وکیل آنلاین مهاجرت را در این مقاله از اریکه دادبان بررسی میکنیم.

وکیل آنلاین برای مهاجرت بهترین است! او همیشه در دسترس است و می توانید تنها با تلفن همراه خود سوالات خود را بپرسید و مدارک را رد و بدل کنید تا به یک نقطه مشترک دست یابید. می توانید برای روز مصاحبه آماده شوید. همینطور این امکان فراهم است تا بتوانید شرایطی در نظر بگیرید تا با مهارت های زندگی در کشور مقصد آشنا شوید.

مهاجرت تصمیم بزرگی است! با انتخاب وکیل آنلاین مهاجرت بهترین تصمیم را می گیرید، به طوری که کدام کشور را انتخاب کنید، چطور سفر کنید و چه مدارک و اسنادی را در نظر بگیرید.

مهاجرت یک تصمیم بسیار مهم است، که یک فرد در طول زندگی خود می گیرد و باید دقت لازم در مورد آن صورت بگیرد در غیر این صورت آسیب رسان خواهد بود.

وکیل آنلاین مهاجرت چه کسی است؟

یک نکته مهم را در نظر بگیرید که در ایران چیزی به عنوان رشته و موقعیت شغلی جداگانه برای وکیل مهاجرت وجود ندارد!

بنابراین کسانی که فارغ‌التحصیل رشته وکالت هستند و پروانه وکالت دارند مجاز هستند که مسائل حقوق و مشاوره ای در زمینه مهاجرت را دنبال کنند. اما یک سری شرایط مطرح است:

 1. در پرونده های مهاجرتی تنها داشتن تحصیلات کافی نیست.
 2. صلاحیت یک وکیل در راستای پرونده های مهاجرتی وابستگی شدید به سطح سوابق او دارد.
 3. اطلاعات مهاجرتی به صورت دوره ای تغییر می کند و وکیلی که در این زمینه فعالیت می کند می بایست اطلاعات جامع و به روزی داشته باشد و بتواند پیچیدگی ها و استثنائات در این راستا را ارزیابی کند. پیچیدگی های قانونی بسیار مهم است و اگر دقت صورت نگیرد شانس مهاجرت بسیار کم می شود.
 4. شخصی که وکیل مهاجرت است باید درس “حقوق بین‌الملل” را به خوبی گذرانده باشد و بتواند تجربه های عملی خود را گسترش دهد.

وظیفه وکیل مهاجرت چیست؟

اینکه فکر کنید قرار است یک وکیل بگیرید و دیگر دست به سینه بنشینید تا ویزای شما برای شما پست شود و صد در صد نتیجه بگیرید به کل اشتباه است!

در واقع وکیل مهاجرت به فردی گفته می شود که بتواند مراحل و روند دقیق مهاجرتی را بررسی کند و با شما در میان بگذارد و سعی کند و مراحل را به درستی طی کند. در قبال کارهایی که می کند یک دستمزدی برای وکیل در نظر گرفته می شود.

وکیل مهاجرت در واقع در ابتدا شرایط شما برای مهاجرت را می پرسد و شما با او در میان می گذارید.

سپس بررسی می کند که وضعیت مدارک شما به چه صورت است و اگر از نظر مدرک نقص زیادی دارید، روش های موجود را در اختیار شما قرار می دهد.

مثلاً شما نیاز به ترجمه مدارک مهاجرتی دارید در این میان وکیل می تواند طبق تجربه و روابط گسترده ای که دارد به شما یک مترجم خوب معرفی کند و این موضوع بخش مهم کار محسوب می شود.

از سوی دیگر بسیار مهم است بتوانید تجربه وکیل در پروسه مهاجرتی را مدنظر قرار دهید اینکه او چقدر می تواند مسیر مهاجرت را به خوبی طی کند و در این زمینه چه وظایفی بر عهده او است.

وکیل مهاجرت به شخصی گفته می شود که می تواند در مورد روز مصاحبه و شرایطی که برای شما فراهم می شود بهترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد و به نوعی با شما تمرین کند.

تماس با وکیل به صورت 24 ساعته

اگر پرونده مهاجرت من ریجکت شد وکیل مهاجرت به من چه کمکی می کند؟

ریجکت شدن و یا رد شدن پرونده های مهاجرتی از موارد پر تکرار است که نمی توان جلوی آن را گرفت و این موضوع برای ایرانیان بسیار بیشتر دیده می شود.

وکیل مهاجرت به شما خواهد گفت که چطور باید نامه اعتراض به ریجکت تنظیم کنید و حتی اگر بخواهید او خود این کار را برای شما انجام می دهد.

حساسیت این نامه بسیار زیاد است، اطلاعاتی که وارد می شود، نوع اطلاعات، شرایطی که مطرح است و اینکه سطح اطلاعات وارد شده به چه صورتی است همگی بخش مهم کار وکیل محسوب می شود.

در هر صورت در دنیای وکالت بسیار مهم است که شخص بتواند از جدیدترین روش های رفع ریجکت کمک بگیرد.

وکیل روال زیر را برای رهایی از ریجکت انجام می دهد:

در ابتدا پرونده ریجکت و در واقع نامه ریجکت شما را بررسی می کند تا دلیل اصلی رد شدن درخواست مشخص شود.

اگر دلیل اصلی بسیار گسترده و مهم بود که باید به کمک وکیل فکر اساسی صورت بگیرد مثلاً فرض کنید قرار است با ویزای سرمایه گذاری وارد یک کشور شوید همه مدارک شما درست است به جز سطح سرمایه ای که نیاز دارید!

در چنین حالتی شما اصلی ترین رکن مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را رعایت نکرده اید و می بایست سعی کنید میزان بودجه مورد نظر کشور مقصد را سریع تر از زمان ممکن دنبال کنید و این موضوع بسیار پر اهمیت خواهد بود.

وظایف وکیل مهاجرتی در مهاجرت خانوادگی

برای مهاجرت خانوادگی شرایط بسیار متفاوت است! در واقع وکیلی باید انتخاب شود که به زیر و بم روش های مهاجرت خانوادگی و یا مهاجرت با همراه تسلط داشته باشد.

برخی از افراد به سراغ ویزای توریستی می روند و همه اعضای خانوادگی درخواست ویزای توریستی می دهند و فکر می کنند این روش آسان ترین گزینه برای ورود به خاک کشور مقصد است در صورتی که یکی از روش های ریجکت شدن ویزا، همین موضوع درخواست های خانوادگی است که سبب شک افسر پرونده می شود.

دقت کنید که یک وکیل به واسطه موقعیت مهاجرتی که شخص دارد تصمیمات و شرایط خاص برای ورود همراه را برای او توضیح می دهد.

مثلاً به او خواهد گفت که می تواند به واسطه همسر و فرزندان خود وارد کشور مقصد از طریق سرمایه گذاری و کار شود.

حتی تحصیل نیز یکی از مواردی است که حضور همراه را در نظر می گیرد اما شرایط اقامت کوتاه مدت است و باید در این راستا دقت لازم صورت بگیرد.

 • مهاجرت های خانوادگی نیاز به رعایت اصول زیر دارند:سرمایه شما باید بالا باشد و این گزینه یک برگ برنده برای شما محسوب می شود و به طور کلی وکیل به شما کمک می کند تا بتوانید سرمایه خود را به بهترین نحو وارد یک کشور نمایید در غیر این صورت شرایط برای شما دشوار خواهد بود و سرمایه شما از بین می رود.
 • اگر فردی از اعضای خانواده شما در کشور مقصد زندگی می کند و مقیم است کار برای وکیل بسیار آسانتر می شود و وکیل با او ارتباط می گیرد و می تواند بهترین شرایط را مدنظر قرار دهد. البته که چنین شرایطی به شکلی است که می تواند ساختار دقیق و درستی را مدنظر قرار دهد.
 • در مهاجرت های خانوادگی معمولاً در ابتدا متقاضی اصلی می رود و پس از مدتی شرایط برای رفتن همراهان فراهم می شود. البته که این موضوع توسط وکیل به صورتی بررسی می شود که سریع ترین زمان برای رفتن در نظر گرفته شود.در دنیای مهاجرت های خانوادگی همیشه یک سری اصول وجود دارد که باید دقت شود. مثلاً اینکه شخص بتواند کار درستی در کشور مقصد داشته باشد و از نظر درآمدزایی شرایط را به خوبی ارزیابی کند.

وظایف وکیل مهاجرت سرمایه گذاری

سرمایه گذاری روشی نسبتاً سریع اما پر ریسک است.

به هر حال شما برای سرمایه خود زحمت زیادی کشیده اید و می خواهید موقعیت دقیق سرمایه گذاری را به شکل روتین طی کنید به طوری که آسیبی به موقعیت سرمایه شما وارد نشود.

در چنین حالتی وکیل به شما خواهد گفت که:

 • چه مدارکی تنظیم کنید و مدارک خود را به چه صورت تهیه نمایید.
 • روش های انتقال پول با شما در میان گذاشته می شود تا امنیت لازم فراهم شود.
 • نوع پولی که قرار است منتقل شود برای شما توضیح داده می شود.
 • در برخی از کشورها نیاز نیست که پول نقد انتقال دهید و اسناد و مدارک زمین نیز موارد قابل قبولی هستند و این کار توسط وکیل مهاجرت صورت می گیرد و می تواند اثر بخشی خاص خود را داشته باشد.
 • او شخصی است که این امکان را فراهم می سازد تا بتوانید بهترین رویکرد سرمایه گذاری را پشت سر بگذارید.
 • البته که گاه روش سرمایه گذاری با یک سری هزینه های اضافی همراه است اما وکیل به شما کمک می کند که در این زمینه کمترین آسیب به شما برسد.

دقت کنید که یک وکیل می تواند هم از نظر اقتصادی راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهد و هم این شرایط در نظر گرفته می شود که چطور باید موقعیت مورد نظر بررسی شود.

وظایف وکیل آنلاین مهاجرت کار

هرچه قدر از سختی مهاجرت از طریق کار بگوییم کم گفته ایم و کسانی که در این زمینه اقدام کرده اند از سختی و پیچیدگی این روش به طور کامل اطلاعات دارند.

وکیل مهاجرت به طور کلی به کسی گفته می شود که می تواند جدیدترین قوانین را در اختیار شما بگذارد.

البته که این موقعیت به شکلی دنبال می شود که ساختار مخصوص خود را دارد.

وکیل مهاجرت کار مراحل زیر را به صورتی کاملاً حرفه ای طی می کند:

او اول بررسی می کند که شغل مورد انتخاب شما در کشور مقصد در چه شرایطی قرار دارد و چطور می توان دسترسی درستی به شغل داشت.

سپس میزان ظرفیت مورد تقاضا در شغل مورد نظر در کشور مقصد را بررسی می کند. در صورت وجود ظرفیت کافی به شما توضیح خواهد داد که چطور شانس بیشتری برای شغل مورد نظر دارید.

او سعی می کند در راستای شغل مورد نظر یک سری اصول را رعایت کند و همینطور سطح تخصص شما را نیز می سنجد. شما برای اخذ ویزای کاری یک کشور باید تخصص قابل قبولی داشته باشید.

موضوع بعدی وضعیت سابقه کاری است. سابقه کاری از موضوعاتی است که اغلب افراد با آن مشکل دارند و به واسطه کمبود همین مدرک از مهاجرت منصرف می شوند. وکیل مهاجرت به شما خواهد گفت که چطور می توانید سابقه کاری خوبی برای خود در نظر بگیرید و در این زمینه روش های جایگزین را برای شما توضیح می دهد.

موضوع دیگر این است که بتوانید به صورتی در دنیای کاری قدم بردارید که نتیجه درستی بگیرید. البته که باید دقت کنید برای رسیدن به یک شغل مورد نظر باید صبر زیادی داشته باشید.

ارتباط با کارفرما در کشور مقصد کار ساده ای نیست، و وکیل در این راستا به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید کارفرما و پیشنهاد شغلی مناسبی داشته باشید.

تنظیم مدارک پروسه حساسی است و باید مدارکی تنظیم شود که دارای موقعیت تنظیم مشخصی است. از یاد نبرید که مدارک شما باید به صورتی تنظیم شود که بتوانید بهترین نتیجه را برای آن ارزیابی کنید.

در صورت نقص در پرونده نیز نیاز به کمک خواهید داشت.

چرا وکیل آنلاین را برای مهاجرت انتخاب کنیم؟

وکیل آنلاین برای مهاجرت بهترین است! او همیشه در دسترس است و می توانید تنها با تلفن همراه خود سوالات خود را بپرسید و مدارک را رد و بدل کنید تا به یک نقطه مشترک دست یابید.

می توانید برای روز مصاحبه آماده شوید. همینطور این امکان فراهم است تا بتوانید شرایطی در نظر بگیرید تا با مهارت های زندگی در کشور مقصد آشنا شوید.

هزینه وکیل آنلاین چقدر است؟

هزینه ها بر اساس ساعت و روز ارزیابی می شود که طبق جدول زیر محاسبه می شود:

هزینه به صورت ۲۰ دقیقه
هزینه به صورت ۳۰ دقیقه
هزینه بیش از ۳۰ دقیقه
هزینه بیش از یک ساعت
هزینه برای یک دوره یک روزه
هزینه برای دوره های دو الی سه روزه
هزینه برای حق مشاوره هفتگی
هزینه های مربوط به مشاوره های ماهانه

کلام آخر

زمانی که وکیل آنلاین مهاجرت را انتخاب می کند می توانید همیشه از جدیدترین قوانینی که از سوی سایت اداره مهاجرت کشور مقصد اعلام می شود، اطلاعات کافی داشته باشید.

در دنیای مهاجرت می توانید اصولی را انتخاب کنید که با شما سازگار است.

از یاد نبرید که وکیل آنلاین مهاجرت فردی است که می تواند همه شرایط مناسب برای مهاجرت را با شما در میان بگذارد.

او از طریق ایمیل، واتساپ و یا سایر پنل های چت با شما ارتباط می گیرد و سطح موقعیت مهاجرتی شما را مورد ارزیابی قرار می دهد.

او می تواند به واسطه این روش ها از ساده‌ترین و کم هزینه ترین مراحل برای پروسه مهاجرتی استفاده نماید.

وکیل مهاجرتی آنلاین می تواند در دوره ای که تایم کافی برای ملاقات حضوری ندارید با شما ارتباط بگیرد و این گزینه می تواند ساختار قابل قبولی داشته باشد.

البته که حق مشاوره در این زمینه بر اساس زمان و شرایط بررسی می شود. مشاوره های هر روزه مهارت مهاجرت را به شما یاد می دهد.

سلب مسئولیت مطالب حقوقی

مقالات مربوط به بخش حقوقی، برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند. ادامه مطالعه

لینک های کوتاه مقاله: b2n.ir

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *