وکیل آنلاین ۲۴ ساعته ( ۲۴ hour online lawyer ) را در این مقاله از اریکه دادبان بررسی میکنیم. در مقاله قبلی اختیارات وکیل حقوقی بیمه را بررسی کردیم که پیشنهاد میکنیم حتما مطالعه بفرمایید 🙂

وکیل آنلاین ۲۴ ساعته می بایست در خصوص یک سری مسائل، به شما تعهداتی ارائه دهد. دقت کنید که به طور کلی تعهدات وی بر اساس موقعیت پرونده شما متفاوت خواهد بود. او می بایست کل پرونده شما را مطالعه کند و سپس تصمیم به اجرای یک روش خاص بگیرد در چنین شرایطی بسیار مهم است که وکیل صبر و تحمل بالایی برای مطالعه همه جزییات پرونده داشته باشد

وکیل آنلاین ۲۴ ساعته به شما اجازه می دهد تا سوالات خود را بدون اینکه نیاز به دیدار حضوری با وکیل داشته باشید، بپرسید و تصمیم گیری به موقع و درستی داشته باشید! بنابراین داشتن یک وکیل خوب که همیشه در دسترس باشد یک امتیاز مهم محسوب می شود.

وکیل آنلاین ۲۴ ساعته و شبانه روزی چه کمکی به من می کند؟

شاید برای شما سوال باشد که داشتن یک وکیل به صورت ۲۴ ساعته قرار است چه امتیازی برای یک شخص داشته باشد. بنابراین سعی کرده ایم در این زمینه به زبانی ساده برای شما توضیح دهیم که موضوع از چه قرار است.

روال نوبت گیری از وکیل به صورت حضوری که برای همه افراد آشکار است. شما با منشی وکیل ارتباط گرفته و به شما تاریخ برای ملاقات حضوری داده می شود اما سوال اینجاست که اگر شخص در یک روز تعطیل و یا در ساعت غیر کاری و غیر اداری سوالی داشته باشد و یا درگیر مشکلی شده باشد چه باید کند؟ او باید صبر کند تا نوبتش برسد و وکیل را به صورت حضوری ملاقات کند؟

بنابراین یکی از مزایای مهمی که برای وکیل آنلاین شبانه روزی در نظر گرفته می شود این است که او می تواند به سادگی همیشه و همه جا با شما همراه باشد و مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار دهد. بنابراین ارتباط نامحدود با وکیل برای شما میسر می شود و این موضوع یکی از مهمترین مزایای وکیل های ۲۴ ساعته محسوب می شود.

اما مزیت وکیل ۲۴ ساعته آنلاین تنها به این مورد ختم نمی شود! حقیقت امر این است که یک وکیل می تواند با تغییرات قانون مسیر پرونده شما را تغییر داده و به سمت درستی بکشاند. یعنی او می تواند شرایطی فراهم سازد تا به صورت کاملاً دقیق و اصولی بتوانید پرونده حقوقی خود را در پیش بگیرید.

وکیل آنلاین ۲۴ ساعته

راه های ارتباط با وکیل تلفنی ۲۴ ساعته

حال سوال اینجاست که چطور باید با وکیل ارتباط گرفت. خوشبختانه راه های ارتباطی با وکیل بسیار گسترده هستند به این ترتیب که شما به واسطه تماس تلفنی و یا واتساپ و همینطور سایر پلتفرم های اینترنتی می توانید با وکیل ارتباط بگیرید او به محض دیدن پیام شما سعی می کند بهترین پاسخ را ارائه دهد.

البته که ارتباط به وکیل تلفنی در نیمه شب و یا در زمان های خاص نیاز به هماهنگی با او دارد اما روال کار از سوی خود وکیل به شما اعلام می شود و هیچ مشکلی در این راستا نخواهید داشت.

از یاد نبرید که به طور کلی وکیل تلفنی در اغلب زمان ها تلاش خود را می کند تا بتواند در دسترس باشد و پل های ارتباطی نیز طبق هماهنگی با کاربران در نظر گرفته می شود. از یاد نبرید که وکیل آنلاین می تواند مسیر درستی برای ارتباط با موکل خود ایجاد کند حتی اگر از نظر موقعیت جغرافیایی از هم دور باشند.

مثلا شما مدارک خود را از طریق واتساپ به وکیل ارائه می دهید، بررسی های اولیه روی مدارک شما صورت می گیرد و سپس به شما اعلام می شود که چه روشی را در پیش بگیرید. همینطور می توانید از امکانات صوتی و مکالمه های تصویری نیز استفاده کنید تا بهترین شرایط برای شما ایجاد شود. یک نکته مهم و اساسی که شاید بهتر باشد مدنظر قرار دهید این است که به طور کلی وکیل به واسطه واتساپ تلاش خود را می کند تا بتواند بهترین نتایج را فراهم سازد. پس سعی کنید بدانید که چطور می بایست با او ارتباط بگیرید.

وکیلان در هر زمینه ای مشاوره های لازم را ارائه می دهند اما برای هر پرونده تخصصی نیاز به وکیل مخصوص خواهد بود و این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

مهمترین موضوع برای انتخاب یک وکیل شبانه روزی خوب

اولین نکته ای که برای وکیل آنلاین باید رعایت شود، اعتماد است. یعنی شما باید بدانید که مدارک خود را برای چه کسی ارسال می کنید و او چقدر نسبت به مدارک شما امین است. موضوع اعتماد به موارد مختلفی بستگی دارد.

دقت داشته باشید که راه های قانونی و پیچ و خم های یک پرونده زیاد و برای یک پرونده کمتر است بنابراین اینکه شما چه مسیری را انتخاب می کنید بسیار پر اهمیت است.

از یاد نبرید که به طور کلی پرونده های خاص به واسطه سیاست های اجرایی که دارند نیاز به یک وکیل امانت دار خواهند داشت. بنابراین شما باید به تجربه کاری وکیل دقت کنید و بسنجید که او چطور می تواند مسیر پرونده را در پیش بگیرد همینطور رزومه وکیل و به طور کلی مدارک و سطح علمی او نیز در این راستا به شما کمک زیادی خواهد کرد.

یکی دیگر از ویژگی هایی که برای انتخاب یک وکیل شبانه روزی خوب می بایست ارزیابی شود این است که او بتواند توضیحات خوبی به شما ارائه دهد. شما وکیل نیستید یعنی به اصطلاحات قانون تسلط ندارید بنابراین وکیل باید بتواند به زبانی ساده برای شما صحبت کند و شرایطی فراهم سازد تا بتوانید به خوبی وضعیت پرونده خود را ارزیابی کنید.

یک موضوع بسیار پر اهمیت دیگر این است که به طور کلی وکیل شبانه روزی می بایست در هر ساعت از شبانه روز بتواند مشاوره های درستی ارائه دهد و اینطور نباشد که در برخی از ساعت ها، به دلیل بی خوابی و عدم تمرکز، اطلاعات نادرست را منتقل سازد. همه این موارد برای انتخاب یک وکیل خوب اهمیت زیادی دارد و کمک می کند تا بتوانید مسیر را به شکل دقیق و اصولی طی کنید.

مشاوره حقوقی آنلاین بهتر است یا حضوری؟

بسیاری از افراد سوال می کنند که مشاوره حقوقی آنلاین بهتر است یا حضوری؟ یعنی هنوز هم برخی از افراد نمی توانند به فضای مجازی و غیر حضوری اعتماد کنند.

بگذارید از مزایای مشاوره های آنلاین با شما بگوییم. شما در یک مقالات حضوری با وکیل می توانید یک پرسش الی سه پرسش را مطرح کنید یعنی معمولاً زمان برای تعداد پرسش بیشتری در اختیار شما قرار نمی گیرد و باید منتظر پاسخ باشید اما وقتی شماره وکیل تلفنی را داشته باشید می توانید هر سوالی که مدنظر دارید بپرسید بدون اینکه محدودیتی در اختیار شما قرار بگیرد.

وکیل آنلاین چت رایگان واتساپ به صورت شبانه روزی به سوالات و ابهامات شما را برطرف می سازد در صورتی که چنین شرایطی هرگز در ملاقات های حضوری امکان پذیر نخواهد بود.

برخی از افراد این نظر را دارند که به صورت حضوری، مطالب را بهتر ادا می کنند و این موضوع سبب می شود تا به سراغ وکیل انلاین نروند. اما دقت کنید که در این روش میتوانید از فضای مشاوره های آنلاین به صورت تصویری و توسط ویدئو کال استفاده نمایید تا در بیان مشکل خود راحت تر باشید.

ویژگی های وکیل تلفنی رایگان

وقتی بهترین وکیل رایگان در تهران شرایط ارتباط آنلاین را در اختیار شما قرار می دهد قطعاً پرونده شما بهتر پیش می رود و در نهایت موقعیت خاص خود را خواهد داشت.

یک سری از مشاوره هایی که از سوی وکیل در اختیار شما قرار می گیرد به شکل رایگان است. یعنی شما اطلاعات اولیه در مورد پرونده خود را به شکل رایگان در اختیار وکیل قرار می دهید و این موضوع سبب می شود تا بتوانید شرایط خاصی برای خود رقم بزنید و بسیاری از مشکلات ایجاد شده را برطرف سازید.

از سوی دیگر وکیلی که به صورت تلفنی با او صحبت می کنید به شما این امکان را می دهد تا بتوانید یک سری سوالات را بدون پرداخت هزینه اضافی از او بپرسید بنابراین اگر به برخی از اصطلاحات حقوقی تسلط ندارید می توانید به واسطه ارتباط به وکیل تلفنی رایگان به خوبی شرایط را مدنظر قرار دهید.

یک موضوع مهم دیگر که بخشی از ویژگی های یک وکیل تلفنی رایگان محسوب می شود این است که به او حق مشاوره اضافی نمی دهید در صورتی که در ملاقات های حضوری برای هر یک دقیقه اضافه تر می بایست هزینه پرداخت کنید. همه این موارد مزایای استفاده از وکیل آنلاین خواهد بود و کمک می کند تا رزومه کاری و پرونده های حقوقی به بهترین نحو اجرا شود.

تعهدات مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی رایگان

 • ۱٫ وکیل آنلاین می بایست در خصوص یک سری مسائل، به شما تعهداتی ارائه دهد. دقت کنید که به طور کلی تعهدات وی بر اساس موقعیت پرونده شما متفاوت خواهد بود. اول اینکه او می بایست کل پرونده شما را مطالعه کند و سپس تصمیم به اجرای یک روش خاص بگیرد در چنین شرایطی بسیار مهم است که وکیل صبر و تحمل بالایی برای مطالعه همه جزییات پرونده داشته باشد.
 • ۲٫ از سوی دیگر پرونده و مدارک شما می بایست نزد او محفوظ باقی بماند در غیر این صورت درگیر مشکلات زیادی می شوید و افشای راز به نوبه خود محکومیت بالایی دارد.
 • ۳٫ وکیل باید بداند قرار است در چه حیطه ای مشاوره دهد و نسبت به حیطه مورد نظر می بایست تسلط کافی داشته باشد. البته که وضعیت تعهدات مشاوره حقوقی در این زمینه بسیار عالی است و اگر وکیل مناسبی انتخاب کنید هرگز دچار مشکل نخواهید شد.
 • ۴٫ تعهدات در خصوص هزینه مشاوره نیز از سوی وکیل تعیین می شود و او باید نسبت به این موارد ثابت قدم بوده و مدام هزینه را تغییر ندهد.
 • ۵٫ از سوی دیگر وکیل وظیفه دارد در صورت تغییر یک قانون سریعاً قانون جدید را پیگیری نماید در غیر این صورت دچار مشکلات زیادی می شود و این موضوع برای وی دردسرساز است.

مشاوره وکیل تلفنی رایگان ۲۴ ساعته تهران

وکیل آنلاین ۲۴ ساعته

بسیاری از افرادی که درگیر مشکلات حقوقی هستند و در شهرستان ها زندگی می کنند برای دسترسی به یک وکیل خوب دچار مشکل می شوند بنابراین وکیل آنلاین از کلان شهرها به خصوص تهران انتخاب بهتری خواهد بود چون شخص می تواند پروسه مربوط به پرونده حقوقی خود را به بهترین نحو دنبال کند بدون اینکه نگران چیزی باشد.

در چنین شرایطی می بایست سعی شود در ابتدا روزمه وکیلان مختلف مطالعه شده و وکیلی انتخاب شود که واقعا نسبت به فضای مجازی و آنلاین آگاهی کاملی داشته و بتواند مسیر درست مشاوره ای را طی کند. از سوی دیگر مشخص است که وکیل باید بتواند همه شرایط مشاوره ای را رعایت کند. شرایطی که شاید به نظر غیر قابل حل بیاید اما وکیل می بایست تلاش خود را برای بهبود پرونده تا حد امکان داشته باشد.

هزینه وکیل تلفنی ۲۴ ساعته

از آنجایی که سوال در خصوص هزینه مشاوره های انلاین متفاوت است در جدول زیر توضیحاتی در این راستا ارائه کرده ایم تا بتوانید بهترین موقعیت را در نظر بگیرید.

 • مشاوره در طول روز
 • اگر مشاوره در طول روز و در وقت اداری صورت بگیرد هزینه ها طبق شرایط حضوری محاسبه می شود و نباید هزینه بیشتری از موکل دریافت شود.
 • مشاوره در طول شب
 • از آنجایی که وکیل ۲۴ ساعته شبها نیز در اختیار شما قرار می گیرد هزینه مشاوره در شب کمی بیشتر از روز بوده و این موضوع کاملاً منطقی است.
 • مشاوره در روزهای تعطیل رسمی
 • روزهای تعطیل رسمی معمولاً شرایط ملاقات حضوری با هیچ وکیلی را نخواهید داشت اما با وکیل آنلاین می توانید حتی در روزهای تعطیل نیز ارتباط بگیرید و مشکل خود را با او در میان بگذارید او مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار می دهد. هزینه برای این روزها معمولاً بر اساس سطح مشکل تعیین می شود.
 • مشاوره های تمام وقت
 • گاه شخص پرونده پیچیده ای دارد و زمان او برای بررسی پرونده کم است در این حالت او باید از مشاوره های تمام وقت استفاده کند و هزینه نیز دو برابر خواهد بود.
 • طرح های ویژه
 • یک سری طرح های ویژه از سوی وکیلان در نظر گرفته می شود که کمک می کند با هزینه های ارزانتر بتوانید به مشاوره خوبی دست یابید.

جمع بندی

کسانی که قصد استفاده از وکیل آنلاین شبانه روزی دارند می توانند از طریق شماره تلفنی که از سوی وکیل در اختیارشان قرار می گیرد شرایط مشاوره را به خوبی دنبال نماید.

به این ترتیب وکیل می تواند اطلاعات خوبی در اختیار شما قرار دهد. در صورتی که فکر می کنید روش های غیر حضوری از نظر امنیت مشکل دار هستند باید زمان بیشتری بگذارید و وکیل امین و کار درستی را انتخاب کنید این موضوع کمک می کند تا شرایط برای شما بهبود یابد. در هر صورت وقتی وکیل آنلاین انتخاب کنید هزینه ها برای شما کاهش می یابد.

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه

 لینک های کوتاه مقاله:

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *