تکمیل فرم زیر برای متقاضیان همکاری در داوری الزامیست

ثبت و ارسال تقاضای همکاری

معرفی «اریکه ایرانیان دادبان»

«اریکه ایرانیان دادبان» یک سازمان داوری تخصصی و غیردولتی است که بر اساس یک شیوه منظم داوری، برترین و با کیفیت‌ترین خدمات داوری را به مدیران و فعالان اقتصادی ارائه می‌نماید.

مزیت های «اریکه ایرانیان دادبان» نسبت به دیگر موسسات و مراکز داوری

۱- “اریکه ایرانیان دادبان” هیچ گونه وابستگی سیاسی و مدیریتی به سازمان های دولتی ایران ندارد.

۲- “اریکه ایرانیان دادبان” برای هر مساله و پرونده ای متناسب با موضوع، از داور و کارشناس متخصص در آن موضوع و رشته بهره می گیرد.

۳- “اریکه ایرانیان دادبان” با بهره گیری از داوران و کارشناسان متخصص در هر موضوع باعث کاهش زمان رسیدگی و کاهش هزینه های طرفین می شود.

۴- جریان رسیدگی و صدور رای داوری در “اریکه ایرانیان دادبان” تحت نظارت و کنترل حقوقدانان و کارشناسان متخصص و بی طرف، در نهایت دقت، مدیریت می شود.

۵- “اریکه ایرانیان دادبان” به اشخاصی که از سوی طرفین یا دادگاه، به عنوان داور انتخاب شده اند مشورت های تخصصی برای رسیدگی و صدور رای داوری می دهد.

۶- “اریکه ایرانیان دادبان” از طریق سایت خود، خدمات و مشاوره های داوری را به صورت آنلاین ارائه می دهد و همواره در دسترس است.

 

مزایای عضویت در گروه داوران «موسسه داوری اریکه ایرانیان دادبان»

با عضویت در «موسسه داوری اریکه ایرانیان دادبان» امکان معرفی تخصص و توانایی شما در کنار ده‌ها داور و مشاور حقوقی داوری به هزاران متقاضی مشاوره داوری یا متقاضی انجام داوری که با «ایران داوری» در ارتباط هستند فراهم می‌گردد.

 

شرایط عضویت:

۱- تکمیل پروفایل ثبت نام و بارگذاری مدارک زیر:

الف- عکس جدید با پس زمینه روشن (با ابعاد حداقل ۱۵۰ × ۱۵۰ پیکسل)

ب- تصویر کارت ملی

ج- تصویر مدارک تحصیلی (در فایل ZIP شده)

د- تصویر پروانه وکالت یا پروانه کارشناس رسمی دادگستری

ه- رزومه

و- سایر مدارک (دوره‌ها یا گواهی‌های مهارت)

۲- قبول شرایط عضویت مندرج در پروفایل ثبت نام