وکیل آنلاین چت رایگان واتساپ یا به انگلیسی Free WhatsApp Online Chat Lawyer را در این مقاله از اریکه دادبان بررسی میکنیم. با ما همراه باشید؛

ابتدا ببینیم مشاور حقوقی کیست؟

مشاوره حقوقی کسی است که به قوانین و مقررات مربوط به مسائل حقوقی کاملا آگاه و با مهارت تحلیل مسائل مختلف، راهنمایی لازم را درباره مسائل حقوقی مختلف به افراد، موسسات و شرکت ها ارائه می دهد.

یک مشاور حقوقی می تواند در انواع مسائل حقوقی، مانند مسائل حقوقی مربوط به مهاجرت، امور بین المللی و تجاری، همچنین امور داری و در نهایت تمامی امور حقوقی دیگر… به افراد کمک کند.

اصلی ترین وظیفه وکیل آنلاین، ارائه راهنمایی ها و مشاوره های حقوقی است که می تواند به صورت آنلاین برای مثال چت آنلاین با وکیل، بصورت تلفنی و یا به صورت حضوری باشد.

از دیگر وظایف مهم مشاوره حقوقی می توان به ارائه راهکار برای حل مشکلات حقوقی، تنظیم دادخواست ها و قرارداد ها، مشاوره درباره انواع مسائل و مشکلات قضایی، اشاره کرد.

گرفتن مشاوره حقوقی آنلاین، به شما این امکان را می دهد در کمترین زمان ممکن با یک مشاور مجرب و آگاه، به صورت آنلاین، برای مثال چت آنلاین با وکیل، ارتباط برقرار کنید؛

چرا وکیل آنلاین رایگان چت در واتساپ + وکیل آنلاین طلاق

وکیل خانواده آنلاین چت رایگان

با توسعه روز افزون فضای مجازی در میان مردم رواج پیدا کرده است

واتس اپ یکی از شبکه های اجتماعی محبوب و پرطرفدار است که این روز ها با فیلتر شدن تلگرام طرفداران بیشتری پیدا کرده است.

با گسترش مسائل حقوقی و مشکلات اقتصادی مشورت با یک وکیل خوب در همه مسائل به یک امر ضروری تبدیل شده است.

از همین رو وکیل آنلاین واتساپ روی کار آمده است تا با ارائه مشاوره و راهنمایی های حقوقی، مردم را در امور گوناگون یاری کنند.

وکیل آنلاین با وجود تلگرام و واتساپ مزایای بسیار زیادی دارد، شما در طول روز ممکن است با مسائل و خطرات حقوقی مواجه شوید که فرصت چندانی برای مراجعه به وکیل را نداشته باشید.

در چنین شرایطی بهترین و راحت ترین روش برای برخورداری از راهنمایی های یک وکیل، استفاده از شبکه اجتماعی مانند واتس اپ هست؛

اقسام وکالت را بشناسیم + هزینه وکیل آنلاین

 • الف) وکالت مطلق: یعنی اینکه فردی را برای همه کارها وکیل آنلاین چت نماید و این حاوی کارها اداری و مالی موکل می‌شود مثل فروش و یا خرید و یا پرداخت هزینه خانواده که در این قسم اعمال وکیل آنلاین چت نیاز به اجازه موکل ندارد.
 • ب) وکالت مقید: در این نوع وکالت، مورد وکالت معین و مشخص هست و وکیل آنلاین چت می بایست در همـان مورد معین، عمل کند. مثل خرید مسکن یا فروختن خودرو

وکالت در توکیل چیست؟

این‌ که وکیل آنلاین چت مجاز باشد انجام امری را که در آن وکالت به دیگری واگذارد نیاز به تصریح دارد و در غیر این صورت شخصی ثالث در مقابل موکل مسئول خسارات خواهد بود.

برای مثال در طلاق، چنان چه خانم بخواهد وکالت در طلاق را از طریق وکیل طلاق پیگیری کند، ضـروری هست وکالت در توکیل را از جانب شوهر در اختیار داشته باشد.

وکیل میتواند یک شخص باشد یا زیادترباشد.

در حالت کلی وکیل میتواند بطور اجتماع باشد( اینکه تمام با هم وکالت کنند) یا اینکه بطور مستقل باشد(هر کدام انجام دهد ضـروری می باشد).

وکالت شانس دارد رایگان باشد یا با اجرت و چنانچه رایگان بودن قید نشده محمول بر با اجرت خواهد بود.

وکالت عقدی است جایز و دو طرف می‌توانند هر گاه خواستند آن را بر هم بزنند مگر اینکه وکالت وکیل یا نداشتن عزل او، ضمن عقد لازمی شرط شده باشد؛

دقیقا تعریف وکالت چیست؟

قانون مدنی ایران در ماده ۶۵۶ وکالت را چنین تعریف نموده است: « وکالت عقدی است که به سبب آن یکی از دو طرف طرف دیگر را بر انجام امری وکیل آنلاین چت خود می کند »

انعقاد عقد وکالت، وکیل آنلاین چت و موکل در برابر همدیگر حق و تکلیف یافته، حاوی روابط حقوقی، وظایف و مسئولیت‌های متقابلی خواهند شد.

وکالت در کلمه به معنای واگذار کردن یا تفویض کردن می باشد و در اصطلاح حقوقی: عقدی است که به سبب آن یکی از دو طرف عقد، طرف دیگر را برای انجام امری نایب(نماینده) خود می‌نماید.

وکالت از عقود خیلی رایج می‌باشد، که هم اکنون در عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی و بانک‌ها بهره گیری بیشتری می‌شود، وکالت عقد(قرارداد) هست و سرانجام نیاز به ایجاد موکل و قبول وکیل دارد.

ضرورت استفاده از وکیل آنلاین

در حال حاضر به دلیل رشد تکنولوژی بسیاری از شغل ها به صورت آنلاین کار خود را انجام میدهند که وکالت نیز با پیشرفت هایی که داشته است، جزء این مشاغل محسوب میشود.

در چند دهه اخیر موکل ها برای رابطه داشتن با وکیل خود، قطعا باید به دفتر وکالت او مراجعه میکردند و در ساعت و وقت تعیین شده با وکیل خود دیدار کرده و با او صحبت میکردند اما در حال حاضر با وجود مشغله های زندگی امروزه این رفت و آمد ها دشوار شده است؛

شما هر زمان که بخواهید و اراده کنید،با وکیل خود درباره ی موضوع مورد نظر صحبت کرده و مشکلاتتان را برطرف کنید.

در تهران وکیل شما میتوانید علاوه بر مراجعه مستقیم و دیدار چهره به چهره با وکلا از طریق ارسال پیام و چت کردن نیز با وکلای خود صحبت و گفتگو کنید به این مدل وکیل ها، وکیل آنلاین چت گفته می شود.

یعنی موکل می تواند در هر موقع از شبانه روز که بخواهد در هر موقع از هفته و هر موقع از سال.

چه در تعطیلات و چه در زمان های دیگر موکل خواهد توانست وکیل آنلاین چت خود را مشاهده کرده حرف بزند و او را ببیند و یا از طریق فضای مجازی و اپلیکیشن و اینترنت با وکیل آنلاین چت خود چت کرده و در ارتباط باشد.

وکیلی که میخواهد به صورت آنلاین کار نماید باید رابطه ضروری با وکلای دیگر را داشته باشد و پایبند به تمامی اصول اخلاقی باشد.

شماره تماس با موسسه اریکه دادبان

وکیل آنلاین همیشه در دسترس است

در دنیای امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی تقریبا همه امور از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی انجام می شود، یکی از بهترین خدماتی که امروزه در حوزه حقوق اینترنتی صورت می گیرد مشاوره وکیل آنلاین واتساپ می باشد.

این خدمات امکان پرسش تمامی سوالات تجاری، حقوقی و بین المللی از یک وکیل متخصص و باتجربه را برای همه افراد فراهم کرده است.

پیدا کردن یک وکیل آنلاین چت که قابل اعتماد و اطمینان باشد و با تجربه باشد و اینکه وقت کافی برای چت کردن و حرف زدن با شما را داشته باشد خود مستلزم صرف وقت و هزینه زیادی نیست.

مشاوره حقوقی به شیوه ی آنلاین بسیار به نفع موکل شده ، چون با صرفه و به هنگام و با هزینه ی پایین تر می باشد و یک مورد ضروری تر اینکه شما میتوانید از وکیل آنلاین چت خود در رابطه با اطلاعاتش در همه جا و تمام وقت و یا نیمه وقت سوال بپرسید و اطمینان حاصل را پیدا کنید .

اگر شما بیرون از کشور باشید و نیاز به یک وکیل آنلاین چت داشته باشید و برای فعالیت های حقوقی خود نتوانید به ایران سفر کنید تهران وکیل این موضوع را برای شما ممکن ساخته است .

تعهدات وکیل و موکل نسبت به یکدیگر

تعهدات وکیل:

 • اگر از اقدامات یا سهل انگاری وکیل آنلاین چت خساراتی به موکل وارد شود وی مسئول است.
 • رعایت مصلحت موکل در تمامی موارد و مسائل و پرسش ها و پاسخ های حقوقی در اقدامات و وظایف و کارهای وکیل است .
 • عودت اموال تحویلی ، چرا که وکیل آنلاین چت امین است و آنچه را که در اثر وکالت بدست می آورد باید به موکل خود تحویل دهد.

تعهدات موکل :

 1. پرداخت هزینه ی وکالت مثل کرایه و عوارض و مالیاتی که وکیل پرداخته است .
 2. پرداخت اجرت وکیل آنلاین چت که حسب قرارداد یا عرف یا اجرت المثل پرداخت خواهد کرد.
 3. التزام عملی به تعهدات وکیل آنلاین چت در قبال اشخاص ثالث چون وکیل از طرف وی انجام وظیفه کرده است .

مزایای وکیل آنلاین واتساپ

وکیل آنلاین چت رایگان واتساپ

ماده ۶۵۶ قانون مدنی وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از دو طرف طرف دیگر را برای انجام امری وکیل خود می نماید ؛

بـعد مطابق تعریف فوق وکالت ، عقد است و مشمول ماده ۱۸۳ قانون مدنی می باشد.

عقد وکالت برگرفته از بند ۱و۲ ماده ۶۷۸ و نیز ماده ۶۷۹ قانون مدنی عقدی جایز بوده و مشمول ماده ۱۸۶ می باشد.

ماده ۶۷۸ : وکالت به طرق زیـر مرتفع خواهد شد: ۱- عزل موکّل ( عزل وکیل بوسیله موکّل ) ۲- استعفای وکیل ۳- به موت یا به جنون وکیل یا موکّل.

در باب عزل وکیل به وسیله موکل و وقـت آن ماده ۶۷۹ می گوید: موکل خواهـد توانست هر زمان که بخواهد وکیل را عزل نماید مگر اینکه وکالت وکیل یا نداشتن عزل ( وی ) ضمن عقد لازمی شرط شده باشد.

بنابر آنچه گفته شد وکالت عقدی جایز است و موکل هر وقت بخواهد میتواند وکیل آنلاین چت را عزل نماید و وکیل هم هر وقت بخواهد می تواند استعفا دهد.

جدای از این بند ۳ ماده ۶۷۸ ق.م مـرگ و جنون هر یک از وکیل آنلاین چت یا موکّل را از موجبات منفسخ شدن عقد وکالت می داند.

مزایای وکیل آنلاین واتساپ

 • صرفه جویی در انرژی، انرژی و وقت
 • کاهش بسیاری از هزینه از قبیل هزینه های رفت و آمد
 • امکان پرسیدن هرگونه سوال حقوقی و کیفری
 • مشاوره با وکیل در هر زمان و مکانی
 • برخورداری از توضیحات و راهنمایی های دقیق از طرف وکیل

بهترین شیوه ارسال پیام از طریق واتساپ:

 • در یک متن موارد زیر را بیان نمایید
 • ابتدا نام و نام خانوادگی
 • شماره تماس
 • محدوده آدرس شما
 • شرح کامل موضوع و مشکل شما و اگر دادگاه را شروع کرده اید، مراحل طی شده، نام دادگاه، شماره شعبه و شماره پرونده.
 • همچنین می توانید این موارد را در یک ویس voice توضیح دهید.

دانش مورد نیاز برای وکیل

 1. توانایی تحلیل حجم زیادی از اطلاعات
 2. قابلیت راضی نمودن دیگران
 3. رازداری و عدم فاش اسرار موکل
 4. قابلیت تحمل فشار پرونده های گوناگون
 5. برخورداری از اعتماد به نفس بالا برای دفاع از موکلین
 6. آشنایی با تمامی مسائل و قوانین مالی، حقوقی، فلسفه، روانشناسی و غیره
 7. قابلیت توضیح تمامی پیچ و خم های قانونی برای افراد معمولی
 8. قابلیت راضی نمودن دیگران
 9. توانایی ایجاد حس آرامش و اعتماد در موکل خود
 10. برخورداری از صبر و حوصله برای پاسخ به تمامی سوالات موکلان
 11. توانایی ایجاد حس همدلی و همدردی در موکل

انواع وکیل آنلاین واتساپ

وکیل آنلاین واتساپ پایه یک دادگستری: همان طور که میدانید به کسی وکیل پایه یک دادگستری می گویند که مدارک عالی خود را در رشته های فقه و حقوق گذرانده است و موفق به کسب پروانه وکالت شده است.

این وکلا از مهارت و دانش بیشتری نسبت به دیگر وکلا برخوردار می باشند.

خیلی از این وکلا امکان ارائه خدمات به صورت آنلاین را از طریق واتس آپ برای موکلین فراهم می کنند از همین رو به آن ها وکیل آنلاین پایه یک دادگستری واتساپ نیز می گویند.

وکیل آنلاین طلاق: یکی از بیشتری موضوعاتی که امروزه وکلا به آن می پردازند طلاق است.

متاسفانه به دلیل عدم شناخت کافی زوجین از هم اغلب شروع های عاشقانه به پایان تلخ طلاق کشیده می شود.

از همین رو زن ومرد به وکیل متخصص و باتجربه ای نیاز دارند تا بتوانند روند طلاق را به سرعت انجام داده و حقوق خود را دریافت نمایند.

در مسئله جدایی نیاز به وکیل طلاق در زوجه بیشتر احساس می شود، وکیل طلاق به اموری مانند مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، حضانت فرزندان، ملاقات فرزندان و غیره رسیدگی می کند.

در بسیاری از موارد زوجین تمایل به دریافت وکیل طلاق ندارند و تنها تمایل دارند برای پیشگیری از اشتباهات احتمالی از مشاوره حقوقی وکیل طلاق بهره ببرند،

از همین رو بسیاری از وکلای طلاق از طریق واتساپ به زوجین مشاوره ارائه می دهند.

وکیل آنلاین خانواده: خانواده یکی از بزرگترین بنیاد های هر جامعه به شمار می آید،

در هر خانواده ای گاهی مسائل حقوقی و مشکلاتی ایجاد می شود که در صورت عدم رفع آن ممکن است بنیاد یک خانواده از هم گسسته شود.

وکیل آنلاین خانواده بهترین گزینه برای یک خانواده به شمار می آید،

زیرا چنانچه هر یک از افراد خانواده پیش از هر اقدام یا عقد قراردادی با یک وکیل مشورت کند هیچ گاه مسائل و مشکلات احتمالی پیش نخواهد آمد.

از جمله این مسائل شامل تنظیم قرارداد، انحصار وراثت، خرید و فروش ماشین، خرید و فروش ملک و غیره می باشد؛

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *