وکیل آنلاین مشاوره رایگان را در این مقاله از اریکه دادبان بررسی میکنیم. با ما همراه باشید.

با پیشرفت هایی که امروزه در سطح تکنولوژی شده است بیش از بیش ممکن است درگیر مسایل و مشکلات حقوقی شده باشید و در آن لحظه است که فکر مراجعه به یک مشاوره حقوقی قابل دسترس از جمله یک مشاوره حقوقی آنلاین و یا مشاوره حقوقی فوری باشید.

عده ای از افراد نیز به دلیل مسائل و تجربیات بدی که در زندگی خود داشتن ترجیح می دهند که قبل از هر گونه اشتباه و دردسرهای بعدی در اقدام خود ابتدا با یک مشاوره حقوقی فوری صحبت کنند، وقتی از یک مشاوره صحبت میشه منظور ما تنها یک مشاوره حقوقی مد نظر نیست، بلکه ممکن است حتی هر فرد محتاط کاری با پیش بینی و آینده نگری برای یک اقدامات صحیح در مسیری که قرار است طی کند بنا بر نیاز خود با یک مشاوره در آن موضوع مشورت کند مثلا اقدام برای شروع یک زندگی مشترک.

بنابراین همانطور که شروع یک زندگی با دیگری یک امر مهم تلقی میشود و نیاز به یک مشاوره خانواده متخصص و حرفه ای نیاز دارد طبیعتا هر شخصی نمیخواهد که برای هر اقدام قانونی دیگر خود دچار مشکلات حقوقی و درگیری در دستگاه قضایی شود بنابراین بهتر است قبل از اقدامات حقوقی حساس خود نیز با یک فرد متخصص صحبت کنید.

چرا باید به سراغ وکیل آنلاین مشاوره رایگان برویم؟ + وکیل آنلاین شبانه‌روزی

یک مشاوره حقوقی فوری بر مبنای نیاز و هدف شما ممکن است یک مشاوره حقوقی فوری تلفنی ، مشاوره حقوقی فوری رایگان یا حتی مشاوره حقوقی فوری با حضور در دفتر حقوقی یک وکیل پایه یک دادگستری باشد.

حقوقدان، یا مشاوره حقوقی فوری با یک وکیل دادگستری باشد. بسیاری از شما شاید در بدو امر توانایی پرداخت حق الوکاله های سنگین را نداشته باشید و یا حتی دسترسی فوری به یک وکیل دادگستری کاردان و خبره در مشکل حقوقی خود را نداشته باشید بنابراین ممکن است با کسانی که اطرافتان باشد مشورت کنید ولی ممکن است همین افراد بر اساس مسائل عرفی اتفاق افتاده شما را راهنمایی کنند چه بسا مسائل عرفی با مسائل حقوقی تا حدودی متفاوت است.

پس بهتر است بیش از هر چیز با یک مشاوره حقوقی کاردان و متخصص و یا یک وکیل دادگستری در امر حقوقی یا کیفری خود مشورت کنید تجربه اثبات کرده است که در بسیاری از شرایط به دلیل عدم دخالت یک وکیل دادگستری و یا یک مشاوره حقوقی متخصص نتایج زیانباری برای اشخاص ایجاد کرده و آنها دچار پیچیدگی های حقوقی کرده است که شخص حتی به تنهایی قادر به حل آنها نخواهد شد.

با کمک وکیل آنلاین خیالتان از هر جهت راحت باشد.

تصور استفاده از راهنمایی های تخصصی یک حقوقدان و آگاهی از تمام ابعاد و عواقب قضایی تصمیمات و انتخاب ها و یافتن راه حل قانونی مفید برای رفع مشکلات حاد و بحرانی و یا به سرانجام رساندن پرونده های جاری، برای تمام افراد جامعه، در هر زمانی از ۲۴ ساعت و هر روزی در طول هفته، مانند آرمان شهری رویایی است که افراد به شیوه متمدنانه و صلح طلبانه، طبق موازین قانونی، با یکدیگر برخورد می کنند و برای رفع اختلاف ها، به چتر قانون پناه می برند و با یاری یک راهنمای مجرب و ححرفه ای، هم از حقوق خود آگاهی دارند و هم به حریم حقوقی دیگران احترام می گذارند.

استفاده از توصیه های حقوقی یک متخصص و مشاور، شاید بسیار دور از انتظار باشد و تصور این آرمان شهر لبریز از عدالت، یک تصویر انتزاعی، اما به لطف شیوه های مختلف ارتباطی و دسترسی آسان به واسطه تلفن و اینترنت، این رویا، دیگر دور نیست و شاید تنها مانع آن، ناتوانی مالی افراد در پرداخت هزینه های حضور وکیل و مشاور دائمی باشد.

اما موسسات حقوقی با خلاقیت و سخاوت، این مانع را نیز از پیش راه اقشار مختلف جامعه زدوده است و مشاوره حقوقی رایگان ۲۴ ساعته را فرصتی برای عموم مردم، از سراسر کشور قرار داده تا بدون پرداخت هزینه ای، در هر زمان و ساعتی از شبانه روز، برای هر نوع سؤال و مشکلی، از راهنمایی نیرو متخصص و وکلای مجرب کمک بگیرند و در صورت تمایل برای واگذاری وکالت خود، اقدام کنند.

تماس با وکیل به صورت 24 ساعته

زمینه های مختلف خدمات مشاوره حقوقی:

 • مشاوره حقوقی فوری در امور حقوقی مانند: دعاوی ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی ، خلع ید از ملک ، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری ، ثبتی و،،،،)
 • مشاوره حقوقی فوری در تنظیم قراردادهای خصوصی ، قراردادهای مشارکت در ساخت
 • مشاوره حقوقی فوری در دعاوی کیفری (روابط نامشروع ، خیانت در امانت ، انتقال مال غیر، سرقت ، جعل و کلاهبرداری و،،،)
 • مشاوره حقوقی در اسناد تجاری (چک ، سفته)
 • مشاوره حقوقی فوری در انحصار وراثت برای ایرانیان داخل کشور ، ایرانیان خارج از کشور (شیعه ، غیر شیعه)
 • مشاوره حقوقی فوری در امور خانواده (مهریه ، طلاق ، نفقه ، اجرت المثل و.)
 • مشاوره حقوقی فوری در تنظیم سند (سفته ، چک)
 • مشاوره حقوقی فوری در امر دعاوی بین المللی ، قراردادهای بین المللی
 • مشاوره حقوقی فوری در امور مهاجرت به تمای کشورها (تحصیلی ، شغلی از طریق ثبت شرکت)
 • مشاوره حقوقی فوری در امور ثبت برند ، ثبت شرکتها
 • مشاوره حقوقی فوری در امور شرکتها از ثبت تا انحلال ، انعقاد قراردادهای شرکت با افراد خارج از شرکت

مشاوره حقوقی از طریق تلفنی هوشمند

هنگام مواجه با مشکلات حقوقی چه اقدامی انجام می دهید؟ وقتی در شرایط سخت قرار دارید و به دنبال راهکار حقوقی هستید، بهترین گزینه برای شما چیست؟ شاید اولین قدم برای اکثریت جستجو در اینترنت باشد، و البته وقتی با انبوهی از اطلاعات حقوقی روبرو می شوند، قضیه کمی دشوارتر می شود و با سردرگمی دنبال راه حل بهتری هستند؛ مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند بهترین گزینه است.

امروزه با گسترش تکنولوژی، انواع مختلفی از خدمات در زمینه های گوناگون، با صرفه جویی در وقت و هزینه برای افراد فراهم شده است که می توانند با آگاهی بیشتر، از این خدمات بهره‌مند شوند. دریافت مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند نمونه بارز این خدمات به شمار می رود.

اگر در شرایطی هستید که به مشاوره حقوقی نیاز دارید، اما نمی دانید بهترین و سریع ترین راه حل حقوقی برای حل مشکل شما چیست، بهتر است با استفاده از تلفن هوشمند در هر زمان از شبانه روز به طور مستقیم با یک وکیل مشورت کنید و از او راه حل حقوقی بگیرید.

آشنایی با مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند دقیقاً همان گزینه ای است که  مشکل حقوقی شما را به راحتی حل می کند

مزایای مشاوره حقوقی با تلفن هوشمند

شما در وکیل تلفنی گزینه های زیادی برای دریافت راهکار حقوقی در اختیار دارید؛ استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین از این موارد می باشد که شما می توانید از این خدمات در تلفن هوشمند خود استفاده کنید.

مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند این امکان را برای شما فراهم می کند که با کمترین هزینه و بهترین کیفیت، به طور مستقیم با وکیل در طول ۲۴ ساعات شبانه روز مشاوره حقوقی بگیرید؛

در واقع مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند به معنای همراه بودن با یک وکیل تلفنی تمام وقت است که به طور شبانه‌روزی می توانید از او مشاوره حقوقی بگیرید؛

ممکن است شما در شرایطی باشید که امکان مراجعه مستقیم به وکیل را نداشته باشید یا در موقعیتی دشواری هستید که زمان برای شما مهم است و باید فوری و سریع در زمینه ای تصمیم بگیرید؛

پس برای شما استفاده از مشاوره حقوقی غیر حضوری و از طریق تلفن هوشمند بهترین و به صرفه ترین انتخاب ممکن می باشد.

آیا امکان مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند در هر ساعت از شبانه روز امکان‌پذیر است؟

مشاوره حقوقی از طریق تلفن هوشمند به معنای دسترسی به وکیل متخصص، با هزینه ای ارزان در هر ساعت از شبانه روز می باشد؛ مشکل حقوقی شما در هر زمینه ای که باشد و نیاز به مشاوره حقوقی دارید؛

از جمله امور خانواده مانند طلاق، نفقه، حضانت و مشاوره امور اداره کار و امور کیفری یا حتی نیاز به مشاوره حقوقی پیشگیرانه در هر زمینه ای دارید، می توانید به طور مستقیم با وکیل متخصص صحبت کنید، و از او مشاوره بگیرید.

این امکان برای شما فراهم شده است که در طول ۲۴ ساعت شبانه روز  در هر زمان وهر مکان، بتوانید سوالات حقوقی خود را از بهترین وکلای با تجربه در هر زمینه ای با کمترین هزینه بپرسید و بهترین راهکار حقوقی را دریافت کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه‌روزی چیست؟

وجود مشاوره حقوقی از آنجایی امروزه بیشتر احساس می شود که پیشرفت جامعه باعث افزایش نیاز افراد جامعه به مشاوره تخصصی در تعاملات شان با یکدیگر می شود. البته سوای این نیاز ، مشاوره حقوقی برای پیشگیری از تضییع حقوق افراد به نظر امری الزامی می باشد.

با در نظر گرفتن این امر بیشتر کشورهای جهان وکلا و مشاورین حقوقی خود را از ابتدا برای انجام کلیه امور حقوقی شهروندان به کار می گیرند.

در آن جوامع موضوع لزوم استفاده از تخصص و تجربیات فردی حقوقدان در انجام امور اجتماعی و اقتصادی مردم نهادینه و به اصلی مهم مبدل شده است.

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه‌روزی گامی بسیار مهم در رابطه با حل مسائل و امور مردم به طریق صحیح حقوقی و قانونی می باشد که در صورت نهادینه شدن در کشور ما نیز می تواند ثمرات و پیامدهای مثبت فراوان اجتماعی و اقتصادی را به ارمغان آورد.

مشاوره حقوقی تلفنی شبانه‌روزی برای بسیاری از افراد جامعه شناخته شده نیست و در رابطه با آن سوالات بسیاری مطرح است که می تواند احتمالاً سؤال پیش آمده برای شما نیز باشد.

آیا مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته به موارد خاصی تعلق می گیرد؟

مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته، شامل تمام موارد قضایی و کیفری، حقوق خانواده، مهریه و نفقه، متارکه و طلاق، تمکین، اختلافات مختلف، حل و فصل نزاع و مرافعه، مسائل مالی و … می باشد.

از طرفی از آنجا که امکان مشاوره از راه دور و به صورت غیر حضوری فراهم است، ممکن است شما در گوشه ای از جهان باشید که روز بوده و به وقت ایران، ساعت چندان مناسبی برای تماس با یک وکیل و مشاوره حقوقی در داخل کشور به حساب نیاید، اما می توانید با خیال راحت و به واسطه وجود خدمات مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته، از راهنمایی های وکلای پایه دادگستری داخل ایران، برای حل انواع امور حقوقی خود در داخل کشور و یا موضوعات مربوط به خارج از کشور مانند مسائل قانونی مهاجرت و یا ثبت شرکت و نیز امور تجارت و صادرات، و … استفاده نمایید.

به همین دلیل است که مشاوره حقوقی شبانه‌روزی که به صورت رایگان انجام می شود تحت عنوان اورژانس حقوقی دسته بندی می گردد.

وظایف کلی مشاور حقوقی

 • تهیه و آماده کردن متن قراردادهای شرکت یا سازمان و نظارت بر روند عقد آنها
 • ارائه اطلاعات لازم و انجام امور حقوقی مربوط به انواع مناقصه ها، مزایده ها و …
 • ارائه مشاوره های حقوقی به مدیران و کارکنان
 • جمع‌آوری، بررسی و تنظیم اطلاعات لازم برای تهیه قوانین، اساسنامه ها، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و …
 • انجام کلیه کارهای مربوط به ثبت، تغییرات در ساختار، انحلال شرکت ها و …(عمدتا در شرکت های خصوصی)
 • جمع‌آوری اطلاعات لازم و استفاده از آنها برای دفاع از سازمان یا شرکت مربوطه در محاکم قضایی
 • رسیدگی به شکایات و دعاوی حقوقی و اداری
 • راهنمایی در انتخاب وکیل برای افراد و سازمان ها
 • یک وکیل خوب باید مقام و شان قاضی را محترم شمرده و به ایشان احترام بگذارد.

مهارت و دانش مورد نیاز شغل مشاور حقوقی

 1. آشنایی و تسلط کامل در قوانین و امور حقوقی کشور
 2. توانایی تصمیم گیری سریع و درست در تمامی مواقع
 3. توان تجزیه و تحلیل مناسب
 4. داشتن صداقت و امانت داری و محرم اسرار موکل و امین آنها بودن و همچنین داشتن تعهد به سازمان
 5. رعایت عدل و انصاف (به خصوص در دعاوی بین مدیران و کارکنان)
 6. توان برقراری ارتباط مناسب و توجه به جزئیات
 7. مهارت خوب در سخنوری و فن بیان و نوشتن و توانایی متقاعد کردن دیگران
 8. آشنایی نسبی با سایر مسایل سازمانی از جمله امور استخدامی، مالی و …

لینک کوتاه مطالب

b2n.ir

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *