موسسه حقوقی و داوری «اریکه ایرانیان دادبان» با راه‌اندازی واحد حقوقی و مشاوره در محل اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، آماده ارائه خدمات حقوقی و قانونی به اعضای اتحادیه است.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف آسانسور و وسایل الکترومکانیکی تهران، موسسه حقوقی و داوری «اریکه ایرانیان دادبان» موسسه‌ای خصوصی و مستقل است که با شعار «هر ایرانی، یک وکیل» و با شماره ۳۸۰۴۳در دفتر ثبت موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده و مرکز اصلی آن تهران است.

منصور رادپویا، مدیر عامل موسسه حقوقی و داوری اریکه ایرانیان دادبان با بیان این مطلب اظهار داشت: این موسسه خدمات حقوقی و تخصصی خود را با اتکال بر عنایت الهی و با تمرکز بر اصل صداقت، قانون‌مداری، آگاهی‌بخشی، امانتداری و اعتماد در حوزه‌های داخلی و بین‌المللی به اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از سازمان‌ها، اتحادیه‌های صنفی، شرکت‌ها و موسسات دولتی و غیردولتی، عمومی و خصوصی، ایرانی و خارجی از طریق کادر تخصصی خود شامل حقوقدانان، وکلای پایه یک، کارشناسان حقوق و با رعایت اصول تخصصی و حرفه‌ای در جهت ارتقاء سطح کیفی مدیریت حقوقی در حوزه‌های بازرگانی و اقتصادی و دیگر حوزه‌های مرتبط، در دپارتمان‌های تخصصی در نقاط مختلف ایران ارائه می‌دهد.

رادپویا ادامه داد: با توجه به انبوهی از مشکلات و گرفتاری‌های حقوقی در جامعه امروز ما، این مسأله که هر شخصی می‌تواند و یا باید یک وکیل داشته باشد، هنوز در فرهنگ ما جا نیفتاده که یـکی از علل آن عدم اطلاع‌رسانی مناسب و دیـگری عدم اعتماد به جامعه وکلاء است.

وی افزود: در همین راستا برآن شدیم تا با بـکارگیری وکلای ممتاز، در تخصص‌های متفاوت در یک مجموعه منسجم و ارائه طرح‌هایی از جمله بیمه وکالت، وکیل خانواده، وکیل ثبتی و وکیل یار بصورت اشتراک سالانه این موانع بیان شده در بالا را برطرف یا به حداقل برسانیم . گفتنی است این موسسه خدمات کم نظیری همچون رزرو آنلاین وقت ملاقات، مشاوره آنلاین و وکیل الکترونیک را به عموم هموطنان عزیز ارائه می‌کند.

به‌گفته مدیر عامل موسسه حقوقی و داوری اریکه ایرانیان دادبان، ویژگی طرح‌های ارائه شده به شرح زیر است:

۱ – تجربه، تخصص و اشراف به امور مربوط به صنوف مختلف (اجاره و سرقفلی، قراردادها، چک و سفته، کلاهبرداری، خیانت در امانت، کارگر، کارفرمایی و بیمه)

۲ – استفاده از مشاوره رایگان، یکساله و بدون محدودیت زمانی (حضوری یا تلفنی) بدون نیاز به استخدام وکیل یا کارشناس حقوقی

۳ – استفاده از ۲۱ عنوان از مسائل و مشکلات رایج حقوقی با درصد تخفیف قابل ملاحظه از ۱۰ درصد تا رایگان

۴– بهرمندی از پایگاه اینترنتی برای ارتباط با وکلا و پس از امضای قرارداد به منظور اطلاع از وضعیت پرونده و سیر در گردش آن

۵– راه‌اندازی دفتر حقوقی و حضور وکیل یا کارشناس حقوق در محل کار متقاضی بصورت ساعتی(حداقل ۴ ساعت در ماه) و تنظیم و امضای قراردادها توسط ایشان

۶– امکان دسترسی به وکیل در هر ساعت از شبانه‌روز برای موارد غیرمتفرقه و سریع‌الوصول

۷– استفاده از وکلای ممتاز و متخصص در همه دعاوی اعم از حقوقی، کیفری، خانواده و …

گفتنی است این موسسه در حال حاضر علاوه بر اشخاص حقیقی و حقوقی که تحت عنوان بیمه‌های وکالتی زیر چتر حمایتی خود قرار داده، با اتحادیه‌های صنف لوازم خانگی، آسانسور و الکترومکانیک، فرش دستباف، تولیدکنندگان مصنوعات پلاستیکی، کشباف، فناوران رایانه و شرکت تعاونی پلاستیک تهران نیز قرارداد امضا کرده و به‌عنوان وکیل رسمی ایشان به اعضاء این اتحادیه‌ها مشاوره حقوقی ارائه می‌کند.

وکیل آنلاین چت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *