وکیل حقوقی ثبت شرکت (legal lawyer registration company) را در این مقاله از اریکه دادبان بررسی میکنیم. در مقاله قبلی شرایط وکیل حقوقی تصادفات را بررسی کردیم که میتوانید مطالعه کنید:)

اگر می خواهید کمتر دچار ضرر مالی شوید و هزینه های مورد نظر برای ثبت شرکت نیز کاهش یابد نیاز به وکیل دارید. پس از ثبت شرکت در صورتی که شرکت شما ضرر مالی زیادی به همراه داشته باشد این ضرر بین افراد تقسیم می شود.

وکیل حقوقی ثبت شرکت به شما کمک می کند تا اولین گام برای ایجاد یک کسب و کار پر رونق را به درستی بردارید. ورود موفق به بازار و عرضه کالا و خدمات منوط به ثبت شرکت است. ثبت شرکت معتبر سبب جلب اعتماد می شود.

در واقع افراد می توانند به محصولات شرکت شما اعتماد کامل داشته باشند. یکی از دغدغه های اصلی افرادی که می خواهند در ایران ثبت شرکت داشته باشند، عدم آشنایی با قوانین ثبت شرکت است. به هر حال امور مربوط به ثبت شرکت باید به شکل حرفه ای صورت بگیرد.

وکیل ثبت شرکت در تهران

حقیقت این است که پروسه ثبت شرکت در ایران پیچ و خم های خاص خود را دارد. برای جلوگیری از اتلاف انرژی وقت و صرفه جویی در هزینه بهتر است که یک وکیل خبره را در این زمینه انتخاب کنید. در این صورت اطمینان حاصل می کنید که شرکت شما به بهترین نحو به ثبت رسیده است.

وکیل حقوقی ثبت شرکت

 • سوالی که پرسیده می شود اینکه چرا نیاز به ثبت شرکت داریم؟

زمانی که شخصی کسب و کار خود را راه‌اندازی می کند و به موفقیت نسبی می رسد، برای اینکه کسب و کار او توسعه بیشتری داشته باشد نیاز به ثبت شرکت و یا برند دارد. به طور کلی بهترین روش برای رشد و توسعه کسب و کار ها ثبت شرکت است.

ثبت شرکت به عنوان یک شخصیت حقوقی یک سری مسئولیت ها به مسئولیت صاحبان شرکت اضافه می کند. توجه به سود و منفعت شرکت بسیار مهم است. به طور کلی ثبت شرکت درر حوزه های پر رونق قرار گرفته است.

یکی از مواردی که می توانید توسط وکیل ثبت شرکت در تهران بررسی کنید وجه قانونی کار است. کسب و کار شما با ثبت شرکت وجهه قانونی خواهد داشت. چون همه فعالیت ها در قالب شرکت جنبه قانونی دارند.

جنبه قانونی کار سبب می شود که افزایش اعتبار و شرایط و موقعیت برای شرکت صورت بگیرد. از سوی یگر با ثبت شرکت شخصیتی حقوقی به ثبت می سد.

ثبت شخصیت حقوقی نوعی پشتیبان محسوب می شود و می توانید به صورت قانونی از فعالیت های صورت گرفته دفاع کند. این سود و امکانات توسط هیچ شخصیت حقیقی خبره ای صورت نمی گیرد.

مشاوره حقوقی ثبت شرکت

در مشاوره های حقوقی در زمینه کسب و کار و ثبت شرکت یک سری قوانین و شرایط برای شما توضیح داده می شود که می توان تاثیرگذار باشد. یکی از مواردی که باید بدانید این است که دولت از شرکت هایی که به صورت قانونی ثبت شده اند معمولاً حمایت می کند.

وکیل به شما کمک می کند تا بتوانید شرکت خود را به صورت قانونی به ثبت برسانید. در چنین شرایطی می توانید از وام های مالی که از سوی دولت اراه می شود استفاده کنید.

همینطور حمایت قانونی و حقوقی نیز برای شما صورت می گیرد. یک سری تسهیلات نیز وجود دارد که توسط وکیل سریعتر به آنها دست می یابید. بنابراین وکیل می تواند پروسه ثبت شرکت را به خوبی طی کند.

مشاوره حقوقی به شما کمک می کند تا بتوانید تقسیم و تنظیم وظایف درستی داشته باشید. ثبت شرکت نیاز به دو الی سه شریک دارد. در این راستا تقسیم کار بسیار مهم است. به طور کلی نظم در مجموعه اهمیت زیادی دارد.

وکیل می تواند مشاوره های لازم را در زمینه تنظیم وظایف در اختیار شما قرار دهد. نکته مهمی که باید بدانید این است که مشاوره حقوقی در سال های اخیر بهترین عملکرد را از خود نشان می دهد.

مشاوره ثبت شرکت با هزینه کم

اگر می خواهید کمتر دچار ضرر مالی شوید و هزینه های مورد نظر برای ثبت شرکت نیز کاهش یابد نیاز به وکیل دارید. پس از ثبت شرکت در صورتی که شرکت شما ضرر مالی زیادی به همراه داشته باشد این ضرر بین افراد تقسیم می شود.

در این صورت فشار مالی و روانی کمتری روی اعضای شرکت خواهد بود. از سوی دیگر قراردادهای دولتی و مزایده و مناقصه نیز موضوعات بسیاری مهمی است و نیاز است که دقت لازم در این راستا صورت بگیرد.

با ثبت شرکت یک سری امتیازات بالا به شرکت و برند شما اختصاص داده می شود. مثلاً حق استفاده از یک سری قراردادهای دولتی شرکت در مناقصه و مزایده را دارید. این رویکرد سبب می شود تا حیطه کاری شما گسترده‌تر شود و در نهایت سود مالی شما بیشتر شود.

 • آیا ثبت شرکت یعنی تنظیم مدارک و چند امضای ساده؟

بسیاری از افراد این تصور را دارند که پروسه ثبت شرکت به معنی تنظیم یک سری مدارک و در نهایت چند امضای ساده است این تصور اشتباه است. به طور کلی ثبت شرکت نیاز به تخصص بالایی دارد.

یک اشتباه کوچک در این مسیر در نهایت هزینه های هنگفتی به جا می گذارد و سبب ورشکستگی شخص می شود. بنابراین تخصیص این امور به وکیلی که در ثبت شرکت فعالیت زیادی انجام داده است سبب می شود تا احتمال خطا کمتر باشد.

به طور کلی برای ثبت شرکت باید با فردی صحبت کنید که با امور ثبتی آشنایی کامل دارد. او می توانید هوشمندانه ترین تصمیم را برای ثبت شرکت بگیرد. در این صورت بهترین شرایط پیش روی او قرار می گیرد.

وکیل ثبت شرکت فردی است که در انجام امور ثبتی تخصص دارد. او با اصطلاحات حقوقی به طور کامل آشنا است و همینطور از یک سری تجربه و تخصص استفاده می کند. ثبت شرکت در کوتاه ترین زمان و با بهترین شرایط صورت می گیرد.

انواع وکلای ثبت شرکت

وکیل حقوقی ثبت شرکت

از آنجایی که سوالات زیادی در مورد انواع وکلای ثبت شرکت پرسیده می شود قصد داریم در این زمینه یک سری اطلاعات در اختیار شما قرار دهیم.

انتخاب وکیل در دفتر اسناد رسمی یکی از راه های انتخاب وکیل ثبت شرکت انتخاب وکیلی است که در دفتر ثبت اسناد رسمی اشتغال دارد. او آگاهی کاملی در مورد همه قوانین مربوط به ثبت شرکت دارد.
وکلای رسمی دادگستری در این روش شما یکی از وکلای پایه یک دادگستری را برای انجام امور ثبت شرکت انتخاب کرده و با او قرارداد می بندید.
وکیل پایه یک دادگستری فعال در اینترنت برخی از وکیلان با راه‌اندازی یک سری وب سایت های رسمی و مجوزدار و همینطور استخدام نیروهای مجرب و حرفه ای پروسه امور ثبتی شرکت را دنبال می کنند.

هر یک از خدمات یاد شده در راستای انتخاب وکیل به بهترین نحو دنبال می شود. دقت کنید که قوانین و پیشینه کار در این راستا کمک می کند تا بتوانید در کمترین زمان و با کمترین هزینه مشکلات خود را برطرف سازید. یک نکته مهم دیگر این است که استفاده از خدمات حرفه ای ثبت شرکت کمک می کند تا کمتر متضرر شوید. این موضوع در نهایت به سودآوری بیشتر شما کمک می کند. دقت کنید که برای ثبت شرکت باید بتوانید به جدیدترین اطلاعات دسترسی داشته باشید.

 • برای ثبت شرکت خارجی و یا شعبه شرکت خارجی چه مدارکی نیاز است؟

شما نیاز به اظهارنامه ثبت فارسی دارید. همینطور نیاز است که یک نسخه مصدق از اساسنامه را تهیه کنید. یک موضوع مهم دیگر این است که یک نسخه مصدق از اختیارنامه نماینده عمده شرکت در ایران داشته باشید. در صورتی که بتوانی شعبه ای از یک شرکت خارجی تاسیس نمایید باید یک رونوشت مصدق از اختیارنامه نماینده مدیر شعبه را تهیه کنید.

 • آیا حقوق مالکیت معنوی به ارث می رسد؟

بله! حقوق مالکیت معنوی هم به ارث می رسد و هم شرایطی فراهم است که با وصیت انتقال یابد. به طور کلی مدت زمان استفاده از آن نیز برای وراث ۵۰ سال اعلام شده است.

 • چه زمانی حق مالکیت معنوی به پدیدآورنده اعطا می شود؟

از زمانی که حقوق مادی پدیدآورنده از سوی قانون مورد حمایت قرار بگیرد. در واقع اگر اثر برای اولین بار در ایران چاپ شده و یا نشر و اجرا شده باشد این اتفاق صورت می گیرد و شرایط خاص خود را دارد.

خدماتی که وکیل حقوقی ثبت شرکت در اختیار شما قرار می دهد!

شما می توانید به واسط وکیل حقوقی ثبت شرکت بهترین ایده را برای ثبت شرکت انتخاب کنید. او به شما کمک می کند تا ایده های ناب را انتخاب کنید. ایده هایی که کمتر کسی به سراغشان رفته است.

سپس شرایطی ترتیب می دهد تا بتوانید مدارک لازم برای ثبت شرکت را تنظیم کنید. دقت کنید که ثبت شکرت پروسه نسبتاً دشواری به نظر می رسد پس شما به عنوان کسی که قصد دارد ثبت شرکت نماید باید بتوانید یک سری خدمات را به خوبی پشت سر بگذارید.

اگر نیاز به وام داشته باشید، وکیل در این زمینه می توانید به عنوان یک واسطه عمل کند. قطعاً شرکت هایی که وکیل معتبر دارند می توانند در دریافت وام امیدوارتر باشند. این موضوع توسط بهترین وکلا سنجیده می شود.

راه‌اندازی کسب و کارهایی که نیاز به وکیل دارد باید با دقت بالایی صورت بگیرد. وکیل شما را راهنمایی می کند چطور ثبت شرکت خوبی داشته باشید و درگیر هزینه های اضافی نشوید. یک نکته بسیار مهم این است که وکیل حقوقی ثبت شرکت می تواند ضرر های احتمالی را نیز پیش بینی کند.

روش های ارتباط با وکیل ثبت شرکت

برای ارتباط با وکیل ثبت شرکت شما می توانید روش های زیر را انتخاب کنید:

 • ارتباط از طریق تماس تلفنی: این روش برای کسانی که در شهرستان هستند و حتی خارج از کشور هستند گزینه خوبی است. شما می توانید مشاوره های لازم را به صورت تلفنی بگیرید. اگر سوالی دارید از شخص مورد نظر بپرسید. از یاد نبرید که به طور کلی تماس تلفنی در این زمینه کمک زیادی می کند چون سبب می شود نیازی به حضور فیزیکی شخص نباشد. دقت داشته باشید که ارتباط با وکیل ثبت شرکت به نوبه خود می تواند بهترین شرایط را فراهم سازد. یک نکته بسیار مهم این است که بتوانید ارتباط خوبی با وکیل ثبت شرکت داشته باشید. ارتباطی که کمک کند تا بهترین شرایط ایجاد شود. در بررسی های صورت گرفته مشخص شده است که ارتباط با وکیل ثبت شرکت چقدر می تواند اثر بخش و قابل قبول باشد.
 • ارتباط از طریق واتساپ: در صورتی که نیاز به رد و بدل کردن یک سری مدارک باشد می توانید از طریق واتساپ اقدام کنید. وکیل بهترین شرایط را در نظر می گیرد و به شما مدارک لازم را ارائه می دهد. واتساپ به طور کلی از روش های بی نظیری است که کمک می کند تا بتوانید تماس تصویری نیز داشته باشید. این روش برای ارسال سریع مدارک و بررسی پرونده بی نظیر است.

مزایای وکیل شرکت تجاری

وقتی از وکیل شرکت تجاری استفاده می کنید یک سری مزایا در اختیار شما قرار می گیرد:

 • ۱- ارائه مشاوره حقوق
 • ۲- نظارت بر نوع قرارداد شرکتها و واحدهای تجاری و همینطور تولیدی و صنعتی
 • ۳- وکالت پرونده دعاوی شرکت ها و همینطور قراردادها و مطالبات
 • ۴- حضور در دادگاه ها و محاکم قانونی برای دفاع از شرکت در صورت نیاز
 • ۵- ارائه ادله استنباطی و دلایل کافی برای موفقیت در دعاوی
 • ۶- ارائه مشاوره های مربوط به بیمه و همینطور امور مالیاتی و تنظیم قراردادهای مختلف
 • ۷- نظارت بر عملکرد قانونی شرکت ها
 • ۸- نظارت بر سرمایه شرکت (گاه سرمایه کم و گاه زیاد است)
 • ۹- ارائه لایحه دفاعیه برای پرونده های دعاوی کیفری شرکت ها که معمولاً در راستای ورشکستگی دیه می شود. ارائه لایحه دفاعیه در پرونده های مختلف
 • ۱۰-حضور در واحد حقوقی مثل قراردادها و دادخواست و شکوائیه و واخواهی
 • ۱۱-اقدام برای اقامه دعوا علیه اشخاص
 • ۱۲-وکالت در دعاوی حوادث کار و اخراج کارگران

نتیجه گیری

اگر قصد شما ثبت شرکت است باید بهترین وکیل ثبت شرکت را شناسایی کنید. با او ارتباط بگیرید و آنچه قرار است به ثبت برسانید را با او در میان بگذارید. او بررسی های لازم را انجام داده و سود و ضرر احتمالی را به شما اعلام می کند.

دقت کنید که او می‌داند همه چیز به چه شکلی دنبال می شود. در این صورت قوانینی که مورد استفاده قرار می گیرد بسیار ایده آل و مناسب است. ثبت شرکت کمک می کند تا بتوانید مقررات قانون تجارت را به صورت کاملاً دقیق تطبیق دهید.

یک نکته بسیار مهم دیگر این است که ثبت شرکت از نظر نوع اجرا شرایط متفاوتی دارد. قوانین مزبور در این زمینه بسیار گسترده هستند.

وکیل ثبت شرکت در تهران، مشاوره حقوقی ثبت شرکت، مشاوره حقوقی ثبت شرکت

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *