سایت وکیل آنلاین ( Online lawyer site ) را در این مقاله از اریکه دادبان بررسی میکنیم. در مقاله قبلی وکیل آنلاین واتس اپ را بررسی کردیم که پیشنهاد میکنیم حتما مطالعه بفرمایید 🙂

مراحل کار با سایت وکیل آنلاین بسیار آسان است شرایط به این صورت است که شما یک پروفایل مخصوص به خود خواهید داشت که در این پروفایل پرونده شما و سایر اطلاعات شما به طور کاملاً دقیق نوشته شده است و شرایط پرونده شما به صورت روزانه یا دوره‌ای به روز رسانی می‌شود و شما با مراجعه به پروفایل خود می‌توانید از شرایط پرونده خود اطلاعات کافی داشته باشید.

سایت وکیل آنلاین به شما کمک می کند تا پروفایل مخصوص به خود را داشته باشید و پرونده حقوقی خود را به صورت انلاین چک کنید.

موسسه حقوقی و داوری اریکه ایرانیان دادبان

وکیل آنلاین واتساپ بهتر است یا حضوری؟

بسیاری از افراد سوال می کنند که وکیل آنلاین واتساپ بهتر است یا حضوری؟

یعنی هنوز هم برخی از افراد نمی توانند به فضای مجازی و غیر حضوری اعتماد کنند.

بگذارید از مزایای مشاوره های آنلاین با شما بگوییم.

سایت وکیل آنلاین

شما در ملاقات حضوری با وکیل می توانید یک پرسش الی سه پرسش را مطرح کنید یعنی معمولاً زمان برای تعداد پرسش بیشتری در اختیار شما قرار نمی گیرد و باید منتظر پاسخ باشید اما وقتی شماره وکیل تلفنی را داشته باشید می توانید هر سوالی که مدنظر دارید بپرسید بدون اینکه محدودیتی در اختیار شما قرار بگیرد.

وکیل آنلاین چت رایگان واتساپ به صورت شبانه روزی به سوالات و ابهامات شما را برطرف می سازد در صورتی که چنین شرایطی هرگز در ملاقات های حضوری امکان پذیر نخواهد بود.

برخی از افراد این نظر را دارند که به صورت حضوری، مطالب را بهتر ادا می کنند و این موضوع سبب می شود تا به سراغ وکیل انلاین نروند. اما دقت کنید که در این روش میتوانید از فضای مشاوره های آنلاین به صورت تصویری و توسط ویدئو کال استفاده نمایید تا در بیان مشکل خود راحت تر باشید.

ویژگی های وکیل انلاین رایگان

وقتی بهترین وکیل رایگان در تهران شرایط ارتباط آنلاین را در اختیار شما قرار می دهد قطعاً پرونده شما بهتر پیش می رود و در نهایت موقعیت خاص خود را خواهد داشت.

یک سری از مشاوره هایی که از سوی وکیل در اختیار شما قرار می گیرد به شکل رایگان است. یعنی شما اطلاعات اولیه در مورد پرونده خود را به شکل رایگان در اختیار وکیل قرار می دهید و این موضوع سبب می شود تا بتوانید شرایط خاصی برای خود رقم بزنید و بسیاری از مشکلات ایجاد شده را برطرف سازید.

از سوی دیگر وکیلی که به صورت تلفنی با او صحبت می کنید به شما این امکان را می دهد تا بتوانید یک سری سوالات را بدون پرداخت هزینه اضافی از او بپرسید بنابراین اگر به برخی از اصطلاحات حقوقی تسلط ندارید می توانید به واسطه ارتباط به وکیل تلفنی رایگان به خوبی شرایط را مدنظر قرار دهید.

یک موضوع مهم دیگر که بخشی از ویژگی های یک وکیل تلفنی رایگان محسوب می شود این است که به او حق مشاوره اضافی نمی دهید در صورتی که در ملاقات های حضوری برای هر یک دقیقه اضافه تر می بایست هزینه پرداخت کنید. همه این موارد مزایای استفاده از وکیل آنلاین خواهد بود و کمک می کند تا رزومه کاری و پرونده های حقوقی به بهترین نحو اجرا شود.

وکیل آنلاین رایگان ۲۴ ساعته مربوط به امور خانواده

سوال دیگری که بسیاری از مراجعه کنندگان میپرسند در خصوص هزینه وکیل خانواده است دقت کنید که هزینه ها بر اساس قوانین مربوط به مشاوره های حقوقی در سال ۱۴۰۰ طبق جدول زیر اعلام شده است.

هزینه وکیل خانواده برای مشاوره های قبل از ازدواج در صورتی که نیاز به مشاوره برای پیش از ازدواج خود دارید هزینه ها برای شما برآورد شده و به طور کلی طبق زمانی که وکیل در اختیار شما قرار می دهد هزینه اعمال خواهد شد.
هزینه وکیل خانواده برای امور طلاق هزینه هایی که از سوی وکیل خانواده برای بررسی پرونده های طلاق در نظر گرفته می شود بسیار متفاوت است و اصلا نباید انتظار داشته باشید که یک هزینه ثابت در این راستا ارزیابی شود و وکیل آنلاین برای طلاق تمام تلاش خود را می‌کند تا حقوق هر دو سمت پرونده به طور کامل اجرا شود. بنابراین بسته به پرونده حقوقی شما هزینه متفاوت خواهد بود اما اگر از وکیل خانواده ۲۴ ساعته استفاده کنید شانس شما در پیروزی پرونده طلاق بیشتر است.

اگر سوالی دارید میتوانید از تیم حقوقی خانواده ما بپرسید و به طور کلی هر آنچه که در ذهن شما وجود دارد و ذهن شما را مشغول کرده است را با ما در میان بگذارید تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مشاوره‌های لازم به صورت کاملا دقیق در اختیار شما قرار بگیرد.

شاید برای شما سوال باشد که وکیل خانواده به صورت رایگان چه اطلاعاتی در اختیار ما قرار می دهد؟ این موضوع اهمیت زیادی داشته و جا دارد در مورد آن بیشتر توضیح دهیم.

به طور کلی وکیل خانواده فردی است که یک سری اطلاعات اولیه در مورد پرونده خانواده شما را دریافت می کند، بنابراین باید فردی بسیار امین باشد.

از سوی دیگر امور مشاوره های اولیه را به طور کلی در اختیار شما قرار خواهد داد، یعنی به شما می گوید که مسیری که برای ازدواج انتخاب کرده‌اید چقدر درست و چقدر ریسک دارد، در مورد نکته های ریز با شما صحبت می‌کند و تمام جوانب را در نظر می‌گیرد. این رویکرد سبب می‌شود تا بتوانید برای آینده خود تصمیم بهتری بگیرید.

وکیل خانواده به صورت آنلاین یکسری پیش بینی های لازم را در اختیار شما قرار داده و از شما می خواهد که در مورد موضوع مورد نظر فکر کنید تمامی این موارد به شکل رایگان و بدون در نظر گرفتن هزینه اضافی در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید به سادگی در مورد نوع ازدواج خود و تصمیمی که گرفته اید، بیشتر فکر کنید این موضوع یکی از مواردی است که در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

آمار طلاق نشان می‌دهد که مشاوره‌های پیش از ازدواج می تواند تا چه حد موثر باشد. دقت کنید که به طور کلی مشاوره های حقوقی آنلاین کمک می کند تا در هر کجای ایران که هستید به بهترین وکیل خانواده وصل شوید و سوالات خود را با او در میان بگذارید بسیاری از وکیلان خانواده تلاش خود را می‌کنند تا مشاوره های ۲۴ ساعته در اختیار شما قرار دهند تا سوالات خود را در وقت غیر اداری نیز بپرسید.

وکیل آنلاین چت رایگان واتساپ

متاسفانه مشکلات خانوادگی در ایران روز به روز بیشتر می شود.

شرایط اقتصادی سبب شده تا بسیاری از زن و شوهرها نتوانند مانند قبل در کنار هم زندگی خوبی داشته باشند و اختلاف زیادی در این میان خواهد بود. آغاز زندگی به قدری ناخوشایند است که زن و شوهر به فکر طلاق هستند.

در چنین زمینه ای در ابتدا نیاز به مشاوره حقوقی خواهد بود مشاوره حقوقی می بایست به صورت رایگان و به شکل کاملا ایده آل صورت بگیرد تا مشکلات خانوادگی کاملاً برطرف شود البته مشکلات خانوادگی در ایران گاه نیاز به زمان زیادی داشته و وکیل می بایست پای صحبت زن و مرد به صورت جداگانه بنشیند و توضیحات لازم را گوش بدهد.

مشاوره حقوقی رایگان برای مشکلات خانوادگی مربوط به وکیل خانواده بوده و شما باید بهترین وکیل خانواده را انتخاب کنید، اما این موضوع برای کسانی که در شهرستان های کوچک زندگی می کنند بسیار دشوار است چون آنها نمی توانند به وکیل مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

اگر زمان کافی برای سفر به شهرهای بزرگ و ملاقات با وکیلان خبره ندارید در چنین شرایطی مشاوره حقوقی آنلاین بهترین انتخاب خواهد بود و سبب می شود تا همه افراد بتوانند از امکانات حقوقی با کمترین هزینه برخوردار باشند.

یک موضوعی که باید مد نظر قرار دهید این است که مشاوره های آنلاین و حضوری متفاوت است بنابراین شما به عنوان فردی که دچار مشکل شده است می بایست تمامی مدارک را حاضر کنید و توضیحات لازم به وکیل را نیز پیش از ارتباط با او مرور کنید تا بدانید که چه توضیحاتی می تواند پرونده شما را به شکل پیشرفت تری دنبال نماید.

یک موضوعی که باید به آن بپردازید این است که به طور کلی ارتباط با وکیل بر اساس شرایط افراد متفاوت است یعنی وکیل می‌بایست یک سری بررسی‌های لازم را روی پرونده شما داشته باشد این موضوع هزینه بر بوده و افراد را دچار مشکل می‌کند البته پرداخت هزینه به صورت اقساطی نیز فراهم شده است و مشکلی در این راستا دیده نمی‌شود.

هزینه وکیل مهاجرت در سایت

از آنجایی که مهاجرت به کشور کانادا کار دشواری بوده و دولت کانادا قوانین بسیار سختی برای مهاجرت ایرانیان در نظر گرفته است وکیل مهاجرت می تواند بسیار کمک کننده باشد تا مشکلات شما برطرف شود. هزینه ای که توسط وکیل مهاجرت به کانادا پرداخت می کنید متفاوت بوده و بر اساس شرایط سفر شما در نظر گرفته می شود.

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا با هدف تحصیل. اگر هدف شما برای مهاجرت کشور کانادا تحصیل باشد وکیل به شما کمک می کند تا بتوانید رزومه تحصیلی خود را به صورت کامل تنظیم کنید از سوی دیگر شرایط به صورتی است که وکیل تلاش خود را خواهد کرد تا بتواند شرایط سفر را بررسی کنید. هزینه وکیل مهاجرت به کشور کانادا با هدف تحصیل معمولاً مناسب بوده و شرایط خوبی دنبال می‌شود.

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا با هدف سرمایه گذاری. در چنین حالتی نیاز به بیزینس پلن خواهید داشت و وکیل هزینه جداگانه برای طرح تجاری شما در نظر می گیرد و مشاوره‌های لازم را در اختیار شما قرار می دهد.

شما باید بتوانید میزان سرمایه ای که قرار است به کشور کانادا منتقل سازید را تبدیل کنید. وکیل مهاجرت در این راستا به شما کمک می کند و مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار میدهد.

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا با هدف کار. پیدا کردن کار در کانادا بسیار سخت بوده و به طور کلی وکیل وظیفه دارد در این راستا به شما کمک کند قطعاً هزینه وکیل مهاجرت به کانادا با هدف کار به نسبت سایر روش ها بیشتر است چون می بایست کارفرما را راضی کند تا شما وارد شغلی در این کشور شوید در این راستا هرچه سطح دانش و مهارت ارتباط بیشتری داشته باشد، شانس شما بیشتر خواهد شد بنابراین از گران بودن هزینه وکیل مهاجرت با هدف کار تعجب نکنید.

هزینه جدید وکیل امور طلاق

در خصوص هزینه وکیل طلاق سوالات زیادی پرسیده شده است که جا دارد مورد ارزیابی قرار بگیرد. دقت کنید که وکیل طلاق به طور کلی هزینه ها را بر اساس موقعیت پرونده می سنجد.

البت که یک سری از هزینه ها به صورت توافقی ارزیابی می شود و به طور کلی هزینه دادرسی در دو بخش مالی و غیر مالی دسته بندی خواهد شد. شرح هزینه ها به شکل زیر است:

هزینه دادرسی غیر مالی اگر طلاق به صورت توافقی صورت بگیرد هزینه ها غیر مالی محسوب می شود و به طور کلی نیاز است که حق الزحمه وکیل پرداخت شود و نیاز به پرداخت هزینه بیشتر نخواهد بود.
هزینه دادرسی مالی در صورتی که طلاق توافقی نباشد، هزینه ها دسته بندی خاص خود را دارند و به شکل کاملاً ایده آل بررسی می شوند. یعنی اگر طلاق رویکرد یک طرفه داشته باشد نیاز است که هزینه ها محاسبه شده و مدنظر قرار بگیرد.
هزینه مشاوره های ساعتی در صورتی که قرار به مشاوره های ساعتی باشد، نیاز است که هزینه مشاوره به شکل ایده آل بررسی شود. به طور کلی هزینه مشاوره ها بر اساس نوع مشاوره متفاوت خواهد بود.

راهنمای سایت وکیل

سایت وکیل آنلاین

برخی از وکیل ها برای خود سایتی راه اندازی کرده اند تا موکل بتواند پرونده خود را به صورت کاملاً شخصی در سایت وکیل دنبال کند و به این ترتیب موکل می‌تواند به سادگی مرحله پیشرفت پرونده خود را متوجه شود و اگر سوالی از وکیل دارد از طریق سایت با او در میان بگذارد. این روش کمک می‌کند تا وکیل و موکل به صورت منظم و با قاعده درستی با هم در ارتباط باشند.

کار با سایت وکیل پایه یک دادگستری:

  • ۱٫مراحل کار با سایت وکیل بسیار آسان است شرایط به این صورت است که شما یک پروفایل مخصوص به خود خواهید داشت که در این پروفایل پرونده شما و سایر اطلاعات شما به طور کاملاً دقیق نوشته شده است و شرایط پرونده شما به صورت روزانه یا دوره‌ای به روز رسانی می‌شود و شما با مراجعه به پروفایل خود می‌توانید از شرایط پرونده خود اطلاعات کافی داشته باشید این موضوع به شما کمک می کند تا بتوانید شرایط سایت را به شکل کاملاً دقیق ارزیابی کنید.
  • ۲٫در گام دوم اگر سوالی برای شما پیش بیاید می توانید از طریق پنل چتی که در سایت ایجاد شده با وکیل خود ارتباط بگیرید و سوال خود را با او در میان بگذارید به این ترتیب شرایط برای مکالمه بین وکیل و موکل فراهم شده است.
  • ۳٫نکته مهم دیگری که باید بدانید این است که وکیل می‌بایست پرونده شما را بر اساس اولویت ها و برنامه ریزی هایی که دارد، بررسی کند، بنابراین صبور باشید تا نوبت پرونده شما برسد.
  • ۴٫اگر اعتراضی به رای وکیل دارید و یا قسمتی از پرونده برای شما نامفهوم و یا غیر منطقی به نظر می رسد به سادگی می توانید در پروفایل خود اعلام اعتراض کنید تا به اعتراض شما رسیدگی شود وجود سایت وکیل کمک می کند تا افراد بتوانند از طریق یک پلت‌فرم کاملاً حرفه ای شرایط درستی را پشت سر بگذارند.

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه

لینک های کوتاه مقاله:

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *