وکیل حقوقی پایه یک دادگستری ( justice online lawyer ) را در این مقاله از اریکه دادبان بررسی میکنیم. در مقاله قبلی وکیل حقوقی تلفنی رایگان را بررسی کردیم که پیشنهاد میکنیم حتما مطالعه بفرمایید 🙂

یکی از مواردی که افراد می‌توانند به واسطه آن با وکیل حقوقی پایه یک دادگستری خبره ارتباط بگیرند از طریق واتساپ است به طور کلی شرایط کار به این صورت است که شما پرونده حقوقی خود را در اختیار وکیل قرار می دهید او پرونده شما را مطالعه کرده و مشاوره های اولیه را به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

وکیل حقوقی پایه یک دادگستری پس از پشت سر گذاشتن دوره لیسانس و همینطور ارزیابی مدرک فقه یا حقوق، در آزمون پذیرش کارآموزی شرکت کرده و در نهایت پس از پذیرفته شدن می تواند وکالت را آغاز نماید. حال سوال اینجاست که وکیل پایه یک دادگستری چه وظایفی دارد و چه کمک هایی می تواند به افراد بکند.

وکیل حقوقی پایه یک دادگستری

بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران

  • سوال اینجاست که چطور می توان به وکیل اعتماد کرد؟
  • آیا وکیل پایه یک دادگستری اطلاعات درست و به روزی در اختیار افراد قرار می دهد؟

دقت کنید که شخصی که به دنبال وکیل پایه یک دادگستری شناخته می شود، مراحل زیادی را طی کرده است، او در آزمون های مختلفی شرکت کرده و به طور کلی توانسته رتبه خوبی کسب کند بنابراین سطح سواد و مهارت او بسیار بالا بوده و شرایط کاری او به صورتی است که می تواند مسیر دادگاهی را به خوبی طی کند و نتایج خوبی به جا بگذارد.

چرا باید از وکیل پایه یک دادگستری کمک بگیریم

یکی از سوالاتی که بسیاری از افراد می پرسند این است که لزوم کمک گرفتن از وکیل پایه یک دادگستری چیست دقت کنید که در زندگی ما مسائل مختلفی ایجاد می شود و اتفاقاتی پیش می آید که اگر یک شخص خبره با سطح سواد حقوقی بالایی وجود نداشته باشد قطعاً حل کردن آن مشکل ساز خواهد بود ما به تنهایی نمی‌توانیم از پس مشکلات حقوقی براییم.

با اصطلاحات حقوقی آشنا نیستیم و قانون را به طور کامل یاد نگرفتیم در این راستا وکیل پایه یک دادگستری فرد متخصصی است که در زمینه های حقوقی بهترین مشاوره‌ها را ارائه می‌دهد و می‌تواند دلایل مشخصی برای مشکلات شما داشته باشد و روشهای خاصی را ارائه می‌دهد. بنابراین وکیل پایه یک دادگستری به شما کمک می کند تا شرایط را به نفع خود پیش ببرید.

زمانی که درگیر یک مشکل حقوقی هستیم فشار روحی و روانی زیادی را تحمل می کنیم به این ترتیب وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند به واسطه روش های سریع و قابل قبول خود مسیر پرونده حقوقی ما را هموارتر سازد دقت کنید که با داشتن وکیل پایه یک دادگستری می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد و زمان رسیدگی به مشکلات را به حداقل رساند و سرعت بخشید.

حوزه های فعالیت وکیل پایه یک دادگستری

حال می خواهیم بررسی کنیم که وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند در چه زمینه هایی به ما مشاوره دهد و مشکلات ما را برطرف سازد.

وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند در امور طلاق مهریه طلاق توافقی جهیزیه نفقه و همینطور موارد مربوط به حضانت کودکان راهنما گر باشد بنابراین می توان از وکیل پایه یک دادگستری به عنوان وکیل خانواده استفاده کرد و شرایط را به شکلی پیش برد تا تمام مشکلات به سرعت حل شوند.

وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند در زمینه تنظیم سند رسمی و همینطور موارد دیگر مانند سرقفلی و قرارداد اجاره فعالیت درستی داشته باشد و راهنمایی های مناسبی را در اختیار افراد قرار دهد او فردی است که در زمینه مهاجرت می تواند راهنماگر باشد و قوانین جدید مهاجرتی را اعلام کند.

بسیاری از افراد در انجام اموری مانند ثبت شرکت دچار مشکل هستند اطلاعات کافی در زمینه ضمانت‌نامه‌های بانکی ندارند آنها نمی توانند به تنهایی تشکیل پرونده مالیاتی دهند به این ترتیب نیاز به وکیل پایه یک دادگستری است تا تمام شرایط را به طور کاملا اصولی بررسی کند و قوانین جدید را برای موکل خود توضیح دهد.

وکیل پایه یک دادگستری وکیلی است که در زمینه چک و سفته نیز فعالیت خوبی داشته و به طور کلی می تواند اموری که مربوط به چک و سفته برگشتی هستند را به شکل کاملاً قابل قبول ارزیابی نماید.

راهنمای انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری

اگر مشکل کیفری برایتان ایجاد شده است و نیاز به رسیدگی و حل آن دارید قطعاً می‌بایست بهترین وکیل پایه یک دادگستری را انتخاب کنید حال سوال اینجاست که چطور می توان به بهترین وکیل دسترسی داشت به طور کلی یکی از ویژگی های مهم یک وکیل شرافت کاری بالا است یعنی او می بایست بتواند همه انرژی خود را در رابطه با پرونده مورد نظر به کار بگیرد و همین طور نسبت به انجام امور مختلف بی‌تفاوت نباشد.

وکیل پایه یک دادگستری می‌بایست اعتماد و اطمینان کافی در موکل خود ایجاد نماید این کار سبب می شود تا موکل با خیالی آسوده کار را به وکیل بسپارد و مشکلی ایجاد نشود.

یکی دیگر از خصوصیاتی که برای وکیل پایه یک دادگستری می بایست در نظر گرفته شود شجاعت است در واقع می بایست در مورد برخی از پرونده‌های کیفری شجاعت بالایی داشته باشد و با جسارت بتواند پرونده را پیش ببرد در غیر این صورت حق موکل ضایع می شود.

تعهدات وکیل پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری می بایست نسبت به انجام امور مختلف یک سری تعهدات از خود داشته باشد دقت کنید که او وظیفه دارد تمام امور را به شکل کاملاً ایده‌آل دنبال نماید.

بگذارید برای شما مثالی بزنیم فرض کنید شما در یک شهرستان هستید و به هر دلیلی دیگر قادر به ادامه زندگی با همسر خود نیستید و نیاز به وکیلی دارید تا امور طلاق را کاملا عادلانه پیش ببرد تا بتوانید حق خود را بگیرید.

وکیل آنلاین در تهران به شما کمک می کند تا بتوانید در هر زمان از شبانه روز با او ارتباط بگیرید و مشکلات خود را با او در میان بگذارید و پرونده های حقوقی خود را در اختیار او قرار دهید و شرایطی فراهم سازید تا پرونده طلاق شما با سرعت بیشتری پیش برود.

همه این موارد بخشی از تعهدات وکیل پایه یک دادگستری محسوب می‌شود.

یکی از موضوعاتی که شاید شما اصلاً نتوانید به آن بپردازید این است که چطور میتوان حق و حقوق در طلاق را در سریعترین زمان ممکن دریافت کرد اما وکیل پایه یک دادگستری تکنیک‌هایی به شما ارائه می دهد تا بتوانید از حقوق خود دفاع کنید.

در پروسه طلاق حضانت فرزند از موارد بسیار مهمی است که معمولاً سبب ایجاد اختلاف بین زن و شوهر می شود در چنین شرایطی وکیل طلاق به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین انتخاب را برای اخذ حضانت فرزند خود در نظر بگیرید و دقت داشته باشید که بانوان در امور طلاق بیشتر نیاز به وکیل دارند تا بتوانند از حق مهریه خود دفاع کنند و حقوق آنها پایمال نشود. وکیل آنلاین در تهران به طور کلی می‌تواند برای تمام شهرستانی های عزیز بهترین خدمات را ارائه دهد.

چطور میتوان به وکیل پایه یک دادگستری تهران ارتباط گرفت؟

یکی از مواردی که افراد می‌توانند به واسطه آن با وکیل پایه یک دادگستری خبره ارتباط بگیرند از طریق واتساپ است به طور کلی شرایط کار به این صورت است که شما پرونده حقوقی خود را در اختیار وکیل قرار می دهید او پرونده شما را مطالعه کرده و مشاوره های اولیه را به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می دهد و به این ترتیب شما می توانید استارت پرونده حقوقی خود را به بهترین نحو بزنید و کار را پیش بگیرید.

روش دیگری که برای ارتباط با یک وکیل خوب مد نظر قرار گرفته است، ارتباط تلفنی است به طور کلی یک وکیل خوب می‌بایست از طریق ارتباط تلفنی نیز با موکل خود در ارتباط باشد باید بتواند شرایط مشاوره را به شکل کاملاً حرفه ای و اصولی در پیش بگیرد و خوشبختانه چنین موقعیتی فراهم شده است که افراد در شهرهای مختلف بتوانند به صورت تلفنی با وکیل در ارتباط باشند و موقعیت وکیل را بسنجند.

هزینه های وکیل پایه یک دادگستری

وکیل حقوقی پایه یک دادگستری

هزینه پرونده های قضایی و حقوقی با هم متفاوت هستند، مثلاً اگر شما قصد طلاق توافقی دارید هزینه وکیل پایه یک دادگستری به طور کلی کمتر خواهد بود چون روند پرونده شما مسالمت‌آمیز است و همه چیز به واسطه وکیل حل می‌شود.

اما اگر شما و همسرتان دچار اختلاف هستید و در اخذ مهریه به مشکل برخورده اید پرونده قضایی باید به شکل کاملا حرفه‌ای پیش برود در چنین حالتی هزینه وکیل پایه یک دادگستری به نسبت سایر موارد بیشتر خواهد بود.

یک نکته مهم را از یاد نبرید وکیل فردی است که بتواند پرونده قضایی را در سریعترین زمان ممکن حل کند و شرایط را به شکلی پیش ببرد که افراد بتوانند موقعیت درست حق و حقوق خود را دنبال کنند.

هزینه ها به صورت مختلف بررسی شده و شرایطی که برای هزینه‌ها در نظر گرفته می شود با هم فرق دارد این موضوع را از یاد نبرید که به طور کلی هزینه هایی که در لاین پرونده های حقوقی در نظر گرفته می شود به واسطه سیاست های مختلفی ارزیابی شده و موقعیت ارزیابی نیز قابل قبول است.

نکته‌ای که باید بررسی کنید این است که شما می توانید با وکیل آنلاین هزینه‌های خود را کاهش دهید و مجبور به پرداخت هزینه‌های اضافی نباشید. وکیل آنلاین به شما کمک می کند تا در هر نقطه ایران که هستید سوال خود را بپرسید و مشکلی نداشته باشید.

سایت وکیل پایه یک دادگستری

برخی از وکیل ها برای خود سایتی راه اندازی کرده اند تا موکل بتواند پرونده خود را به صورت کاملاً شخصی در سایت وکیل دنبال کند و به این ترتیب موکل می‌تواند به سادگی مرحله پیشرفت پرونده خود را متوجه شود و اگر سوالی از وکیل دارد از طریق سایت با او در میان بگذارد. این روش کمک می‌کند تا وکیل و موکل به صورت منظم و با قاعده درستی با هم در ارتباط باشند. سایت وکیل پایه یک دادگستری

کار با سایت وکیل پایه یک دادگستری

  • ۱٫مراحل کار با سایت وکیل بسیار آسان است شرایط به این صورت است که شما یک پروفایل مخصوص به خود خواهید داشت که در این پروفایل پرونده شما و سایر اطلاعات شما به طور کاملاً دقیق نوشته شده است و شرایط پرونده شما به صورت روزانه یا دوره‌ای به روز رسانی می‌شود و شما با مراجعه به پروفایل خود می‌توانید از شرایط پرونده خود اطلاعات کافی داشته باشید این موضوع به شما کمک می کند تا بتوانید شرایط سایت را به شکل کاملاً دقیق ارزیابی کنید.
  • ۲٫در گام دوم اگر سوالی برای شما پیش بیاید می توانید از طریق پنل چتی که در سایت ایجاد شده با وکیل خود ارتباط بگیرید و سوال خود را با او در میان بگذارید به این ترتیب شرایط برای مکالمه بین وکیل و موکل فراهم شده است.
  • ۳٫نکته مهم دیگری که باید بدانید این است که وکیل می‌بایست پرونده شما را بر اساس اولویت ها و برنامه ریزی هایی که دارد، بررسی کند، بنابراین صبور باشید تا نوبت پرونده شما برسد.
  • ۴٫اگر اعتراضی به رای وکیل دارید و یا قسمتی از پرونده برای شما نامفهوم و یا غیر منطقی به نظر می رسد به سادگی می توانید در پروفایل خود اعلام اعتراض کنید تا به اعتراض شما رسیدگی شود وجود سایت وکیل کمک می کند تا افراد بتوانند از طریق یک پلت‌فرم کاملاً حرفه ای شرایط درستی را پشت سر بگذارند.

وکیل آنلاین بهتر است یا حضوری

سوالی که از سوی بسیاری از افراد پرسیده می‌شود اینکه وکیل آنلاین گزینه بهتری است یا حضوری؟

ما مزایای وکیل آنلاین و حضوری را در جدول زیر به طور کاملاً دقیق و با جزئیات توضیح داده ایم تا بدانید که کدام گزینه برای شما مناسب تر است.

مزایای وکیل آنلاین وقتی وکیل آنلاین پرونده شما را بررسی می کند در هر ساعت از شبانه روز می تواند با شما ارتباط بگیرد و اگر نقصی در پرونده وجود داشته باشد را ارزیابی کند از سوی دیگر اگر پرونده شما با کمبود مدارک همراه است و یا شک و شبهه ای در پرونده دیده می‌شود وکیل آنلاین سریعاً به شما اطلاع خواهد داد بنابراین یکی از مهمترین مزیت هایی که وکیل آنلاین دارد ارتباط سریع و همیشگی با موکل است مزیت بعدی مربوط به هزینه‌ها خواهد بود دقت کنید که به طور کلی هزینه وکیل آنلاین به نسبت وکیل حضوری کمتر است این موضوع بر اساس قاعده ای که بین تیم وکلا در نظر گرفته شده است کاملا منطقی بوده و شرایط را به شکلی پیش می برد تا افراد بیشتری بتوانند از وکیل استفاده کنند.
مزایای وکیل حضوری بسیاری از افراد نمی توانند از طریق آنلاین با وکیل ارتباط بگیرند آنها هنوز هم اعتماد کافی به فضای مجازی ندارند و به این ترتیب دنبال وکیل حضوری هستند تا بتوانند توضیحات خود را در اختیار وکیل قرار دهند بنابراین یکی از مزیت هایی که برای وکیل حضوری دیده می شود ارتباط مستقیم و چهره به چهره است اما دقت کنید که این موضوع به طور کلی برای کسانی مناسب است که در کلان شهرها زندگی می کنند و فرصت کافی برای رسیدگی به پرونده خود دارند در غیر این صورت به هیچ عنوان نمی توان انتظار داشت که نوبت گیری از وکیل حضوری سریع انجام شود.

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه

لینک های کوتاه مقاله:

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *