وکیل آنلاین اینستاگرام را در این مقاله از سایت اریکه دادبان بررسی میکنیم. در مقاله قبلی وکیل آنلاین رایگان را بررسی کردیم که پیشنهاد میکنیم حتما مطالعه بفرمایید 🙂

فکر می کنید وکیل آنلاین اینستاگرام چیست و چه خدماتی ارائه می دهد؟ دنیا، دنیای ارتباطات است. شبکه های مجازی روز به روز قدرت بیشتری می گیرند و بیشتر اشخاص به دنبال شرایط مشاوره ای هستند که باب میلشان باشد. مشاوره حقوقی از طریق اینستاگرام یکی از روش هایی است که هم بسیاری از کاربران می توانند از آن استفاده کنند و هم وکیل در بهترین موقعیت اطلاعات خود را در اختیار کاربر قرار می دهد.

در اینستاگرام با مطالب بسیار کلیدی و درجه یک منتظرتان هستیم. کلیک کنید

وکیل رسمی دادگستری در یک نگاه

شما برای اینکه بتوانید پروسه قانونی در مورد یک پرونده را دنبال نمایید نیاز به وکیل دارید و وکیلی که انتخاب می کنید باید مورد تایید دادگستری باشد بنابراین در شهر خودتان دسترسی به وکیلی که شرایط مناسبی داشته باشدف کمی دشوار است.

وکیل آنلاین فردی است که به شما می گوید باید چه کار کنید و وضعیت و موقعیت پرونده شما را بررسی می کند. در واقع وکیل رسمی دادگستری فردی است که می‌داند قرار اساس پرونده در چه مسیری حرکت نماید.

موضوع دیگر اینکه شما می بایست از وکیلی استفاده کنید که در زمینه پرونده شما تخصص کافی دارد و این موضوع یکی از مواردی است که باید رعایت شود.

در هر صورت اینستاگرام یکی از بهترین مکان هایی است که هم می توانید وکلای مختلف را با هم مقایسه کنید و این هم امکان در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید وکیلی را انتخاب کنید که برای شما گزینه خوبی است و سطح اطلاعات بالایی دارد.

وکیل رسمی دادگستری آزمون های مختلفی را پشت سر گذاشته است و توانسته به شکلی حرفه ای از پس پرونده های مختلف بر آید و این موضوع بخشی از تجربه کاری او محسوب می شود.

منظور از مشاوره حقوقی در اینستاگرام چیست؟

حتماً به گوش شما هم رسیده است که وکیل اینستاگرام وجود دارد و یک سری خدمات ارائه می دهد که شاید در ابتدا ندانید این خدمات چیست و اصلاً قرار است به چه صورت دنبال شود.

امروزه اینترنت و همینطور شبکه های پیام رسان بسیار گسترده‌تر از قبل هستند و در همه ابعاد زندگی بشر دیده می شود. ابزارهای وابسته به اینترنت سبب شده تا بسیاری از کارهای روزمره سریع تر و با کیفیت بهتر انجام شود. مثلاً شما برای بسیاری از عملیات بانکی دیگر نیاز به حضور به داخل بانک ندارید و این موضوع برای خرید از فروشگاه های اینترنتی و حتی استفاده از خدمات آموزشی نیز دیده می شود.

در مورد خدمات مشاوره حقوقی از طریق اینترنت نیز شبکه های مجازی مختلفی اعم از واتساپ، تلگرام و اینستاگرام وجود دارد که می تواند اثربخشی بهتری داشته باشد. به طور کلی وکلای رسمی دادگستری از طریق همین شبکه های مجازی بهترین خدمات مشاوره حقوقی تخصصی را به شهروندان ارائه می دهند.

حتی اگر شهروند ایرانی نباشید اما به کمک یک وکیل رسمی ایرانی نیاز داشته باشید، باز م در محیط هایی مانند اینستاگرام و تلگرام این شرایط برای شما فراهم است و می توانید هم به صورت صوتی و هم تصویری از خدمات مشاوره های حقوقی آنلاین استفاده کنید. به طور کلی یک وکیل می تواند در وقت و هزینه خود بهترین صرفه جویی را داشته باشد و این موضوع سبب می شود تا کاربران بیشتری از این موقعیت استفاده کنند.

تماس با وکیل به صورت 24 ساعته

بهترین خدمات وکیل اینستاگرام آنلاین

از آنجایی که در دنیای مجازی به خصوص اینستاگرام در مورد طلاق و مراحل و شرایط آن بسیار صحبت می شود و وکیلان در دنیای مجازی بیشتر در این زمینه فعالیت می کنند دوست داریم در این مقاله تمرکز اصلی مان را در خصوص پروسه طلاق در نظر بگیریم و وظیفه و خدماتی که وکیل اینستاگرام در زمینه طلاق به صورت آنلاین ارائه می دهد را بررسی کنیم.

 1. وکیل تخصصی طلاق پیش از هر اقدامی وظیفه دارد که مشاوره های لازم را به بهترین و ساده‌ترین شکل ممکن در اختیار شما قرار دهد. در مسائل خانواده، وکیل اولین اصل را بر سازش و توافق می گذرد.
 2. وظیفه دیگر وکیل اینستاگرام این است که در محاکم قضایی حضور به موقع داشته باشد و بتواند به عنوان فردی که نماینده موکل است بهترین دفاعیات را در نظر بگیرد.
 3. وکیل برای جمع‌آوری دلایل کامل برای دفاع از حق موکل خود جستجو و کنکاش هایی انجام می دهد.
 4. از سوی دیگر یک وکیل خوب می بایست به پرونده های مشابه رجوع کند و تا به روند پرونده سرعت ببخشد و این موضوع بسیار پر اهمیت است.
 5. از سوی دیگر نیاز است که ارائه اسناد و شواهد به محکمه به منظور دفاع سریعاً تهیه شود.
 6. او وظیفه دارد که لوایح قانونی را تنظیم نماید.
 7. از سوی دیگر یک وکیل می بایست روند دادرسی را پیگیری کند و حکم در مراحل بدوی و قطعی را نیز صادر نماید که بخش مهمی از خدمات محسوب می شود.

برای طلاق چه نیاز به وکیل آنلاین است؟

اگر شما و همسرتان به دلایل مختلف تصمیم به جدایی دارید و دیگر نمی توانید زندگی را با هم ادامه دهید، اولین سوالی که برای شما پیش می آید این است که چه نیازی به وکیل طلاق است؟

همه چیز بستگی به شرایط شما دارد اما به طور کلی یک قاعده همیشگی دیده می شود و آن هم به این صورت است که هرچه برای حل شدن پرونده به خودتان اکتفا نمایید، پروسه طلای برای شما بسیار کند خواهد بود. در صورتی که می خواهید مراحل طلا را بدون حضور وکیل انجام دهید باید:

به تمامی مسائل حقوقی مسلط باشید

امور مربوط به نفقه، مهریه، حضانت فرزند و تبصره های مربوط را بدانید.

می بایست بتوانید از حق خود دفاع کنید

نیاز به ارائه مدارک و مستندات مختلفی دارید.

اگر یکی از طرفین بخواهد دروغ بگوید نیاز است که بتوانید دروغ وی را خنثی کنید

پس به طور کلی طلاق پروسه ای طولانی است و باید به واسطه یک وکیل خبره آن را پشت سر بگذارید تا هم از حقوقتان دفاع کنید و هم اصول کافی را در نظر بگیرید.

مشاوره حقوقی اینستاگرام برای طلاق به تقاضای مرد

می‌دانیم که در حقوق ایران طلاق به دست شوهر است و او می تواند هر زمانی که اراده  کند حتی بدون دلیل مجو همسر خود را طلاق دهد!

ماده اصلاحی ۱۱۳۳ قانون مدنی اینطور بیان کرده است که مرد اگر شرایط مقرر در قانون را رعایت کند به دادگاه مراجعه کرده و تقاضای طلاق از همسرش را می کند.

 • سؤال: آیا شرایطی مانند حضور دو مرد شاهد عادل یا استفاده از صیغه طلای سبب محدود شدن حق طلاق مرد می شود؟

خیر! طبق توضیحاتی که می توانید از وکیل آنلاین به دست آورید این شرایط نمی تواند حق طلاق را برای مرد محدود سازد اما یک سر یشرایط خاص وجود دارد و آن هم گرفتن حق طلاق از مرد در زمان عقد از سوی زن است. گاه نیز زن در ازای بخشیدن مهریه ی با رضایت شوهر این حق را از خود می گیرد. اما موضوع از این قرار است که مردی که می خواهد از همسر خود جدا شود باید حق و حقوق او را به صورت تمام و کمال پرداخت نماید و این موضوع بسیار پر اهمیت است. تعیین تکلیف حقوق مالی اعم از مهریه و جهیزیه و اجرت المثل و نحله و … از مواردی است که نیاز شما به یک وکیل تخصصی طلاق را بسیار مبرم می سازد.

شرایط طلاق به درخواست مرد و مشاوره های حقوقی از طریق اینستاگرام

یک سری شرایط در خصوص طلاق به درخواست مرد وجود دارد که می توانید به سادگی به صورت آنلاین و از وکیل اینستاگرام بپرسید!

نیاز است که گواهی عدم امکان سازش یا حکم مربوطه از سوی دادگاه تهیه شود، برای تنظیم این گواهی باید از یک وکیل خبره کمک بگیرید تا به شما بگوید که چطور می توانید گواهی را به شکلی تنظیم کنید که مورد تایید دادگاه باشد.

یک وکیل خبره به شما خواهد گرفت که اگر زوج بدون ثبت در دفاتر رسمی ، تصمیم و اقدام برای طلاق داشته باشند، مرتکب جرم شده اند.

مرد نیاز به دادخواستی دارد که به طرفیت از همسرش تقاضای صدور گواهی عدم سازش داشته و این دادخواست توسط وکیل تخصصی طلاق تنظیم و تهیه می شود.

گاه زوجین به داوری ارجاع داده می شود تا گواهی صادر شود و در این بخش وکیل بررسی می کند که تخلفات زن یا سوء رفتار وی به چه صورتی بوده است و یا دلیل دیگری در این راستا وجود دارد یا نه.

موضوع مهم دیگری که نیاز به مشاوره حقوقی دارد تکلیف حقوق مالی زن است که پروسه ای بسیار گسترده و مهم است و باید دقت لازم در این زمینه به طور کافی صورت بگیرد تا اثربخش باشد.

ارجاع زوجین به داوری و پیشنهادها وکیل اینستاگرام

می‌دانید که اگر قرار باش به صورت غیر توافقی جدا شوید، طبق ماده ۲۷ قانون حمایت از خانواده، دادگاه شما را به داوری دعوت می کند! حال سؤال اینجاست که شرایط داوری به چه صورت است. می توانید سؤال خود را از وکیل آنلاین بپرسید، مثلاً:

داوری یکی از پروسه های اصلی دادگاه است و نمی توان از آن فرار کرد.

در این شرایط نیاز است یکی از نزدیکان مرد و یکی از نزدیکان زن برای ایجاد صلح و سازش به دادگاه معرفی شود.

نیاز است که مرد یکی از نزدیکان متاهل خود را طبق شرایط سنی حداقل سی سال معرفی کند.

شرط تاهل برای نزدیکان برداشته شده است یعنی نیازی نیست که در زمان حضور در دادگاه شخص متاهل باشد اما باید قبلاً یک بار ازدواج کرده باشد.

نیاز است که نزدیکانی که دادگاه معرفی می شوند از مسائل شرعی و خانوادگی و اجتماعی اطلاعات کامل داشته باشند.

داوران این وظیفه را دارد که زوجین را به آشتی دعوت کنند و از طلاق مصرف سازد.

وکیل در این زمینه به صورت آنلاین و از طریق اینستاگرام به شما کمک می کند تا بهترین داور را از نزدیکان خود انتخاب نمایید. این روند سبب می شود که بتوانید رای دادگاه را به نفع خودتان پیش ببرید و بسیار مورد اهمیت است.

سوالات مربوط به سو رفتار زن در طلاق

دقت شود که اختیار مرد در طلاق دادن همسر با شرط ارتکاب تخلف و سوء رفتار و کردار زن نخواهد بود:

اگر مرد تقاضای طلاق داشته باشد و زن با آن موافق نباشد: دادگاه وارد این بحث می شود که آیا زن سوء معاشرت در امور زناشویی داشته است یا خیر.
اگر زن سو اخلاق و رفتار از وظایف همسری نداشته باشد مرد موظف است که نصف دارایی موجود را در دوره زناشویی به دست آورده است یا معادل آن را به زن منتقل سازد.
اگر زن سو اخلاق و رفتار از وظایف همسری داشته باشد قانون نظر داوران را وارد میدان می کند تا این امر ثابت شود و در این صورت در مورد مهریه و میزان آن صحبت می شود.

مشاوره وکیل اینستاگرام در مورد پرداخت حقوق مالی زن

دادگاه می بایست نسبت به حقوق مالی زن که در بخش زیر نوشته شده است تصمیم گرفته داشته باشد.

 • مهریه
 • جهیزیه
 • نفقه
 • اجرت المثل
 • نحله
 • تنصیف اموال
 • دارایی ها
 • حضانت فرزندان

چطور می توانم از وکیل اینستاگرام آنلاین استفاده کنم؟

شما می توانید به واسطه وکیل اینستاگرام نوبت بگیرید تا زمانی به شما اعلام شود و صحبت های اولیه صورت بگیرد.

شما دلایل خود را در زمینه طلاق اعلام می کنید.

وکیل تخصصی طلاق به صورت انلاین از عواقب طلاق و میزان حق و حقوق شما و همسرتان با شما صحبت می کند.

طبق تخصص و تجربه ای که دارد به این موضوع اشاره می کند که روند دادگاه برای طلاق به چه صورت است و این موضوع را مدنظر قرار می دهد.

در مورد دارایی های شما می پرسد و تصمیمی که برای مهریه دارید تعیین می شود.

از سوی دیگر بررسی می کند که جهیزیه در چه وضعیتی قرار دارد و چه تصمیمی برای آن دارید.

اگر صاحب فرزند باشید یک سری اصول در نظر گرفته می شود که باید مدنظر قرار دهید. این اصول به صورتی است که حضانت فرزند مشخص شود.

وکیل متخصص طلاق به صورت آنلاین به شما تصویری صحبت می کند و یک سری اطلاعات به روز قانون در زمینه طلاق را در اختیار شما قرار می دهد.

دقت کنید که طلاق پروسه ای طولانی است و شما باید بتوانید این پروسه را با دقت و تمرکز بالا پشت سر بگذارید.

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه

 لینک های کوتاه مقاله: b2n.ir

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *