وکیل آنلاین چت رایگان کرج را در این مقاله از سایت اریکه دادبان بررسی میکنیم. با ما همراه باشید.

گسترش روابط اجتماعی و اقتصادی و پیچیده تر شدن مسائل ناشی از این روابط و نیز توسعه ی روز افزون اینترنت فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نظیر تلگراماینستاگرامفیس بوک و ارتباطات از طریق ایمیل و … موضوعات و سوالات عدیده ای ایجاد شده است که یک وکیل دادگستری و مشاور حقوقی، صرفا با اتکا به دانش کلاسیک حقوقی و تجربه ی اندک نمی تواند پاسخگوی سوالات متعدد و گسترده و دعاوی احتمالی مطرح در دادگستری باشد.

با توجه به همین رشد سریع روابط حقوقی، قوه قضاییه نیز در سالهای اخیر با ایجاد مراجع تخصصی از قبیل دادسرای جرایم پولی و بانکی – دادسرای فرهنگ و رسانه و سعی در برآورده کردن نیازها ، مشکلات و دعاوی حقوقی و قضایی مردم نموده است.

نیازها و مشکلات ناشی از قراردادها و روابط حقوقی مستلزم آن است که موسسات حقوقی قوی و کارآمدی ایجاد شود تا بتواند با وکلای جوان و نیز وکلا و مشاوران تخصصی و بهره گیری از تجارب وکلا قضات بازنشسته، سرعت، تخصص، کار آمدی و در نهایت رضایتمندی موکلین را در پی داشته باشد و با اتخاذ تدابیر و روش های جدید، مشاوره حقوقی در فضای مجازی، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره آنلاین، مشاوره حقوقی در تلگرام و … را نهادینه کند.

معیار های انتخاب وکیل آنلاین چت رایگان کرج

مشاوره رایگان با وکیل در کرج

اگر در استان البرز یا شهر کرج ساکن هستید منطقی است که برای مشکلات حقوقی خود به دنبال وکیل در کرج باشید.  معمولا فردی که مشکل حقوقی برایش پیش می آید در ابتدای کار سر در گم می شود و در چنین مواقعی اطرافیان شما حرفی می زند و در واقع می توان گفت گمراهتان می کنند.

کرج یکی از کلان شهرهای ایران می باشد که مرکز استان البرز و  مرکز شهرستان کرج است. در سراسر استان البرز  موسسات حقوقی و دفتر وکالت زیادی وجود دارد که ممکن است شما موکلین عزیز را در انتخاب بهترین وکیل در کرج دچار سردرگمی نماید.

 • معیار اول: بنابراین توجه داشته باشید که باید  وکیلی را انتخاب کرد که اخلاق مدار باشد ، این وکیل دادگستری توصیه میکند ، برای شناخت بهتر از وکیل مناسب می توان از مشورت یا مشاوره با چند وکیل و مقایسه راهنمایی های آنان استفاده کرد. در این صورت می توانیم وکیلی را که آگاهی بیشتر و تجربه های بیشتری از پرونده های درست و موفق داشته را انتخاب کرده اما این نکته را نیز باید مدنظر داشت که تجربه های بیشتری از پرونده های درست و موفق داشته را انتخاب کرده اما این نکته را نیز باید مدنظر داشت که تجربه و آگاهی در امر وکالت به هیچ عنوان به سن و سال بر نمی گردد چه بسا ممکن است وکلای جوانی در این حرفه فعالیت کنند که آگاهی آنها از برخی از وکلای با سابقه بسیار بیشتر باشد.
 • معیار دوم: همچنین دستمزد نیز می تواند معیار دیگری برای انتخاب وکیل آنلاین کرج باشد زیرا برخی وکلا در حال حاضر از تعرفه ای که برای آنها مشخص شده تبعیت نمی کنند بنابراین منصف بودن وکیل نیز می تواند یکی دیگر از معیارهای انتخاب درست باشد. معمولا در وکیل کسانی که خود اطلاعاتی از ویژگی های مثبت وکیلی خاص دارند یا به دلیل تجربه موفق شخصی دیگر وکیلی را می شناسند بهتر است به همان فرد مراجعه کنند.

چگونگی دریافت پروانه وکالت در کرج:

 چگونگی دریافت پروانه وکالت در کرج
چگونگی دریافت پروانه وکالت در کرج:

وکیل پایه یک دادگستری معمولا از فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های دولتی و معتبر کشور هستند از جمله دانشگاه شهید بهشتی،دانشگاه تهران و دانشگاه علامه می باشند که در یک رقابت سخت در ازمون وکالت از بین شمار زیادی فارغ تحصیل رشته حقوق حدود ۵۰۰۰ هزار نفر شرکت کننده در هر سال حدود ۵۰ نفر که حائز بالاترین نمره شده اند جزء قبول شدگان ابتدائی هستند.، سپس پس از اخذ استعلام های لازم از مراکز قانونی و احراز هویت و عدم سوء سابقه دوره کارآموزی وکلا به مدت دو سال آغاز میشود.

این دوره علاوه دو ساله علاوه بر آموزش،کار در کنار وکلای با تجربه دوره آزمون و خطا کارآموزان نیز می باشد و در طول این مدت صلاحیت کاری آنها نیز تحت بررسی می باشد.

لذا پس از پایان مدت دوره دوساله و پایان کارآموزی و آشنایی با کار در یک آزمون نهایی با نام ازمون اختبار کلیه موارد توسط اساتید مجرب دانشگاههای معتبر سنجیده میشود و در صورت کسب نمره حداکثری گواهینامه وکیل پایه یک دادگستری به مدت یکسال صادر می گردد.

این نکته قابل تامل است که با توجه به آزمون وکالت به صورت سراسری و توسط سازمان سنجش انجام میشود مطمئنا قبول شدگان جزء بالاترین دانش حقوقی و علمی هستند. این مسیر طولانی و سخت و گزینشی در نهایت منجر به صدور پروانه وکالت در کرج و وکیل در البرز میشود.

از مزیت های وکیل آنلاین چت رایگان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دسترسی سریع، بدون صرف هزینه غیر منطقی و اتلاف وقت.
 2. گرفتن مشاوره حقوقی از وکیل پایه یک دادگستری.
 3. امکان ارسال شواهد و مدارک مانند: عکس، فیلم و فایل های صوتی برای وکیل.
 4. از مزیت های دیگر آن می توان به امکان برقراری ارتباط به صورت آنلاین و یا از طریق تماس تلفنی، بخصوص در شرایط کرونا می باشد.

تفاوت وکیل کرج پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو ماده ۱۸۷ در چیست؟

تفاوت وکیل کرج پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو ماده 187 در چیست؟
تفاوت وکیل کرج پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو ماده ۱۸۷ در چیست؟

وکلای پایه ۲ یا ماده ۱۸۷ فقط میتوانند در محاکم کیفری که حبس کمتر از ۱۰ سال و اقدامات تامینی منتج می‌شود را دارند.

در محاکم حقوقی نیز چنانچه کمتر از ۵۰۰میلیون ریال باشد مانند چک های کمتر از این مبلغ و یا خواسته غیر مالی مگر در دعاوی مربوط به اختلافات در اصل نکاح، اصل طلاق، اثبات و نفی نسب باشد، می‌توانند از حقوق موکل خود دفاع کنند، اما وکیل پایه یک دادگستری حق شرکت در تمامی محاکم اعم از حقوقی و کیفری و… را دارند.

چگونه میتوان از مزایای مشاوره با وکیل آنلاین استفاده کرد؟

برای گرفتن مشاوره حقوقی توسط وکیل آنلاین در کرج، می توان به صورت آنلاین از طریق واتساپ، تلگرام، یا اینستاگرام و یا به صورت تلفنی با وکیل مورد نظر ارتباط برقرار کنید.

شما می توانید از سراسر ایران به صورت آنلاین وکیل مورد نظر خود و یا وکیل مناسب برای حل مسئله حقوقی خود را انتخاب و با او به روش آنلاین یا تلفنی ارتباط برقرار کنید؛ حتی مدارک و مستندات مربوط به دعوی خود را برای بررسی بیشتر و دقیق تر به وکیل ارسال کنید.

What is the degree and rank of Karaj online lawyer?

وکیل آنلاین کرج چه مدرک و رتبه علمی دارد؟

وکیل آنلاین در کرج از وکلای پایه یک دادگستری متخصص و مجرب هستند؛ به دلیل آشنایی بیشتر وکلا با قوانین و تجربه آنان در حل مسائل حقوقی، بهترین مشاوران در زمینه مسائل و مشکلات حقوقی نیز می باشند.

از مزایای گرفتن مشاوره حقوقی از وکیل می توان به پیش بینی نتیجه و رای دادگاه، بررسی دقیق و راهنمایی برای جمع آوری مستندات و مدارک لازم و هدایت پرونده با توجه به پرونده های مشابه قبلی اشاره کرد.

تماس با وکیل به صورت 24 ساعته

وکیل آنلاین کرج در چه زمینه های حقوقی مشورت می دهد؟

وکیل قادر است که درباره همه مسائل حقوقی مشاوره دهد؛ اما برای گرفتن مشاوره دقیق تر بهتر است که با توجه به موضوع مشکل حقوقی با یک وکیل متخصص در آن زمینه مشورت کرد.

شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین کرج و یا وکیل آنلاین خانم در کرج، از سراسر دنیا در هر زمان و مکانی با اطمینان خاطر ارتباط برقرار کنید.

بهترین وکیل کرج کیست؟

انتخاب بهترین وکیل کرج

بهترین وکیل کرج را می توان صفت وکلایی دانست که علاوه بر دانش کافی در زمینه علم حقوق و تسلّط بر فنون و شیوۀ دفاع در دادگاه، متعهد به داشتن صداقت در برابر موکل خود باشد و البته بهترین وکیل می بایست با استفاده از هر دستاویز ممکنی در صدد گرفتن بهترین نتیجه در پرونده ای که عهده دار دفاع از آن است باشد.

رعایت امانت در جریان انجام امور موضوع وکالت نیز، مانند اصل تعهد به صداقت یکی از تعهدات قانونی بهترین وکیل در برابر موکل است. وفق ماده ۶۶۷ قانون مدنی، بهترین وکیل باید رعایت غبطه و صلاح موکل خود را بنماید. بنابراین در مواردی که وکیل حتی اختیار مصالحه و سازش را هم از موکل خود در تعقیب یک دعوی، کسب نموده باشد، این اختیار بطور ضمنی مقید به لزوم رعایت مصلحت موکل خواهد بود.

در ماده ۴۱ قانون وکالت در این مورد مقرر گردیده است در صورتی که خیانت وکیل نسبت به موکل ثابت شود از قبیل اینکه وکیل با طرف موکل ساخته و بالنتیجه حق موکل را تضییع نماید، به محرومیت از شغل وکالت محکوم خواهد شد و موکل می تواند خسارات وارده به خود را از او مطالبه نماید.

انتخاب بهترین وکیل کرج

التزام بهترین وکیل کرج به صداقت داشتن در برابر دستگاه قضایی قسمتی از سوگند نامه موضوع ماده ۳۹ آیین نامه استقلال کانون وکلا، مربوط به تعهد وکیل دادگستری مبنی بر احترام گذاشتن به قوانین و نظامات و تلاش در جهت اجرای عدالت و احقاق حق است و مخصوصاً در سوگندی که باسم جلاله یاد می نماید، متعهد میگردد “برخلاف شرافت قضاوت و وکالت، اقدام و اظهاری ننماید و راستی و درستی را رویه خود قرار دهد و مدافع حق باشد.”

مضمون این سوگند، چیزی جز التزام وی به صداقت در برابر دستگاه قضایی نیست که اهمیت آن به مراتب بیش از تعهدات او در مقابل موکل است.

از نظر تعیین مصداق، می توان هر اقدامی را که برای منحرف ساختن ذهن دادرسان دادگاه از تشخیص حق و یا ایجاد رکود و وقفه در رسیدگی به دعوی صورت پذیرد، از موارد نقض این تعهد و التزام قانونی دانست.

آراء صادره از دادگاههای اروپایی و دکترین هایی که در این زمینه ابراز شده است، حساسیت حقوقدانان را که متأثر از انتظارات جامعه از جامعه وکلا می باشد، بخوبی نشان میدهد.

تعهد وکیل آنلاین به چه نحو است؟

تعهد وکیل آنلاین به چه نحو است
تعهد وکیل آنلاین به چه نحو است

تعهد  وکیل کرج به انجام مراقبت های لازم در تعقیب دعوی تشریفات دادرسی عمدتاً به منظور حفظ حقوق طرفین دعوی و جلوگیری از تضییع حق دفاع آنان و در نهایت حصول ظن قوی مبنی بر اجرای عدالت در فصل خصومت است.

گذشته از این، جلوگیری از اطاله دادرسی، ایجاب می نماید جریان رسیدگی به دعوی، از یک برنامه زمان بندی شده تبعیت نماید. به همین جهت رعایت مواعد پیش بینی شده در قانون آیین دادرسی مدنی و قوانین دیگر توسط کسی که صفت بهترین وکیل کرج را یدک می کشد از اهمیت ویژه ای برخوردار است و از آنجایی که از جمله تخصص های بهترین وکیل کرج آگاهی از این مواعد است، یکی از تعهدات ضمنی وی نیز انجام مراقبتهای لازم از دعوی موکل از این جهت می باشد.

تعهد وکیل کرج از این جهت، تعهد به نتیجه است. بعبارت دیگر هیچ عذر و بهانه ای از وی برای تخلف از این تعهد جز عوامل و حوادث قاهره پذیرفته نیست. بنابراین باید از کلیت این نظر که به غلط شایع شده است همه تعهدات وکیل تعهد به وسیله است، کاست زیرا در مواردی که بهترین وکیل یک شهر ملزم به انجام کار خاصی در مهلت قانونی معینی است

برای انتخاب وکیل در کرج و وکالت در کرج به موارد زیر توجه کنید:

 • با چند وکیل با تجربه و با دانش به صورت مستقیم مشاوره کنید
 • ار پرداختن مبلغ حق الوکاله در ابتدا یا در حجم زیاد خودداری کنید
 • تمامی موارد قرارداد را ذکر کنید
 • سعی کنید حتما از وکیل بومی و مستقر در شهر خود کمک بگیرید
 • پس از این میتوانید حتما با دانش یک وکیل در کرج گزینش و وکالت در کرج به او بسپارید.

چگونه در شهر کرج یک وکیل مجرب انتخاب کنیم؟

 شما باید موارد ذیل را برای انتخاب وکیل در کرج در نظر بگیرید و تنها به نظرات دوستان و آشنایان و تبلیغات اکتفا نکنید:

 • تخصص وکیل انتخاب شده چیست
 • تحصیلات وکیل انتخاب شده در چه زمینه ای است
 • تجربه وکیل چند سال در پروند های گذشته چگونه عملکردی داشته است
 • در خصوص دعوای خود آیا حتما باید وکیل آقا باشد یا خانم
 • در موارد خانواده بهتر از وکیل خانم و یا وکیل متخصص خانواده کمک بگیریم
 • پیش از بستن قرارداد حتما مستقیم با وکیل خود مشاوره رایگان بگیریم
 • از پرداخت کامل حق الوکاله پرهیز کنیم و بر اساس جلو رفتن پرونده پرداخت کنیم

لینک های کوتاه مقاله:

lish.ir

b2n.ir

yun.ir

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *