وکیل الکترونیک چیست؟ 

برای شما هم پیش آمده است که در جلسه ای ما بین خود و دیگر اعضای شرکت ، با شرکت های دیگر ، و یا جلسات پیش آمده ی بدون هماهنگی رخ داده باشد که نیاز به وکیل را لازم دانسته ولی چون از قبل هماهنگی نگردیده بود ، بدون حضور وکیل جلسه و ملاقات را تمام کرده اید .

اریکه دادبان ، خدمتی نوین جهت تسهیل استفاده از معلومات و توانایی های وکیل برای مشتریان ارائه داده است که به توضیح آن می پردازیم .

وکیل را با خود سر جلسات ببرید !

از آنجایی که گاهی جلسات به صورت یکباره و بدون هماهنگی اتفاق میفتد ، و یا محل برگزاری شما دور از دسترسی آسان و وکیل شما می باشد ، وکیل الکترونیک به صورت مجازی همراه شما بر سر جلسات حضور پیدا می کند .

شما می توانید وکیل خود را از قبل رزرو کنید تا به آسانی هر چه تمام تر او را به صورت مجازی و از طریق تماس ویدئویی با خود سر جلسه ببرید و دیگر نگران نکات و مسائل حقوقی خود نباشید .

وکیل کنار شماست !

وکیل به صورت آنلاین و از طریق برنامه های ارتباطی اعم از اسکایپ ، لاین ، آی مو به انتخاب موکل ، ۱ ساعت ( کمتر و یا بیشتر ) در کنار شما خواهد بود و تمام تصمیمات ، نکات و مسائل را میتونید به صورت محرمانه و یا عمومی گام به گام با هم جلو ببرید .

همچنین گاهی رفت و آمد برای شما کمی سخت و در برخی مواقع کاملا نشدنیست ! اریکه دادبان با این قابلیت ، این امکان را به شما میدهد ، حتی در منزل و یا محل کار وکیل خود را به صورت مجاری ملاقات کنید .

راهنمای استفاده از وکیل الکترونیک :

 

در مرحله اول ، شما تاریخ و زمان مورد نظر خود را از طریق فرم رزرواسیون آنلاین در ذیل صفحه انتخاب می کنید و پس از انتخاب تاریخ  و ساعت دلخواه ، در مرحله بعدی اطلاعات دقیق خود را وارد میکنید و شماره اسکایپ یا آیدی لاین خود را در قسمت توضیحات درج می کنید و در مرحله آخر وارد مرحله پرداخت می شوید .

پس از خرید ، اطلاعات شما در سیستم ثبت شده و وقت شما رزرو می گردد و وکیل در روز و ساعت مقرر آماده ی حضور مجازی در جلسه ، کنفرانس و یا هر محل دیگر که شما هستید می باشد .

آیدی های اریکه دادبان برای تماس ویدئویی :

Skype : arikehdadban

Line :   arikehdadban