وکیل آنلاین کیش را در این مقاله از اریکه دادبان بررسی میکنیم. در مقاله قبلی وکبل آنلاین تلفنی را بررسی کردیم که پیشنهاد میکنیم حتما مطالعه بفرمایید 🙂

وکیل آنلاین کیش به شما کمک می کند تا اقدامات لازم حقوقی را پیش از اینکه دیر شود انجام دهید.

قرارداد بین وکیل آنلاین و موکل + وکیل آنلاین مهریه

معنی لغوی وکالت، یعنی تفویض یا واگذار کردن است. در واقع وکالت قرار یا عقدی است که سبب می شود یکی از طرفین طرف دیگر را نماینده خود در انجام امور نماید.

حال این وسط برای اینکه این نمایندگی اثبات شود نیاز است که قرارداد وکالت عقد شود. قرارداد به صورتی عقد می شود که وکیل و موکل در برابر هم حق و تکلیف داشته باشند به طوری که یک سری روابط حقوقی و وظایف و مسئولیت های متقابل نیز رعایت شود.

وکالت در واقع عقد است که وظایف و حد و حدود را مشخص می سازد. در عقد قرارداد با وکیل یک سری شرایط مهم را رعایت کنید:

  • قرارداد باید رسمی و قانونی باشد! یعنی وکیل باید بداند که چه می کند و یک سری اصول را برای شما شرح دهد.
  • قراردادی که امضا می شود باید قابلیت اجرا داشته باشد یعنی به صورتی باشد که اگر هر یک از طرفین وکیل و موکل در صورتی که کار خود را به درستی انجام ندهند شرایط برای بررسی و پیگیری حق و حقوق برای آن فراهم شود.
  • وکیلی که قرارداد با شما می بندد باید به تخصصی که دارد مطمئن باشد و این موضوع بخش مهمی از کار است. در واقع یک وکیل خبره هیچ‌گاه در خصوص موارد غیر تخصصی دخالت نمی کند و شرایط را مدنظر قرار نمی دهد.
  • قرارداد باید به شکلی تنظیم شود که موکل نیز از شرایط قرار اطلاعات کافی و کامل داشته باشد. در واقع ساز و کار قرارداد باید به شکلی باشد که موکل در بهترین شرایط بتواند با یک مطالعه ساده متوجه شرایط شود.

کدام وکیل آنلاین در کیش را انتخاب کنم؟

موضوعی که در خصوص وکیل آنلاین در کیش ارزیابی می شود وکالت مطلق است! وکالت مطلق در واقع به این معنی است که شخصی همه امور وکالت را به یک وکیل بسپارد! این رویکرد وکالت شامل امور اداری و مالی موکل می شود.

مثلاً در زمینه فروش یا خرید و یا در راستای یک سری هزینه های مربوط به خانواده این امکان وکیل امور را در دست بگیرد وجود دارد و دیگر نیازی به اجازه موکل نیست. این رویکرد برای کسانی که در کیش و یا سایر نقاط دور کشور زندگی می کنند اما دوست دارند امور مربوط به خانواده خود را یک شخص به صورت مرتب انجام دهد ارزیابی می شود.

نوع دیگری از وکیل وجود دارد که مشهور به وکیل مقید است. در این نوع وکالت در واقع نیاز است که مورد وکالت مشخص شود و شرایط معینی در نظر گرفته شود. در واقع وکیل وظیفه دارد که تنها در مورد همان مورد معین انجام وظیفه نماید.

به عنوان مثال شما قصد خرید یک ملک در کیش دارید برای اینکه نیاز به وکیلی دارید تا بتواند پروسه خرید ملک را طی نماید و اگر بتوانید به صورت انلاین یا تلفنی با وی ارتباط بگیرید می توانید همه اصول وکالت را طی کنید.

شما در انتخاب وکیل مثلاً برای کیش در ابتدا باید بررسی کنید که وکیل مطلق می خواهید و یا قرار است بخشی از مسئولیت یک کار را به وکیل واگذار کنید و در این صورت وکیل مقید برای شما ارزیابی می شود و این شاخص قابل قبولی است که مورد بررسی قرار می گیرد.

تماس با وکیل به صورت 24 ساعته

وکالت قضایی و غیرقضایی در کیش به صورت آنلاین

پیش از اینکه در مورد وکالت قضایی و غیرقضایی صحبت کنیم در خصوص وکالت از جهت شکل صحبت می کنید که به وکالت رسمی یا عادی یا شفاهی تقسیم می شود. البته دقت کنید که وکالت باید مورد پذیرش قانونی باشد. حال نوبت به ارزیابی وکیل قضایی و غیر قضایی است که معمولاً سؤال برانگیز است و باید ارزیابی شود.

وکالت قضایی به شرایطی گفته می شود که شخص برای اینکه امور دادگاهی خود را طی نماید شخص دیگری را به عنوان نماینده در دادگاه معرفی می کند. این مدل از وکالت محدود به امور قضایی است مثلا شامل وکلای دادگستری می شود و شرایط خاص خود را دارد.

وکالت غیر قضایی به این معنی است که شخص به صورت رسمی و یا حتی عادی انجام کارهای خود را به شخص دیگری وکالت شود و این رویکرد به طور کلی شاخص گذاری های مختلفی دارد.

تعریف از حدود وکالت

دو تعریف مهم در خصوص حدود وکالت وجود دارد. وکیل نمی تواند عملی خارج از حدود وکالت انجام دهد یعنی حدی تعیین می شود و وکیل وظیفه دارد طبق حد تعیین شده اقدام نماید.

مثلاً شما برای خرید ماشین در کیش وکیل می گیرد و او فقط وظیفه دارد که در راستای خرید ماشین وکالت نماید در غیر این صورت پیگرد قانونی دارد و موقعیت وی زیر سؤال می رود.

موضوع دیگر در خصوص مورد وکالت است. مورد وکالت به امر یا اموراتی گفته می شود که وکیل بر اساس آن وکالت را دنبال کرده و یا از طریق موکل خود یک سری روال را دنبال می کند.

در واقع مودر وکالت شامل اموراتی است که خود موکل آن را انجام می دهد و هیچ مانع قانونی در این زمینه وجود ندارد و وکیل هم از نظر اهلیت قانونی در موقعیت درستی قرار گرفته است.

تعهدات وکیل آنلاین و روال وظایف او

به طور کلی یک سری مسئولیت ها و وظایف برای وکیل تعریف می شود که اهمیت زیادی دارد.

در صورتی که به واسطه وکیل یک سری خسارت به موکل وارد شود و مشخص شود که وکیل این خسارت را وارد کرده است وظیفه وکیل است که اقدامات لازم را انجام دهد و خسارت را پرداخت نماید. دقت کنید که وکیل این حق را ندارد که از مصلحت موکل و اختیارات داده شود تجاوز نماید.

اگر نیاز به چند وکیل برای انجام یک امر مشخص است هیچ یک از وکیلان حق ندارند که بدون دیگری یا دیگران در امری دخالت نمایند در صورتی که وکیل وکالت در توکیل نداشته باشد اجازه انجام امری در واگذاری به دیگری ندارد.

تعریف از تعهدات موکل: در واقع موکل می بایست یک سری تعهدات را که وکیل در حدود وکالت اعلام کرده است صورت دهد، موکل می بایست همه هزینه هایی که وکیل در طول وکالت انجام می دهد را پرداخت نماید. موکل این اجازه را دارد که اجرت وکیل را بدهد البته همه چیز بستگی به آنچه در قرارداد نوشته شده است، دارد.

وکیل در توکیل: عبارتی که بارها و بارها در وکالت دیده می شود وکیل در توکیل است به طوری که وکیل از طرف موکل خود اختیار دارد که یک سری وظایف وکیل دیگر را تعیین کند.

وکالت بلاعزل: وکالت بلاعزل در واقع مربوط به وکالتی است که وکالت وکیل و یا عدم عزل وکیل در آن قید شده باشد.

طرق انقضای وکالت: زمانی که موکل عزل شود، وکیل استعفا دهد، و یا موکل یا وکیل فوت کند و یا دیگر جنون شوند در واقع وکالت منقضی می شود.

طرق منفسخ شدن وکالت: در صورتی که متعلق وکالت از بین برود و مورد وکالت توسط خود موکل صورت بگیرد و یک سری امور عملی از سوی موکل انجام شود وکالت فسخ می شود.

وکیل آنلاین کیش کیست

انتخاب درست وکیل دادگستری

از آنجایی که انتخاب وکیل کار سختی است و وکیلان زیاد هستند و به نوبه خود قرار است که همه چیز در بستر انلاین صورت بگیرد بسیار مهم است که یک سری نکات را در انتخاب وکیل رعایت کنید و همه موارد مدنظر قرار بگیرد.

بررسی دانش و تجربه وکیل: شخصیت فردی وکیل را در نظر بگیرید. دقت کنید که اگر وکیلی به کار خود تسلط داشته باشد وقتی توانایی انجام یک امر را نداشته باشد با شما در میان میگذارد و به شما کمک می کند که تا شخص مناسب را پیدا نمایید.

اعتماد به تخصص وکیل: یکی از بخش های مهمی که در انتخاب وکیل آنلاین باید دقت کنید وضعیت تخصص او است. هر وکیلی برای انجام کاری ساخته شده است و این رویکرد سبب می شود که موقعیت افراد سنجیده شود بسیار پر اهمیت است که بتوانید بورد تخصصی وی را مورد ارزیابی قرار دهید. از یاد نبرید که یک وکیل متخصص می تواند سطح علمی بالایی در خصوص مباحث داشته باشد و این موضوع کمک می کند تا پرونده سریع تر پیش برود.

در چه زمینه هایی می توان وکیل گرفت؟

شما می توانید در راستای گزینه هایی که در بخش زیر لیست شده است وکیل تخصصی ایجاد شود.

وکیل متخصص املاک و اراضی یکی از بهترین انتخابی است که می توانید داشته باشید. وکیل در این شرایط می تواند در امور خرید ملک و اجاره بهترین اصول را مدنظر قرار دهد. شما می توانید در خصوص ملک خود تصمیماتی بگیرید که بعدا پشیمان نشوید.

وکیلانی وجود دارند که در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی شرایط را مدنظر قرار می دهند. این وکیلان به طور کلی پروسه های منطقه ای را مدنظر قرار می دهند به شکلی که یک شخص می تواند از نظر گاز و پتروشیمی موقعیت خوبی در نظر بگیرد و شاخص های دقیقی را مدنظر قرار دهد.

وکیلان تخصصی در زمینه بانک و چک و سفته فعالیت می کنند که اصول ارتباطی آنلاین را رعایت می کنند و در هر منطقه ای که باشید در خصوص ارزیابی های مربوط به چک و سفته شرایط را مورد بررسی قرار می دهند. این زمینه بسیار به طور کلی وکیلان می بایست سازوکار منطقی را مدنظر قرار دهند البته که این وکیلان در بهترین شرایط از امور بانکی اطلاعات کافی دارند.

وکیل تخصصی بیمه به امورات و حقوق بیمه تسلط کافی دارد یک وکیل تخصصی در زمینه بیمه می تواند امور را مدنظر قرار دهد البته که شرایط تخصصی بیمه به صورتی دنبال می شود که شخص بتواند از حقوق خود دفاع کند.

شما می توانید در زمینه استارت آپ ها و فناوری اطلاعات نیز وکیل خود را داشته باشید تا پروسه های دریافت وام و همینطور اخذ مجوزهای لازم سریعتر پیش برود و خودتان تمرکز بیشتری روی امور داشته باشید. استارت آپ ها مسیر درستی برای جامعه ایجاد می کنند اما وکیل کمک می کند تا این مسیر باز هم سریع تر دنبال شود.

حمل و نقل داخلی و بین المللی از دیگر اموراتی که وکیل می تواند در آن تخصص داشته باشد و ب شخص کمک نماید. در واقع بسیار مهم است که سطح امورات مربوط به حمل و نقل داخلی بررسی شود و ارزیابی ها به نحوی باشد که شخص بتواند همه امور را در دست بگیرد.

در خصوص موارد کیفری نیاز به یک وکیل بسیار متخصص است و بر اساس مشکل ایجاد شده حساسیت این موضوع بیشتر و بیشتر می شود. البته که رویکرد حقوق کیفری بسیار پر اهمیت بوده و می تواند اصول ویژه ای مدنظر قرار دهد. از یاد نبرید که امور کیفری در این زمینه شاخص گذاری هایی را مدنظر قرار می دهد که می تواند کل پرونده شما را تحت تاثیر قرار دهد و اینجاست که نیاز است اصول کیفری به درستی بررسی شود.

ارتباط با وکیل واتساپ در کیش

در صورتی که قصد دارید با وکیل به صورت آنلاین ارتباط بگیرید دو روش پیش روی شما است. روش اول به این صورت است که بتوانید وکیل خود را به طور دقیق شناسایی کنید و سپس پروسه ارتباطی را شکل دهید.

وکیل به شما زمان و تاریخ ارتباط صوتی و تصویری و یا از طریق چت را مشخص می کند و این رویکرد سبب می شود تا طبق برنامه ریزی موقعیت امور مدنظر قرار بگیرد.

از سوی دیگر بسیار مهم است که بتوانید وکیل آنلاین را در تایم های بیشتری داشته باشید بنابراین به شما این اجازه داده می شود تا بتوانید اصول وکالت را مدنظر قرار دهد.

روش دوم به صورت تلفنی است در این روش شما می توانید توضیحات خود را ارائه دهید و وکیل به صورت تلفنی مسیر را با شما در میان می گذارد. برای مشاوره های تلفنی به شما نوبت داده می شود و ارتباط تلفنی در برخی از زمان های خاص صورت می گیرد.

از یاد نبرید که شما به عنوان فردی که قرار است یک مسیر غیر حضوری را طی کنید باید بدانید که صداقت باید دو طرفه باشد و اصول مخصوصی را مد نظر قرار دهید و همه توضیحات لازم را ارائه کنید و به این ترتیب وکیل آنلاین می تواند بهترین مشاوره را به شما بدهد.

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه

لینک های کوتاه مقاله: b2n.ir

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *