین نحو خواهد بود.

شما می توانید مشاوره حقوقی در زمینه اداره کار نیز داشته باشید و این موضوع به شما کمک می کند تا سطح اجرایی مشاوره خود را بسنجید.

وکیل تلفنی خانواده برای چه کسانی مناسب است؟

بسیاری از افراد نمی دانند که آیا وکیل تلفنی برایشان مناسب است یا خیر! دقت کنید که وکیل تلفنی به طور کلی برای کسانی مناسب است که مشکل خود را در حد سؤال معمولی مطرح می سازند.

موضوع مهم دیگر این است که شما اگر از راه دور باشید و موقعیت وکیل تلفنی برای شما ارزیابی شود بهتر است که شرایط وکیل را بسنجید و عملکرد آن را ارزیابی کنید.

در صورتی که مراجعه حضوری به دفتر مشاوره برای شما سخت است می توانید از وکیل تلفنی استفاده کنید. اگر می خواهید از هزینه ها و مراحل اجرایی و قانونی پرونده خود آگاهی کامل داشته باشید نیز وکیل تلفنی به شما کمک زیادی می کند بنابراین چه خوب است همه پروسه های مربوط به وکیل تلفنی را ارزیابی کنید تا بتوانید شرایط را بسنجید.

مشاوره رایگان تلفنی با وکیل خانواده

برای پیشبرد درست و صحیح بسیاری از کارها از جمله مشکلات خانوادگی نیاز به سؤال از وکیل دارید. دقت کنید که به طور کلی اطلاعات کامل و دقیق نیاز به بررسی دارند و قوانینی که در این زمینه ارزیابی می شود باید به شکل اصولی مدنظر قرار بگیرد.

اطلاعات کامل و دقیق از قوانین برای بسیاری از افراد دشوار است و در این راستا وکیل تلفنی به افراد کمک می کند تا بتوانند موقعیت مشاوره را مشخص کنند.

مشاوره رایگان با وکیل در حد چند دقیقه کوتاه و به شکل محدود صورت می گیرد و در صورتی که نیاز به مشاوره دقیق تر باشد می بایست جزئیات بیشتری مدنظر قرار بگیرد و زمان بیشتری هم نیاز است.

به طور کلی شما می توانید با بخش پشتیبانی و دفتر هماهنگ کنید تا حوزه کاری شما بررسی شود. البته که موقعیت مشاوره تلفنی با وکیل به شکل ایده آل سنجیده می شود.

آیا مشاوره حقوقی تلفنی خانواده به صورت رایگان است؟

این موضوع بستگی به طرح سؤال شما دارد. به طور کلی اگر سؤال شما کوتاه باشد و نیازی به توضیح نداشته باشد در برخی اوقات وکیل بدون هزینه به سوالات شما پاسخ می دهد و مشکلی در این راستا وجود نخواهد داشت.

فرق مشاوره حقوقی تلفنی خانواده با آنلاین در چیست؟

به طور کلی هر دو مورد به صورت دورکاری ارزیابی می شوند و وکیل می تواند پاسخ به سوالات شما را بدهد. دقت کنید که مشاوره حقوقی برای کسانی که مدارک خوبی دارند به شکل ایده آل ارزیابی می شود. به طور کلی شرایط انلاین می تواند موقعیت بهتری فراهم سازد اما شاید بهتر باشد سعی کنید مشاوره را به شکل ایده آل تری پیش ببرید تا شرایط پیش روی شما دقیق تر ارزیابی شود.

در صورتی که از مشاوره تلفنی رضایت نداشتیم چه باید کنیم؟

در صورتی که از مشاوره تلفنی رضایت نداشتید و یا پرونده شما به درستی دنبال نشد می توانید با بخش پشتیبانی ارتباط بگیرید و عدم رضایت خود را اعلام کنید و البته که نیاز است دلیل خود را نیز اعلام نمایید.

در این صورت به طور کلی مبلغی که واریز کرده اید به شما بازگشت داده شده و را روش دیگری برای حل پرونده شما در نظر گرفته می شود. پس نگران کیفیت مشاوره نباشید از یاد نبرید که به طور کلی مشاوره های حقوقی دسته بندی مخصوصی دارند و هر یک بر اساس موقعیت اجرایی سنجیده می شود. اینطور که مشخص است مشاوره های تلفنی از نظر سبک اجرایی در چندین دسته قرار گرفته اند.

بهترین وکیل خانواده برای طلاق

وکیل حقوقی خانواده چه ویژگیهایی دارد
وکیل حقوقی خانواده کیست و چه ویژگیهایی دارد؟

برای اینکه اطلاعات شما در مورد مزایای استفاده از وکیل آنلاین بین المللی بیشتر شود در این بخش سعی کرده‌ایم یکسری از خدمات مربوط به وکیل خانواده آنلاین را با هم مورد ارزیابی قرار دهیم. شما در نهایت می توانید به واسطه خدماتی که در اختیار شما قرار می گیرد بهترین تصمیم گیری را داشته باشید.

  • وکیل آنلاین در ابتدا مشکل شما را پیگیری و بررسی می کند یعنی شما به صورت تلفنی و یا از طریق واتساپ و همینطور تماس‌های تصویری مشکلی که در منزل خود دارید را با وکیل در میان می گذارید و او به طور کامل مشکل شما را گوش داده و سعی می کند در مورد مشکل شما شرایط را مد نظر قرار دهد.
  • سپس می‌بایست پرونده‌های خود را برای وکیل ارسال کنید. ارسال از طریق واتساپ و یا سایر پلتفرم ها، توسط وکیل به شما اعلام می شود و شما پرونده حقوقی خود را برای وکیل ارسال می کنید. از یاد نبرید که به‌طور کلی برای بررسی پرونده های مختلف زمانبندی وکیلان متفاوت است و بسته به عمق مشکل شما قطعاً نیاز به زمان بیشتری خواهد بود.
  • در گام بعدی وکیل روش های پیش روی شما را در اختیار شما قرار می دهد. یعنی توضیحات لازم در مورد روش هایی که می توانید انتخاب کنید و از حقوق خود دفاع کنید توسط وکیل به شما اعلام می شود. البته که در برخی از پرونده‌ها روش های مختلفی برای اخذ حقوق وجود دارد و در برخی دیگر از پرونده‌ها شرایط پیچیده‌تر بوده و شاید تنها یک راه برای نجات شما وجود داشته باشد.
  • روال کار طبق روشی که با مشورت وکیل انتخاب کرده‌اید دنبال می‌شود و تمام پروسه های حقوقی توسط وکیل ارزیابی شده و شما نیز با مراجعه به دادگاه و پیمودن مسیر مشخص اطلاعات را در اختیار وکیل خانواده خود قرار می‌دهید در چنین شرایطی امکان ایجاد اشتباه به حداقل رسیده و به طور کلی شما به عنوان فردی که قصد دارد از همسر خود طلاق بگیرد حقوق خود را دریافت خواهید کرد. وکیل خانواده برای بانوان بسیار مهم و تاثیرگذار است.

آیا مشاوره حقوقی خانواده تلفنی ۲۴ ساعته صورت می گیرد؟

به طور کلی شما در ساعات اداری می توانید با وکیل ارتباط بگیرید و سوالات خود را مطرح سازید دقت کنید که به طور کلی در ساعات غیر اداری می توانید از طریق پیام رسان ها سوالات خود را ارسال کنید تا وکیل پاسخ لازم را به شما بدهد. البته که مشاوره حقوقی تلفنی در بهترین شرایط می تواند اصول ارزیابی را دقیق تر بررسی کند.

مسئولیت وکیل حقوقی خانواده در برابر موکل چیست؟

او وظیفه دارد که مشاوره های کاملاً دقیق و استاندارد ارائه نماید. به طور کلی مشاوره های دقیق و استاندارد کمک می کند تا موقعیت و مسئولیت وکیل به بهترین نحو دنبال شود از سوی دیگر وکیل تلاش خود را می کند تا بتواند اطلاعات کافی در مورد یک سری شرایط داشته باشد تا پیش روی قانونی پرونده به بهترین نحو صورت بگیرد.

از سوی دیگر بسیار مهم است که ادعاهای خسارت نیز ارزیابی شود. ادعای خسارت کمک می کند تا افراد بتوانند مسیر درست وکالت را طی کنند.

حل و فصل یک سری اختلافات نیز توسط وکیل حاذق صورت می گیرد و او به صورت آنلاین اطلاعات مورد نظر را در اختیار شما قرار می دهد.

دقت کنید که عرضه داوری و دادخواست و همینطور پشتیبانی و میانجی گری از مواردی است که می بایست توسط وکیل صورت بگیرد و او وظیفه دارد تا این موارد را به شکل درست برطرف سازد.

وکیل به شما خواهد گفت که عواقب پرونده تان به چه صورت است و اطلاعات لازم در این راستا را در اختیار شما قرار می دهد. وکیل می تواند پیچیده‌ترین پرونده ها را به شکل کامل اصولی پیش ببرد تا مشکلات کمتری پیش روی شما قرار بگیرد.

دقت کنید که قانون حقوقی در این زمینه به وکیل کمک می کند تا نیازهای موکل را بشناسد و ارتباط آنلاین سبب می شود تا پیگیری پرونده دو طرفه صورت بگیرد بدون اینکه هیچ مشکلی ایجاد شود. بنابراین شما باید وکیلی داشته باشید که از مقررات اطلاعات دقیقی داشته باشد و تلاش کند که شرایط وکالت را مدنظر قرار دهد. یک موضوع مهم دیگر که باید بدانید این است که وکیلان می بایست بتوانند در بسیاری از پروسه های حقوقی از بهترین شرایط استفاده کنند و این موضوع کمک می کند تا سطح عملکرد وکیل بهبود یابد.

در هر صورت بسیار مهم است که وکیل بتواند یک سری پیامدهای ناگوار را نیز به گوش شما برساند و آماده‌سازی نماید. البته که این موضوع می تواند اثربخشی خوبی داشته باشد. در هر صورت می توانید وکیل حقوقی خود را داشته باشید و شرایط را بسنجید.

وکیل آنلاین خانواده و مزایای این نوع ارتباط

حال می خواهیم در مورد مزایای وکیل آنلاین خانواده صحبت کنیم تا مشخص شود که این وکیل چطور می تواند موقعیت پروژه را ارزیابی کند.

  • ۱-      دسترسی در کوتاه ترین زمان: سرعت بخشیدن به پرونده های حقوقی از مواردی است که بسیاری از افراد نگران آن هستند و اگر بخواهند وکیل حقوقی آنلاین را انتخاب کنند شرایط فرق خواهد کرد. دقت کنید که به طور کلی پرونده های حقوقی می بایست از نظر زمانی در موقعیت درستی بررسی شود.
  • ۲-      زمان‌بندی دقیق: یک موضوع مهم دیگر که باید به ان بپردازید این است که در شرایط وکالت آنلاین به طور کلی رفت و آمد به دفاتر مشاوران حذف می شود و این صرفه جویی کمک می کند تا موقعیت کار به بهترین نحو دنبال شود و مشکلی وجود نداشته باشد.
  • ۳-      کاهش هزینه ها: به طور کلی کاهش هزینه ها به واسطه حذف برخی از هزینه های جانبی و اضافی صورت می گیرد و شما فقط نیاز به تلفن همراه خود خواهید داشت و هزینه های اضافی برای شما ارزیابی نمی شود.
  • ۴-      امکان بهره‌برداری از خدمات مشاوره در هر زمان: یکی از مواردی که توسط وکیل آنلاین ارزیابی می شود این است که شما می توانید مشاوره های لازم را در هر زمان و مکانی انجام دهید و در این راستا شرایط خاصی برای شما مدنظر قرار می گیرد.
  • ۵-      قابلیت ارسال مدارک: شما می توانید مدارک خود را به واسطه صدا، فیلم و متن ارسال کنید و همینطور شرایط تکمیل مدارک نیز وجود دارد که به بررسی و کنترل مجدد آن کمک زیادی می کند. در سال های اخیر وضعیت مشاوره های حقوقی تغییر کرده است و شرایط به شکلی است که افراد نمی توانند پروسه مشاوره را به شکل حضوری طی کنند.
  • ۶-      امکان مشاهده میزان رضایت: یکی از موارد بسیار مهم که از مزایای وکیل آنلاین محسوب می شود بررسی میزان رضایت و نظرات سایر کاربران است. دقت کنید که به طور کلی خدماتی که در این زمینه ارائه می شود به واسطه وب سایت های حقوقی متفاوت خواهد بود و نوع خدمات نیز فرق می کند.

و به طور کلی هزینه دادرسی از سوی وکیل خانواده در دو بخش مالی و غیر مالی دسته بندی خواهد شد. شرح هزینه ها به شکل زیر است:

هزینه دادرسی غیر مالی اگر طلاق به صورت توافقی صورت بگیرد هزینه ها غیر مالی محسوب می شود و به طور کلی نیاز است که حق الزحمه وکیل پرداخت شود و نیاز به پرداخت هزینه بیشتر نخواهد بود.
هزینه دادرسی مالی
هزینه مشاوره های ساعتی در صورتی که قرار به مشاوره های ساعتی باشد، نیاز است که هزینه مشاوره به شکل ایده آل بررسی شود. به طور کلی هزینه مشاوره ها بر اساس نوع مشاوره متفاوت خواهد بود.

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *